Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

W gta nie fabuła jest najważniejsza(aczkolwiek jest ważna) lecz fun z gry i chwalenie się kolegom czego się nie zrobiło w tej grze bo jest tam tyle możliwości. Czuję że ta gra będzie dobra za 5 lat kiedy każdy będzie miał zajebongo kompa i będą miliardy modów jak do san andreas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo każdy lubi co innego. Mówię w swoim imieniu. U mnie przy kazdym GTA gdzies w połowie gry przychodziło znużenie za to SAINT ROW 3 wchłonąłem od razu. Nie wiem może nie poważne podejście, pastisz lepiej mi podchodzą. Mi nawet ta niepoważna fabuła bardziej przypasowała w SAINT ROW niż powaga w GTA. Co do dodatków w GTA nie moge się wypowiedziec bo nie grałem ale czytałem że ponoć nawet lepsze niż podstawka a to pokazuje że Rockstar jednak potrafi zrobić wciągającą fabułę. Miejmy nadzieje że przyj...ebią z grubej rury i wszyscy bedą happy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością ,a kolejne newsy tylko podnoszą ciśnienie. Co do Saints Row - zupełnie inny typ gry ,ale mimo wszystko moim zdaniem nie ma żadnych szans w pojedynku z jakąkolwiek częścią cyklu GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku będą screeny, trailery, ale gameplay'a nie zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz te info???

Przecież R* nigdy nie pokazuje gameplayu nowych GTA. Tylko screeny i fajnie sklejone trailery, dopiero po premierze lub przed premierą gdy gra wycieknie można się przekonać jak wygląda gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli artworki bo screeny to akurta pokazują takie by najmniej mówiły o samym gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie w maju to będzie super!

Mam pytanie... Czy strona gta-five.pl było pierwszym serwisem, które zdobyło informacje, że gra będzie wiosną 2013 roku? Jeżeli tak, to duże brawa. POLAK POTRAFI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej też się dało...

Szkoda, że kod nie działa...

Ja poczekam na potwierdzenie wersji językowej - jak nie będzie PL (a pewnie nie), to może jakieś sklepy internetowe z zagranicy będą mieć jakieś fajne oferty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na maila, kilka dni temu napisali mi, że kod zadziała jeśli tylko pokaże się cena sugerowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle nie powtórzyć błędu z GTA IV które było totalnie pozbawione klimatu. Nic dziwnego że dodatki się lepiej przyjęły skoro prawie pod każdym względem były lepsze od podstawki. Lepsza historia, klimat, soundtrack. Tak słabego soundtracku jak w GTA IV to ja nie słyszałem od czasów chyba GTA2.

Zmiana miejsca na San Andreas powinno wpłynąć pozytywnie na klimat i mozliwości gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można napisać że gta IV nie miało klimatu?! a tym bardziej o słabym soundtracku... ja pier,dole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można napisać że gta IV nie miało klimatu?! a tym bardziej o słabym soundtracku... ja pier,dole

Jasne że nie musisz się z tym zgadzać ale moje odczucia były właśnie takie. Nie pamiętam chociażby jednego utworu który zapadłby mi w pamięć z podstawowego GTA IV. Do dziś pamiętam genialne utwory z GTA 1, GTA3 a juz z Vice City chyba większość. Co do samego klimatu to dla mnie jest nijaki. Ani to w stronę brudnego klimatu TLAD ani kolorowego TBOGT. Dodatki biją dla mnie podstawkę i tyle. Z GTA IV nie spędziłem dla tego nawet połowy godzin które spędziłem grając w poprzednie części. O ile do starszych GTA często wracałem/wracam to do GTA IV zupełnie nic mnie nie ciągnie. Podobnie jak do moim zdaniem nawet bardziej nie udanego GTA 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym. Ja w IV przegrałem 20-25h i wynudziłem się strasznie. Grałem tylko dlatego, ze nie miałem nic innego a skusiłem się na grę z PSS za 89 zł :/ Po GoW3 najgorzej wydane przezmnie pieniądze na grę na PS3. Ale prawda jest taka, że każdy lubi co innego. Ja również pamiętam kawałki z Gta1 z IV jedyne co zapamiętam to nuda...i ziew.

Zobaczymy co zaprezentuje V, ale nie spodziewam się wiele ani po serii ani po R*. Ostatnio skusiłem się na MP3 i przeszedłem 30% gry i nie mogę się zmusić by włączyć grę.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, ale klimat był przedni.

W dodatku jeździłem godzinami po mieście i słuchałem muzyki bo dobre nuty leciały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda podstawka miała jakies mniej lub bardziej wyraziste kawałki. Każda miała inny klimat to i muzyka musiała byc dopasowana. Najlepiej pod tym względem wspominam Vice city ale IV też dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SA miało najlepszy soundtrack. Pamiętam jak ciągle włączałem radio-x czekając na living colour-cult of personality.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zdobyć ten kod -50% na muve? I czy on działa na kolekcjonerki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×