Skocz do zawartości
Emir

The Wheelman

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za opel podczas wyscigu? Stoi tez tam gdzie tamty woz wybucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej podoba się Chronicles of Riddick. Wheelman jest plastikowy. A to największa wada.

To tak, jakby w K2 zbudować mapy z plasteliny. Wszystko idealnie, każdy szczegół. No ale nadal to jest tylko plastelina!

EDIT: PIPS - Mówisz o tym niebieskim? Z tego co pamiętam to hatchback, więc Astra :D

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opel astra... i nie niebieski tylko jakis tam bo kolory sa losowe jak udalo mi sie zauwazyc :) demko bardzo przyjemne, do realizmu tej grze daleeeeeeeko, ale nie po to gry wymyslaja zeby byly realistyczne tylko zeby bawily, a ja przy demku naprawde niezle sie ubawilem ;) co do grafiki... ta nei jest najwazniejsza przeciez ;) ale zle tez nie ma, idzie przezyc ;) co mi nie spasowalo to ta poprawnosc polityczna, policjanci wskakuja z wybuchajacych radiowozow i przezywaja, przechodnia tez rozjechac mi sie nie udalo... hmmm... nie probwoalem do nich strzelac co prawda :P w koncu to nei jakies GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe To może i ja się wypowiem..

Jak dla mnie ta gra jest straszna. Okropne sterowanie, gameplay, fizyka, mechanika i grafika. PS2 stać na więcej (tyle, że w niższej rozdzielczości). Mam nadzieję, że wersja sklepowa będzie się znacząco różniła od tema na PSN.

Ja tam czekam na Riddicka. Przekozacka gra - mam nadzieję,że jej nie spieprzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderzanie bokiem wozu jest fajne. i nic poza tym. skrecanie i reczny tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło. Jak dla mnie wheelman to pierwsza ofiara Killzone. Dlaczego? No więc gra po prostu za bardzo (baaaardzoooo) odstaje poziomem graficznym od Killzone2. I nie zrozumcie mnie źle. Grafika nie jest najważniejsza.... Ale jeżeli gameplay, fizyka, i historyjki w pełnej grze są takie jak w demie to już jej nic nie uratuje. A tu jest naprawde źle... Plastik to za delikatne określenie. A szkoda. Mnie szczególnie bo czekałem na tą grę od czasu jak się dowiedziałem, że akcja rozgrywana będzie w Barcelonie. Po prostu uwielbiam to miasto i gdyby wyglądało choćby tak jak liberty city (wheelman jest niestety bliżej GTI Club) to kupiłbym grę tylko po to by po nim jeździć. La Ramblas, Old Quaters, Montjuic, Tibidabo placa de Cataluna........ ech :(

Ale cóż... Może jakaś inna gra będzie miała miejsce w jakimś ciekawym europejskim mieście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale cóż... Może jakaś inna gra będzie miała miejsce w jakimś ciekawym europejskim mieście

Żeby Wheelman rozgrywał się w Warszawie to z miejsca bym kupił ale jak tak to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Polecam Maluch Racer.

A tak na poważnie demko spoko ale kupie dopiero jak bedzie za 100 wiencej bym nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Przeczytałem reckę w PSX Extreme kiedyś i pomyślałem że sobie zassam mimo tych negatywnych opinii których słyszałem większość... I wcale moim zdaniem tak tragicznie nie jest... Tak jak Kolega z postu wyżej... Jak zejdzie do 100 to się w nią napewno zaopatrzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie dostane tu odpowiedzi, ale spróbuję.

Ma ktoś z Was patent na misje rampage? Najwyższa ranga jaką zdobyłem to A, a do platyny trzeba S, i za nic nie mogę znaleźć sposobu na ten rodzaj misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie dostane tu odpowiedzi, ale spróbuję.

Ma ktoś z Was patent na misje rampage? Najwyższa ranga jaką zdobyłem to A, a do platyny trzeba S, i za nic nie mogę znaleźć sposobu na ten rodzaj misji.

Na początku jak najszybciej rozwal 8 przedmiotów pokazanych u góry ekranu (to zwiększa mnożnik). Później musisz wyczaić trasę z jak największą ilością przystanków, telefonów (małe niebieskie prostopadłościany). Jadąc tą trasą staraj się przy okazji niszczyć ławki, kosze na śmieci. Po kilku (kilkunastu) próbach powinno wpaść. Powodzenia :smile:

Edytowane przez Hettar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke sprostuje twoją wypowiedź. A rampage rozpiszę w punktach :

1.Wsiadasz w TIR-a

2.Rozwalasz 8 przedmiotów

3. Wjeżdżasz na "główną ulicę" (w każdej dzielnicy taka jest)

4. Rozwalasz auta TIR-em (Analogiem na boki) z dość dużej odległości, bo im większy "rozpęd" tym większa szansa, że auto od razu wybuchnie a ty zgarniesz 189,000 € (przy x8).

Swoją drogą, ta gra jest okropnie monotonna i nudna. Zrobienie w niej 100 % zajęło mi ponad 4 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke sprostuje twoją wypowiedź. A rampage rozpiszę w punktach :

1.Wsiadasz w TIR-a

2.Rozwalasz 8 przedmiotów

3. Wjeżdżasz na "główną ulicę" (w każdej dzielnicy taka jest)

4. Rozwalasz auta TIR-em (Analogiem na boki) z dość dużej odległości, bo im większy "rozpęd" tym większa szansa, że auto od razu wybuchnie a ty zgarniesz 189,000 € (przy x8).

Swoją drogą, ta gra jest okropnie monotonna i nudna. Zrobienie w niej 100 % zajęło mi ponad 4 miesiące...

Wymieniłem na HAWX, ale jak je skończę wracam do wheelmana i spróbuje zrobić te eventy... dziki za pomoc, z tym mnożnikiem to wiem, i z tirem, ale nie wiedziałem ze za samochody coś dostaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×