Skocz do zawartości
Emir

The Wheelman

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm okladka nie jest za bogata... http://www.gamespot.com/video/932153/61565...icial-trailer-1

Trailer moim zdaniem graficznie jest raczej kiepski.

The Wheelman • Świeżo zapowiedziana gra z Vin Dieslem w roli głównej. Jako nie do końca zrównoważony zawodowy kierowca z nadmiarem adrenaliny w żyłach wspierasz gangsterów, którzy potrzebują możliwości szybkiej ucieczki. Pewnego dnia w twoim życiu pojawia się pewna kobieta z przeszłości. Gra tworzona jest we współpracy z MTV i studiem Tigon, którego właścicielem jest aktor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ta gra od razu podjeżdża mi kiszką Co prawda dużo nie pokazali na filmikach, ale już widać ze to będzie crap Nic ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam, Kroniki Riddicka też były od tego studia i zajebioza.

Przem --> to koty maja taki dobry węch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm okladka nie jest za bogata...

Rany, przeciez to oczywiste, że jak jest samo logo to oczywiste jest też to, że to zwykły fake.

Trailer moim zdaniem graficznie jest raczej kiepski.

To teaser sprzed dwóch lat, który w dodatku wygląda gorzej niż gameplay'e. Luknij tu http://pl.youtube.com/watch?v=qEbT1rPFKxA

W dodatku premiera została przesunięta na początek 2009 roku, prawdopodobnie Vin Diesel nie jest zadowolony z gry, a przecież to gracz. Oczywiście ''niezadowolony'' nie znaczy, że zła. Po prostu brakuje jej czegoś...

Tu masz wykonywanie misji http://youtube.com/watch?v=X0rDRgrxDeU&feature=related

Ten pierwszy pokazuje piękno grafiki, a drugi grę po prostu Tego pierwszego lepiej nei oglądaj bo są błędy fizyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kijowo się zapowiada...

Już wolałem film xXx z Vin Dieslem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki "Transporter" tyle że z gorszą obsadą...

Widziałem zajawkę już ponad rok temu i nie ruszyła mnie w ogóle... Nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu, są prawdziwe samochody, bo ja widzę takie jak Pontiac GTO, Land Cruiser 100, czy Opel Astra Hatchback (nawet Citroena 2CV ). Starałem się zobaczyć loga na masce, ale słabo widać (choć loga Toyoty jestem bardziej niż pewien). Pytanie więc, czy wszystkie samochody będą tymi prawdziwymi, bo niektóre na takie nie wyglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak w końcu, są prawdziwe samochody, bo ja widzę takie jak Pontiac GTO, Land Cruiser 100, czy Opel Astra Hatchback (nawet Citroena 2CV ). Starałem się zobaczyć loga na masce, ale słabo widać (choć loga Toyoty jestem bardziej niż pewien). Pytanie więc, czy wszystkie samochody będą tymi prawdziwymi, bo niektóre na takie nie wyglądają

Myślę,że miłośnikom DRIVERA gra podejdzie.OBy model jazdy był dobry.Kiedy premiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko za tydzień, trzeba będzie sprawdzić, może akurat, choć Wheelman'a dalej widzę jako średniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawie możne być ale nie rewelacyjnie wolał bym Eight Days

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawie możne być ale nie rewelacyjnie wolał bym Eight Days

A kto by nie wolał :turned: Może kiedyś ;)

Nowa wieść, Wheelman przeszedł właśnie na łono Ubisoftu. To on zajmie się dystrybucją gry niemal na całym świecie. W Polsce za wersje konsolową odpowiadać będzie (o zgrozo) Cenega. CDP natomiast pozostaje wersja na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę spisałem na straty już po obejrzeniu trailera. A jak niedawno przechodziła z rąk do rąk to już miałem nadzieję że się w ogóle nie ukaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy warto będzie ja zakupić ;> strasznie kusi lubię takie klimaty Driver 3 mi się bardzo podobał ;> i wydaję mi się że podobne to będzie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie jest tak źle (przynajmniej jak dla mnie). Ja osobiście lubię gry od studia Vin'a Diesel'a. W kroniki riddick'a grałem kilka razy i muszę przyznac że jest dobrze. Napewno grałem w wiele gorszych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no nie jest tak źle. Z przyjemnością pograłem w demo. Fajnie rozwiązana sprawa przepychania/odpychania się wozem z policją. Nie ma za dużo wspólnego z realizmem , ale gameplayowo jest git :D

Grafika przyzwoita :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pobrac te 1.4 GB dema czy nie ?

... niestety nie warto.

Edytowane przez andrzej001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka filmików ukazujących rozgrywkę, ograłem demo. Nie ma co się oszukiwać panowie/panie : wszyscy doskonale wiemy że ta gra będzie ssać a jak przekroczy 50% to będzie cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż Wanted? Bo nie wiem czy na noc konsole zostawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biedy pograc mozna (w miare dlugie). :)

Grafika moze byc, sterowanie tez, gameplay jako tako ale wydac na to 200 zl ... nigdy. :rofl:

Ale ucieczka samochodem jest ok (filmowa i dynamiczna).

Edytowane przez andrzej001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki "Transporter" tyle że z gorszą obsadą...

Widziałem zajawkę już ponad rok temu i nie ruszyła mnie w ogóle... Nie dla mnie.

dla mnie z obsada lepsza ;P a demo ogram dopiero dzis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam sie podoba:D Czysty fun do tego głos Vin Diesel:D:D:D Ciągłe wybuchy i jedna wielka zadyma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest "zjadalna" bardzo przyjemnie sie gra, fajne patenty, 200 zl niewarta, ale warta kupna jak stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×