Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś (sobota) gramy kolejny sparing. Będziesz to normalny (nie hardcore) Rush z pojazdami. Zagramy osiem rund (jak coś się zmieni, to to zaktualizuję i na tablicy i tutaj). Podzieliłem nas na drużyny. Szefowie oddziałów muszą mieć VOIP na zespół, pozostałe osoby mogą ustawiać go sobie opcjonalnie. Nie używamy: USASA, FAMASA, granatnika (ew. tylko pociski dymne), MAVA, moździerza, latarek. Może zdarzyć się tak, że ktoś w przeciwnej drużynie nie dostosuje się do zasad, gdyż ich szefuńcio niespecjalnie przejmuje się tym meczem, więc w razie czego będziemy na bieżąco zastanawiać się, czy warto łamać zasady, ale myślę że jak to my będziemy grać od początku do końca fair mimo wszystko. :thumbsup:

Oddziały na mecz z BattlefieldPolska

Drużyna A

1. IMPERATORE_PL (VOIP na zespół)

2. Bagilks

3. ElminsterKiller

4. Fajsoon

Drużyna B

1. Arturek_PL (VOIP na zespół)

2. Jagoda1111

3. Twinskillers

4. humulus2

Drużyna C

1. WildaF3nix (VOIP na zespół)

2. Smiechu12

3. Mation_PL

4. Musialinho

Lista rezerwowych:

1. Guziiok

2. Shatan

3. Karpin7

4. Roofie

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie znalazłem czasu na mecz, bo ostatnim razem bardzo mi się podobało. Powodzenia, pokażcie im kto jest najlepszy na podwórku :P

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie znalazłem czasu na mecz, bo ostatnim razem bardzo mi się podobało. Powodzenia, pokażcie im kto jest najlepszy na podwórku :P

No baaa....Ale generalnie cały nasz pluton a przynajmniej jego znaczna większość traktuje mecze jako forma świetnej rozrywki i wspólnego spotykania się przy okazji doświadczając odrobinę pozytywnej adrenalinki :happy: Nie mamy przecież nastawienia na bycie "pro"plutonem tylko zbiorowiskiem zakręconych pozytywnie kolesi mających tę samą pasję-BF3 ;) Jestem przekonany,że obojętnie jakim wynikiem skończy się to spotkanie każdy z grających przyzna,że było warto :happy: .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WildaF3nix

Nie mogę cie dodać do znajomych na PSN bo masz pełną listę. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wspaniały wieczór z Wami.No cóż przeciwnicy okazali się nieogarniętymi randomami (bez obrazy Pany z BFPL ale taka jest prawda!).Dzięki Chłopy z PSRT za wspólną rozgrywkę i do usłuszyska!

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zera, dziękuje dobranoc i jutro wieczorkiem idziemy bić randomków na CQ, bo dzisiaj był wieczór z Rushem :P nie zapominajcie o tym wspaniałym trybie jakim jest PODBÓJ :D nana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak oto kończy się ten szalony dzień z Battlefieldem. Najpierw pograliśmy z BattlefiledPolska (nie obyło się bez problemów organizacyjnych z drugiej strony, ale Ramirez to fajny koleżka, więc jestem z Tobą. Życzę Ci abyś ogarnął ten kurnik! :biggrin: Wygraliśmy ileś tam do zera. A agresja w Waszych wirtualnych oczach przyprawia mnie o dumę! :biggrin: Mrrrrau! :biggrin: Potem zaprosiłem chłopaków z PSRT i mecze stały się dużo bardziej wyrównane. Dziękuję raz jeszcze wszystkim za udział: mamie, tacie, psu i kotu i wszystkim, których nie wymieniłem. Kocham Was! :biggrin:

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kultura niektórych "panów" w BFPL pozostawia wiele do życzenia,podczas dołączania do drużyn system mieszał składy i trafiało się nie do swoich.Ja przez właśnie taką sytuację trafiłem do "panów" z BFPL i posłuchałem na swój temat jaki to jestem palant ciota i " żebym wypierdalał bo zajmuję miejsce komuś z ich plutonu",-- ta...dobre,jakoś nie udało się zebrac pełnego składu.Nawet nie zwracałem uwagi na to który to "pan" mówił bo szczerze mówiąc po sposobie w jaki ten pluton traktuje powagę ustawki i mobilizacje we własnym gronie to nie zdziwiło mnie,że poziom intelektualny części jego członków jest żenujący!!!!

Taka uwaga do lidera BFPL-przypomnij niektórym dzieciom(bo takie widzieć są) w swoim plutonie by traktowali swoich przeciwników z szacunkiem tak jak tego sami by oczekiwali od innych.

Generalnie nie zamierzam brać udziału w meczach przeciwko graczom z BFPL--koniec w temacie.

Edytowane przez unki
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni z nami raczej grać też już nie będą chcieli :biggrin:

Po takim laniu... :rofl:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jak poważnie ludzie w naszym plutonie traktują ustawki!!! Kolejny raz pełny skład-dziękuję za to całemu plutonowi!!!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. Dzięki Artur za wstawkę. Moje foty było mało wyraźne. Bardzo ładnie to wygląda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. W niedzielę gramy kolejny sparing, nawet nie pamiętam z kim, ale tym razem to nie ja wpadłem na ten pomysł. Termin to 18 marca (niedziela) g. 20 szturm w wersji Hardcore. Jeśli chcecie zagrać, to spróbujcie gry w ten sposób, bo to trochę inna zabawa.

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Ronghar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

2. Ronghar

3. Smiechu12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

2. Ronghar

3. Smiechu12

4. Fajsoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

2. Ronghar

3. Smiechu12

4. Fajsoon

5. Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

2. Ronghar

3. Smiechu12

4. Fajsoon

5. Shatan

Rezerwa:

1. ArTurek_PL

Na razie piszę się na rezerwę a to dla tego,że coś tam słyszałem o tej ustawce ale jak na razie nie wiem z kim,z czym ile rund itp.Kto zajmuje się tą ustawką jak nie Ty IP?

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

2. Ronghar

3. Smiechu12

4. Fajsoon

5. Shatan

6. Hudy_Edd

Rezerwa:

1. ArTurek_PL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Ronghar

3. Smiechu12

4. Fajsoon

5. Shatan

6. Hudy_Edd

7.humulus2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. IMPERATORE_PL

2. Ronghar

3. Smiechu12

4. Fajsoon

5. Shatan

6. Hudy_Edd

7.humulus2

8. Bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

2. Ronghar

3. Smiechu12

4. Fajsoon

5. Shatan

6. Hudy_Edd

Rezerwa:

1. ArTurek_PL

2.jagoda1111

Ja podobnie jak ArT-piszę się na rezerwę bo po ostatniej "ustawce"jakoś odechciało mi się czekania na kolejnych(być może) dupków nie potrafiących zebrać się do kupy.IP--zrób wywiad środowiskowy na temat tamtego plutonu-będziemy wiedzieć czy jest sens ustawiać sobie życie rodzinne w niedzielny wieczór pod mecz,czy znowu jakieś "pałki" z nas zakpią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×