Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Imperatore ja swój pluton zamknałem bo wiekszośc chłopaków nie interesowało granie klanowe. Powrót do ExP był ostatnia deska ratunku bo lubię rywalizowac tyle ze sam musiałem sie przestawic na NORMAL :( oni raczej unikaja HARDCORU wiec nie ma szans zeby ich przekonac. Czasami sam grywam na hardcorze bo wole ten tryb bardziej ale co to za granie z randomami. Do zobaczenia na polu bitwy w przyszły weekend, podobno jestescie faworytami , u nas otwarcie mówia o tym ze wygracie na 80%. oby sie mylili pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylą się twoje chłopaki, będzie pogrom aż strach;))

Mam nadzieję, że to będzie kulturalne spotkanie i bez spiny z obu stron, poprzedni sparing"partner"( dupa nie partner ) dosyć mocno pokazał swoją słabość intelektualną i organizacyjną. Z naszej strony mogę śmiało zapewnić,że organizacyjnie i merytorycznie podejdziemy do sparingu( myślę, że " moi" to potwierdzą i nie zlinczują mnie za deklarację). Brakuje rozgarniętych plutonów- czas to zmienić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylą się twoje chłopaki, będzie pogrom aż strach;))

Mam nadzieję, że to będzie kulturalne spotkanie i bez spiny z obu stron, poprzedni sparing"partner"( dupa nie partner ) dosyć mocno pokazał swoją słabość intelektualną i organizacyjną. Z naszej strony mogę śmiało zapewnić,że organizacyjnie i merytorycznie podejdziemy do sparingu( myślę, że " moi" to potwierdzą i nie zlinczują mnie za deklarację). Brakuje rozgarniętych plutonów- czas to zmienić.

Bankowo zagramy na normalu.

Sprawy organizacyjne dopną między sobą Imperatore i Kuba_K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mylą się twoje chłopaki, będzie pogrom aż strach;))

Kurde, normalnie boje sie tego pogromu, ze az strach.Jak ja pozniej bede zyl..:rolleyes:

@azrael sorry za angielskie wyjscie ale zawiesilo mi konsole.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Edytowane przez busaba
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azrael sorry za angielskie wyjscie ale zawiesilo mi konsole.

Kein problem, wszak nadal gramy w betę i zwisy są na porządku dziennym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imperatore ja swój pluton zamknałem bo wiekszośc chłopaków nie interesowało granie klanowe. Powrót do ExP był ostatnia deska ratunku bo lubię rywalizowac tyle ze sam musiałem sie przestawic na NORMAL :( oni raczej unikaja HARDCORU wiec nie ma szans zeby ich przekonac. Czasami sam grywam na hardcorze bo wole ten tryb bardziej ale co to za granie z randomami. Do zobaczenia na polu bitwy w przyszły weekend, podobno jestescie faworytami , u nas otwarcie mówia o tym ze wygracie na 80%. oby sie mylili pzdr

Ja spróbowałem bardzo szybko Hardcore, bo tak grałem w Modern Warfare 1 i 2, ale od razu się zniechęciłem. Niedawno spróbowałem raz jeszcze i teraz gra mi się bardzo przyjemnie, lepiej niż na normalu. W każdym razie zagramy na normalu, tak jak chcecie. I tak jak wspominaliście pozostają szczegóły dotyczące nakazów/zakazów, a wynik jest sprawą drugorzędną. Ostatnio nastąpiło u nas sporo zmian, odeszło kilkanaście osób chcących realizować się mocniej na tym polu, do tego zwołałem naradę,gdzie ustaliliśmy ostatecznie, że gramy wyłącznie dla przyjemności. Także liczymy na fajną zabawę przede wszystkim. Do zobaczenia. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mnie oswiecicie co jest fajnego w HC?Praktycznie za kazdym razem jak zagram to widze ponad polowa skladu to snajperzy.Chyba nie musze mowic ,ze kampa odchodzi ostra..Ostatnio jak gralem na B2K(HC) rozlozylo sie chyba 5 w jednym miejscu(jakis dach czy dzwig) i urzadzili sobie polowanie na kaczki.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Edytowane przez busaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mnie oswiecicie co jest fajnego w HC?Praktycznie za kazdym razem jak zagram to widze ponad polowa skladu to snajperzy.Chyba nie musze mowic ,ze kampa odchodzi ostra..Ostatnio jak gralem na B2K(HC) rozlozylo sie chyba 5 w jednym miejscu(jakis dach czy dzwig) i urzadzili sobie polowanie na kaczki.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Przede wszystkim możliwość ubijania przeciwników 2, 3 pestkami. Snajperzy to spora udręka, lecz przez ten myk z odbijaniem się światła w lunecie da się przeżyć. Trzeba się przyzwyczaić. Na hardcorze w Rush dużo częściej wygrywają obrońcy. Przede wszystkim dlatego, że sporo osób gra jak niejaki RockAlone - Youtubowy mądrala. :D Poza tym łatwiej flankować, dzięki łatwiejszemu zabijaniu, można zaskoczyć 5, 6 osób. Na normalu w takiej sytuacji zawsze ktoś zdążył się zorientować i mnie zabijał. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mnie oswiecicie co jest fajnego w HC?Praktycznie za kazdym razem jak zagram to widze ponad polowa skladu to snajperzy.Chyba nie musze mowic ,ze kampa odchodzi ostra..Ostatnio jak gralem na B2K(HC) rozlozylo sie chyba 5 w jednym miejscu(jakis dach czy dzwig) i urzadzili sobie polowanie na kaczki.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Mnie najbardziej przekonuje teamkill (trzeba uważać jak się gra ) i szybsze ubijanie przeciwników.Raczej nie zostanę mega fanem tego trybu ale od czasu do czasu lubię w nim pograć

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie spora udreka..to ten ?

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie spora udreka..to ten ?

@skoczybruzda

Z tym teamkill to roznie bywa mialem np.sytuacje ,ze mnie jakis cymbal ubil z mojej druzyny bo bieglem w strone czolgu.HC tylko z wlasnym zespolem.

@IMPERATORE

Okolo dwoch minut dalem rade ogladac jego "pro" gre :D

Ps.Jakos dziwnie posty sie odswiezyly po mojej edycji ,sa dwa ?

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Edytowane przez busaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@skoczybruzda

...Z tym teamkill to roznie bywa mialem np.sytuacje ,ze mnie jakis cymbal ubil z mojej druzyny bo bieglem w strone czolgu.HC tylko z wlasnym zespolem.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Kretynów nie sieją... Zdarzają się pajace ale cóż taka gra.My w Plutonie mamy zasadę,że nie strzelamy fochów za przypadkowy team kill najczęściej jest kupa śmiechu i tyle.

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o której dzisiaj gramy ? Będzie sparing czy jedynie ustawki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gramy zgodnie z założeniem. Zagrają Ci, którzy zapisali się na ten niedoszły mecz. Mam nadzieję, że wszyscy będą, w przeciwnym razie liczę na rezerwowych.

Drużyna A

1. IMPERATORE_PL (VOIP na zespół)

2. Ronghar

3. Smiechu12

4. Shatan

Drużyna B

1. Fajsoon (VOIP na zespół)

2. KOSMITA1916

3. karpin7PL

4. Bagilks

Drużyna C

1. Guziiok (VOIP na zespół)

2. Twinskillers

3. humulus2

4. Hudy_Edd

Lista rezerwowych:

1. Arturek_PL

2. Jagoda1111

3. Gula_PL

4. matison14

5. Mation_PL

6. WildaF3niX

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede napewno :) poziomek u mnie może być nieco tragiczny, bo nie miałem styczności z bf3 około tydzień, ale co tam, gramy for fun :D daj Fajsona do naszej ekipy bo smiechu sobie rezerwował go w drużynie, więc możesz go zamienić z 2. Ronghar

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że on gra na PC.

Edytowane przez Karp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, przecież to PC. Ogólnie rusza się jak mucha w smole. Na PS3 nic by nie ugrał :).

Z tymi przejściówkami to się zastanawiałem, ze względu na to że sam pada zacząłem używać 3 m-c temu więc ogólnie lipa. Ale z drugiej strony jest trochę w tym racji, że to jakiś rodzaj chitowania, bo w sumie warunki każdy powinien mieć takie same. To że dostaje w dupę jest spowodowane moimi niskimi umiejętnościami, a nie gorszym sprzętem.

Choć dalej się zastanawiam :biggrin: nad jakimś fragiem, swoją drogą dziwi mnie to że Sony nie wypościło samo jakiejś myszki albo Pada, np z Trackballem po prawej stronie. Przecież jakby to kosztowało nawet 250 zł, każdy kto pewnie gra w FPSy by taką kasę zdobył.

A oni wypuszczają PS-Vite za 1200 zł gdzie obraz jest jakiś mikroskopijny, zamiast zainwestować w 4 generacje sprzętu z o wiele lepszą grafiką.

Edytowane przez humulus2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RockAlone ma swój kanal na YT gdzie razem z drugim kolesiem komentuja swoją radosną tworczość. Generalnie trzaskają w CoD i Skyrima, Borderland i graja dla fun nie jakies pro. O ile RockAlone jest spokojny to Rojo jest pocieszny i wali tekstami co chwile :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×