Skocz do zawartości
IMPERATORE_PL

Platoon: Ps3Site - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach projektu "Dżimi nie pilotuje- uczciwa konkurencja w helikopterach" będę zajmować pozycję strzelca w szturmowych i platformę boczną w zwiadowczych, a sterować będzie jagoda :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy:

1. IMPERATORE_PL

2. matison14

3. Smiechu12

4. Mation_PL

5. Jagoda1111

6. Twinskillers

7. Bagilks

8. Ronghar EDIT: Występ niepewny. Powód? Grill.

9. humulus2

10. Roki81

11. Miner86PL

12. Buggarek

EDIT: pytanie za 100pkt;) wiadomo na jakich mapkach gramy?;P

Edytowane przez swietym
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, aż musiałem polubić Twój post Buggar! :biggrin:

Mecz gramy o g. 22 tryb Conquest Normal. Ban na USASA, moździerz i roadkille MAV-em. Reszta dozwolona.

Do momentu gdy oba zespoły nie będą skompletowane, poszczególne rundy NIE BĘDĄ liczone do końcowego wyniku. Jeśli unikniemy kłopotów, to zabawę zaczniemy od drugiej rundy, jeśli nie to od któreś z kolei. Zagramy co najmniej 5 rund, jeszcze muszę dopytać EXP ile to będzie ostatecznie.

Drużyna A

1. IMPERATORE_PL (VOIP na zespół)

2. matison14

3. Mation_PL

4. Bagilks

Drużyna B

1. Buggarek (VOIP na zespół)

2. Ryohazuki21

3. Miner86PL

4. Twinskillers

Drużyna C

1. Smiechu12 (VOIP na zespół)

2. Jagoda1111*

3. Arek25

4. humulus2

*Nie mianowałem Cię Jagoda na szefa oddziału ze względu na śpiącą córę, choć bardzo bym chciał. :)

Rezerwowi:

1. Guziiok

2. karpin7

3. Oznacz B

4. Rejczu

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że piszę to tak późno, ale jednak zrobiło się dosyć ciepło i będę dzisiaj robić grilla. Może uda mi się załapać na kolejny sparing :(

27.03 jest patch więc kolejny sparing będzie dosyć odświeżający :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie będzie, kumpela mnie zaprosiła bo przyjadą jej koleżanki, więc chyba mnie zrozumiecie, ach ta wiosenna pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawy w terenie mi sie przeciagna, bede okolo 21 dostepny, wiec osoby ktore sa ze mna w druzynie prosze o wysylanie zaproszen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżejmi--latać to ja mogę do kibelka,wczoraj pogadałem z "Dżekiem D" i trochę mnie sponiewierał cholernik :biggrin: .

IP-dzięki,że pamiętasz moich "problemach" z komunikacją wieczorową porą,dlatego pozwolę sobie ustawić voipa na zespół co by nie być głuchym na sytuację wojenną.

Dupnie to wygląda jeśli chodzi o naszą mobilizację,brakuje mi cholera naszego plutonowego Rambo :huh: ,jak do tej pory zawsze udawało się znaleźć komplet,a tu w ostatniej chwili coś się zaczyna walić--mam nadzieję,że "dżejmi" będzie w stanie nam pomóc :happy: .

Mimo wszystko jestem przekonany,że spotkanie to będzie można zaliczyć do bardzo udanych zarówno z naszej jak i przeciwnej strony :happy:.Nalałem sobie kolki i "Dżeka" i jest OK-czekam na walkę :banana:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co pier***ić to co się tu dzieje zakrawa na lekką kpinę. Nie chodzi mi o pojedyncze przypadki, ale o całość. Mamy problem z zebraniem się na bardzo prestiżowy mecz, a w składzie jest ponad 50 osób. Część pracuje i ok. Część ma plany i ok. Część ma jednak w nosie uczestnictwo w PS3S i to już ok nie jest...

Najgorsze jest to, że wcześniej jak graliśmy z jakimiś ogórkami nie było problemu, a teraz klapa. Wciąż mamy dwa wolne miejsca i trzy godziny do meczu. Jeśli ktoś nagle pomyśli, że - o, gramy sparing, może warto zagrać. To będzie bardzo dobrze.

Edytowane przez IMPERATORE_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc brakuje nam jednej osoby. Zaglądajcie WSZYSCY proszę na forum i Battleloga. Dzięki temu będziemy unikać takich sytuacji. Wielu z Was gra często, ale pomija tę kwestię i w skutek tego, nieraz wychodzą takie kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post do usunięcia.

Nie zdążyłem zadać pytania i już dostałem odpowiedź w twoim edicie :)

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz jest o 21 tak?

Będziesz robił jakiś podział na drużyny? :)

... mecz jest o 22, a podział już jest dawno ustalony? Może przewiń do góry, co? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem o jedną stronę wcześniej... sorry :P

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy więc komplet. Może nie być Buggarka, ale wtedy zastąpi go Karsh. Także nie ma to tamto. Odliczanie czas zacząć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja życzę jak zwykle zajebistego wieczorku i oczywiście wygranej.Kurwi%ca mnie bierze jak opuszczam takie mecze ale znacie moją chwilową sytuację.Chociaż dzisiaj już kombinowałem żeby dołączyć bo frekwencja była niepewna (mam lipę bo mi się jeszcze rodzinka dzisiaj zjechała) ale Jack D. będzie także będę Wam kibicował.Do usłyszenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja życzę jak zwykle zajebistego wieczorku i oczywiście wygranej.Kurwi%ca mnie bierze jak opuszczam takie mecze ale znacie moją chwilową sytuację.Chociaż dzisiaj już kombinowałem żeby dołączyć bo frekwencja była niepewna (mam lipę bo mi się jeszcze rodzinka dzisiaj zjechała) ale Jack D. będzie także będę Wam kibicował.Do usłyszenia.

ja jestem chetny jak sa miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno się zgłosiłeś. Na przyszłość liczę na Ciebie, bo nigdy jeszcze nie grałeś w takim meczu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....szkoda pisz mi na ps3 tak jak dzisiaj bo na foruim nie jestem czesto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE - Debile I Cipy Ewidentne. Nie mam słów, co się dzieje z tą grą. Zaczeło się dobrze. Błyskawicznie zebraliśmy obie dwunastki, ale bardzo szybko wyrzuciło 1/3 obu składów w jednej chwili. Toż to zbrodnia, tych Szwedów powinni wsadzić do celi z pewnym Norwegiem... Mecz został przerwany przy wyniku 1:1 i w najbliższym czasie nie zostanie dokończony. Dziękuję mimo wszystko za udział i Wam i Expendables, zobaczymy co to będzie dalej. Apeluję jednocześnie do osób takich jak Arek, Siodema oraz tych co nie wymieniłem, abyście częściej zaglądali na nasze forum oraz Battlelog. Dzięki temu będziecie na bieżąco ze wszelkimi sprawami w plutonie oraz łatwiej będzie nam się wszystkim czuć wspólnotą. W przyszły weekend nie będę organizował żadnego sparingu, bo wyjeżdżam do Gdańska i wracam popołudniu w niedzielę oraz mam już czasem tych niepowodzeń dosyć. Możecie coś sami popróbować. 1 kwietnia, czyli w niedzielę lub poniedziałek zmniejszę tylko (zgodnie z zapowiedzią) liczbę osób w PS3S.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nasza rozmowa coś pomoże, no i miłego wypadu bo pogoda coraz piękniejsza :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Panowie nerwów.Ciekawe jak kupimy sobie serwer to też będą takie cyrki?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo ,witam ,mam nadzieje ,że nie wcieliśmy się TEAMem w mecz? Pomimo ,że mam kogoś od was w znajomych ,trafiliśmy na ten serwer przypadkowo :) trochę nas zdziwko chapnęło jak zobaczyliśmy po drugiej stronie same tagi PS3S :shok: ale potwirdzam ,że serwer był on coś zjebanany bo mnie też wywaliło i miałem problem z ponownym dołączeniem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo ,witam ,mam nadzieje ,że nie wcieliśmy się TEAMem w mecz? Pomimo ,że mam kogoś od was w znajomych ,trafiliśmy na ten serwer przypadkowo :) trochę nas zdziwko chapnęło jak zobaczyliśmy po drugiej stronie same tagi PS3S :shok: ale potwirdzam ,że serwer był on coś zjebanany bo mnie też wywaliło i miałem problem z ponownym dołączeniem.

Może następnym razem zrobimy ustawkę? :happy: To co się dzieje teraz z serwerami to gorsze od sraczki-ledwo wyjdziesz z kibla a już cię goni na nowo!!!!T tak samo-ledwo wejdziesz a po kilku chwilach-JEB!!! i masz czas na zrobienie sobie herbatki :rofl:

Współczuję Panowie nerwów.Ciekawe jak kupimy sobie serwer to też będą takie cyrki?

Rambo-już wczoraj zapowiedziałem naszym,że jeśli mam mieć spokojną grę,bez baboli,kikania z serwerów,z możliwością rozegrania w pełnym składzie normalnego meczu to stanę się pierwszym fundatorem serwera dla PS3S(oczywiście jeśli będzie to koszt max do 1pln :rofl: ),poczekamy,zobaczymy.Walnij tę robotę i wracaj to sobie trochę pogadali o dupie i życiu :biggrin: bo już zapomniałem jak brzmi twój pijacki głos :rofl:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może następnym razem zrobimy ustawkę? :happy: To co się dzieje teraz z serwerami to gorsze od sraczki-ledwo wyjdziesz z kibla a już cię goni na nowo!!!!T tak samo-ledwo wejdziesz a po kilku chwilach-JEB!!! i masz czas na zrobienie sobie herbatki :rofl:

Rambo-już wczoraj zapowiedziałem naszym,że jeśli mam mieć spokojną grę,bez baboli,kikania z serwerów,z możliwością rozegrania w pełnym składzie normalnego meczu to stanę się pierwszym fundatorem serwera dla PS3S(oczywiście jeśli będzie to koszt max do 1pln :rofl: ),poczekamy,zobaczymy.Walnij tę robotę i wracaj to sobie trochę pogadali o dupie i życiu :biggrin: bo już zapomniałem jak brzmi twój pijacki głos :rofl:

Wbiję na pewno niedługo bo też już się za Wami stęskniłem a sądząc po ilości zmian w nadchodzącym patchu to trzeba będzie się nauczyć grać od nowa :biggrin:

Edytowane przez skoczybruzda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×