Skocz do zawartości
Nekrokatolik

Tekken: Dark Resurrection

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ją w sumie od premiery, i jeszcze do teraz zawsze pogram partyjkę w DR'a. Najlepsza bijatyka na PSP, jedna z ładniejszych gier na PSP i w sumie do teraz najlepszy Tekken na wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czasami takie najścia żeby sobie partyjkę zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najdłużej trzymająca mnie gra na PSP przy PSP, mam i gram nie tylko będąc na wyjazdach, również jak moja żona ma dzień seriali i T5 nie mogę sobie włączyć na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tekken jest grą wiekową i zawszę można w niego pyknąć ;) a na psp wszędzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy Tekken jaki kiedykolwiek wyszedł. Jak go sobie kupiłem (a było to już dosyć dawno) nie mogłem się na niego napatrzeć. Jeśli ktoś chociaż trochę lubi bijatyki niech odrazu go kupuje :). Nie zwracajcie uwagi na to, że ta gra nie jest już nowa... grafika bardzo doba, grywalność idealna;p, muzyka dobra :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywam od czasu do czasu i staram sie ukończyć ostatnie Doujou, ale jakoś brak mi samozaparcia. Moim pierwszym TEKKENem byłą 5 na PS2 i uważam ją za bardzo dobrą grę, ale wersja na PSP nie ustępuje jej na krok. Polecam gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyśmienita gra. Jedna z moich pierwszych zakupionych na konsolę, można grać i grać i się nie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra na PSP. Wydaje mi się, że jest trochę trudniejsza od piątki na PS2. Niedługo wychodzi Tekken 6 na PSP i okaże się, czy jest lepsza od poprzednicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo, według plotek, ma zaistnieć w Europie usługa pozwalająca grać po sieci na PSP (za pośrednictwem PS3). Jeśli tak, to szykuje się super zabawa i powrót do TEKKENaDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×