Skocz do zawartości
Gość

Ps Store jeszcze nie ma ?.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Siema wiecie moze dlaczego jeszcze nie ma upa pss ?. zawsze był w czwartki w godzinach wieczornych a tu zonk piatek i nic. Troche to dziwne nie.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy dokładnie czytają wszelkie informacje. Upa dzisiaj nie będzie, nie będzie go również w przyszłym tygodniu. De facto, nie będzie go do czasu pojawienia się nowej wersji sklepu o czym informowało SONY (my również o tym pisaliśmy przy okazji informacji o tym, że sklep zmieni swój wygląd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem przez dwa tyg nie bedzie aktualizacji???Jest to zwiazane z modernizacja wygladu PSS...

he he Arabek mnie uprzedzil...do zamnkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tygodniu pisaliscie tez o "jak zwykle nie dotrzymujacej obietnic firmie Sony" w watku o Gran Turismo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo bodajze to zwiazane z wlamem do PSS,ale dzien pozniej SONY dalo rade i tamten watek mozna bylo olac...wiec nie wiem czemu tak sie oburzasz (LOL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylo bodajze to zwiazane z wlamem do PSS,ale dzien pozniej SONY dalo rade i tamten watek mozna bylo olac...wiec nie wiem czemu tak sie oburzasz (LOL)

Bo sie jakos na Sony jescze nie zawiodlem... i wcale sie nie oburzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale z tym sklepikiem to prawda...bedzie nowiutki wystroj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze...

a rzeczywiscie nie czytalem tego newsa i wydawalo mi sie, ze zrobia tak jak w zeszlym tygodniu, czyli w piatek po 17.00. Moja wina, wybaczcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak prace nad nową wersją PSS mają przeszkadzać w uaktualnieniach sklepu. Ale patrząc na jakość ostatnich update'ów dużo nie stracimy. Oby wraz z nową wersją PSS pojawiły się bardziej wartościowe pliki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda. Ostatnie uploady nie pokazały żadnych fajnych plików. Mnie najbardziej interesują dema, a że gier nie ma nowych, to również i wersji demonstracyjnych. Chociaż mogliby wrzucić demo Army of Two (Jak na XBL mają, to na PSS też jest zapewne przygotowana wersja. Tylko czekają na nowy wygląd sklepu.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawda, to prawda. Ostatnie uploady nie pokazały żadnych fajnych plików. Mnie najbardziej interesują dema, a że gier nie ma nowych, to również i wersji demonstracyjnych. Chociaż mogliby wrzucić demo Army of Two (Jak na XBL mają, to na PSS też jest zapewne przygotowana wersja. Tylko czekają na nowy wygląd sklepu.)

EA poinformowało o demie, ale że będzie ono tylko na X360, a na PS3 nie jest planowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Szkoda. Właściwie, to dlaczego tylko na X-a jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha. Szkoda. Właściwie, to dlaczego tylko na X-a jest?

Bill płaci,Bill ma:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×