Skocz do zawartości
One™

MW3 - Problemy i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem misję Czarny Wtorek i Łowca na Weteranie ,a trofeum srebrnego nie otrzymałem... Dlaczego?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Black opsie też tak było, przejdź jeszcze raz i może wpadnie albo ukończ ostatnią misje jeszcze raz :thumbsup:

PS: Nick masz taki sam jak ma moderator :D

Edytowane przez szyma45
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam taki problem jak wchodzę na multi i próbuje się połączyć z jakąkolwiek grą np team dm to szuka przez 10 sekund i pokazuje się informacja nie wykryto połaczenia sieciowego (Konsola podłączona do routera) oraz uzytkownik zostal odlaczony od punktu dostepu dodam ze w tym momencie komputer tez nie ma internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Zychu i szyma45 za ten wysiłek, ale więcej zawdzięczam Zychowi, któremu dam parę +,a ciebie szyma45 jednego.

@EDIT

sorka zychu, pomylilem przyciski... I nie dam ci wiecej bo nie masz wiecej postow...

Edytowane przez One™
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z kontem. Utworzyłem dwa konta by mieć z bratem. Teraz mam problem na pierwszym koncie nie działa multi mw3 w fifie wszystko działa na obu. Usunąłem to drugie konto, a na pierwszym multi dalej nie działa. Co mam zrobić by chodziło na tym pierwszym? Usunąłem nawet zapisek z dysku i dalej nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dwa konta na konsoli (grają dwie osoby) i na obu działa MW3 multi bez najmniejszego problemu.

Edit: wszystkie gry działają w multi bez problemu na obu kontach.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na wstepie chcialem sie przywitac, jestem tutaj nowy :)

Kilka dni temu kupilem ps3 oraz gre Modern Warfare 3.

Jest pewien problem, bardzo trudno jest polaczyc sie ze znajomym aby pograc w death match.

Wysylam do osoby zaproszenie do gry, ale zanim koles zdazy odpowiedziec lobby jest juz pelne.

Jest na to jakis sposob?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na wstepie chcialem sie przywitac, jestem tutaj nowy :)

Kilka dni temu kupilem ps3 oraz gre Modern Warfare 3.

Jest pewien problem, bardzo trudno jest polaczyc sie ze znajomym aby pograc w death match.

Wysylam do osoby zaproszenie do gry, ale zanim koles zdazy odpowiedziec lobby jest juz pelne.

Jest na to jakis sposob?

Pozdrawiam!

Zaproś kumpla przed wejściem do gry i jak będziecie już w grupie to wtedy szukaj meczy;P

Przynajmniej ja tak zawsze robię żeby później nie wyłazić z gry jak on nie zdąży wejść xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory w zadnej grze cod nie preztizowałem , a chciałem odebrac dodatkowe custom sloty do mw3, wiec zdecydowałem sie na ten krok w cod4 i mw2.

za cod4 , dostałem token ale po kilku dniach od momentu pójscia w prestige, natomiast za mw2 do tej pory nie dostałem, a prestizowałem kilka dni temu, nie wiedzac czemu dzis zauwazyłem ze mam double xp w mw3, na call of duty elite mi pisze ze mi jeeszcze zostało 53 minuty 2x xp, czyzby niechcąco z automatu zabrano mi token za mw2 i bez pytania dali 2x xp ? mieliscie jakies problemy z odebraniem tokenów za poprzednie gry ? mozna gdzies sprawdzic historie w jaki sposób zostały tokeny wydane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproś kumpla przed wejściem do gry i jak będziecie już w grupie to wtedy szukaj meczy;P

Przynajmniej ja tak zawsze robię żeby później nie wyłazić z gry jak on nie zdąży wejść xD

Ten sposob tez nie dziala.

Moze to cos z NAT? ja mam info ze otwarty a on ze sredni ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej cofneło mi lvl o 10 po raz drugi na ps3 , da sie cos z tym zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Jak zalogowac sie na COD ELITE? Gdy wpisuje login i haslo z PSN wyskakuje mi blad, tak samo jak w piewszej tabelce chce sie zarejestrowac to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do COD ELITE sie robi oddzielne konto, i dopiero na tym koncie masz opcje powiazania konta elite z kontem PSN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie podczas grania wyskakuje read disc error czy ktos spotkal sie z takim problemem bede wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś mi napisać, jak się nazywa tryb w MW3, gdzie zarażony biega z nożem i zaraża wszystkich na mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś mi napisać, jak się nazywa tryb w MW3, gdzie zarażony biega z nożem i zaraża wszystkich na mapie?

Infected

Zarażony : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem z mw3 gra sie wlacza gram 1 2 meczyki i wyskskuje mi blad w psn i wypisuje mnie z psna jakies rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam taki problem że nie wbiło mi trofea za wszystkie dane wywiadowcze ^^ Mianowicie zebrałem je wszystkie... napewno bo jak uruchamiam każdą misje wciskam pauze i tam mi sie wyświetla ile zebrałem danych w danej misji ( np 4/4) .

W Każdej misji mam wszystkie zebrane a trofea mi nie wbiło , prosze o pomoc lub ewentualnie wyjaśnienie .

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i mam problem.

Gdy gram u siebie w MW3 na swoim padzie mam jak gdyby taki poślizg (ruszam gałką np. w lewo i jak przestane postać przez chwile dalej się porusza). Gdy gram u kolegi na jego PS jest normalnie tzn. gdy przestaje obracać gałką postać od razu się zatrzymuje.

Proszę o pomoc. Może trzeba coś opcjach ustawić coś co przeoczyłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy gdy gram sam w surivval to poziom jest zmniejszony niz miałbym grac z kumplem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma wersje niemiecka Cod 3 jak mozna zmienic jezyk menu chocby na angielski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma wersje niemiecka Cod 3 jak mozna zmienic jezyk menu chocby na angielski?

Nie zmienisz, tak mają wersje językowe mw3. Jeśli jest po niemiecku tak zostaję to samo dotyczy polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam taki problem w multi.

Po zakupie pakietu map 4 nie umie pograc w deathmatch,szuka gier i nic nie znajduje,nie potrafie rowniez pograc w eliminacja potwierdzona,szuka i nie znajduje zadnych gier.

W team deathmatch daje rade pograc ale dlugo musze czekac az znajdzie mecz lub innych zawonikow.

Przed zakupem pakietu map czegos takiego nie bylo,pare sekund i znalazlo mecz lub innych grajacych.

Dodam jeszcze ze moj net ma predkosc 8mb

Macie jakies pomysly o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×