Skocz do zawartości
Plaka

PS3 do filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przeczytałem już wiele postów na tym forum, ale nie znalazłem malutkiej, interesującej mnie informacji.

Noszę się z zamiarem wymiany Kissa DP-600 na PS3, którego będę używał głównie do filmów streamowanych z PC przez WLAN. Jak wiedzą użytkownicy Kissa, przewijanie divxów, zarówno do tyłu jak i do przodu jest jak wrzód na tyłku. Niezależnie czy jest to stream z MediaServer czy przez udostępnienie bez transkodowania za pomocą FreeKissa.

Więc jak to jest z przewijaniem na PS3 divxów do przodu/tyłu przy wykorzystaniu TVsersity? Konsola reaguje bez opóźnienia i bez zawieszania się?

Jeżeli tak, to mam już wszelkie informacje i powody aby jutro wymienić ten złom Kiss na PS3. Przy okazji oczywiście w GTA4 się porżnie jak wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzalem ale szczerze watpie. Streamowanie polega na przesylaniu ciagu danych, a "przewijajac" ta ciaglosc psujemy. To tak jakbys u siebie ogladal na tv to co kolega 2 pietra nizej wsadzil do video i pisal do niego smsy zeby przewijal do przodu/tylu. Tak to widze na chlopski rozum bez wiedzy empirycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się spodziewałem... Trudno, pozostaje wtapianie napisów do każdego filmu programem sub2divx... pewnie wtedy już przewijanie dobrze działa (w przypadku udostępniania przez WiFi bez rekompresji), mam rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam jak czasami ogladam filmy ptrzez tversity i przewijanie dziala normalnie, przewija do przodu i do tylu bez zadnej zwiechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jak czasami ogladam filmy ptrzez tversity i przewijanie dziala normalnie, przewija do przodu i do tylu bez zadnej zwiechy

Ali, dzięki za odpowiedź. A ten filmik robisz przygotowany z napisami (wtopionymi lub wgranymi bez rekompresji) i w TVERSITY masz zaznaczone Always Recompress czy When Needed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie natomiast się zwiesza, dlatego staram się nie przewijać. Pauza działa oczywiście idealnie. Napisy wymuszone i jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×