Skocz do zawartości
Hot

The Nuclear Team Rekrutuj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z dniem dzisiejszym klan TNT rozpoczyna nabór w szeregi dywizji Call of Duty Modern Warfare 3 na PS3. Stosunkowo duże zainteresowanie oraz liczba nowo powstałych portali umożliwiających udział w rozgrywkach ligowych to doskonała sprawa by sprawdzić swoje umiejętności oraz dobrze się bawić.

Jednakże jako ambitny zespół stawiamy pewne wymagania:

- Wysoki skill połączony z doświadczeniem

- Znajomość map

- Headset (obowiązkowo!)

- Odpowiednie nastawienie i podejście do tematu (żadnych dzieci, płaczków i osób, które nie potrafią pogodzić się z porażką)

- Gra zespołowa (realizowanie zadań ustalonych przed spotkaniem, na treningu)

- Ratio (Min. 2,0)*

Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż tych kilka osób, które chciałyby spróbować swoich sił w Modern Warfare 3 na scenie klanowej. Zaznaczam, że naprawdę potrzebne osoby, które ogarniają temat gry zespołowej i posiadają wysokie umiejętnośći.

Kontakt:

maciej36 - GG: 6329518 PSN ID: maciej36

Myślę, że nie muszę opisywać historii o klanie, gdyż jest on dobrze znany na konsolowej scenie, tymbardziej zachęcam do spróbowania swoich sił i zgłoszeniu się do mnie na wstępną rekrutacje.

*Gdyby istniały jakiekolwiek wątpliwości - tak, wiemy że K/D to nie wyznacznik umiejętności gracza, (jeśli ktoś nie spełnia tego wymogu i czuje się na siłach to zapraszam, każdy może się wykazać) jednakże wysoki współczynnik już mówi nam co nieco o graczu i o jego grze w dany tytuł.

Edytowane przez Hot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, nikt nie chce stawić czoła wyzwaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×