Skocz do zawartości
Kts

G25 i GT5P problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje pomocy w następujacej sprawie. Udało mi sie pożyczyć kiere G25 do GT5P(cały zestaw bez drażka zmainy biegow). Wszystko dziala pieknie oprócz biegów, ktorych, nie moge zmieniac manetkami przy kierownicy. W menu manetki działaj, moge poruszac sie po menu gry, natomiast w grze biegi nie działaja. Zaznaczam ze mam sciagnietego ostatniego patha. Dodam jeszcze ze w GTHD nie ma zadnego problemu.

Do posiadaczy, ktorzy graj w GT5P na G25, mam prosbe aby odłaczyli na chwile moduł z drazkiem zmiany biegow i sprobowali zmieniac biegi manetkami, czy beda działac.

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, odłączyłem skrzynię i manetki przy kierownicy faktycznie nie działają. Co dziwne u mnie nawet po menu nie mogę się nimi poruszać. Sama kierownica i pedały działają. W skrzyni biegów jest przełącznik między sekwencyjną a tradycyjna zmianą biegów - pewnie dlatego głupieje. Możesz spróbować przeprogramować kierownicę tak żeby zmieniać biegi tymi 2ma czerwonym przyciskami na przedzie kierownicy. (przy podłączonej skrzyni to są L2 i R2). Ale z góry uprzedzam, że mi to nie zadziałało , chociaż nie walczyłem długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Razik za pomoc, sprawa sie wyjasnila.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×