Skocz do zawartości
erwines

DIRT Showdown

Rekomendowane odpowiedzi

Miejmy nadzieję, że bzdury dla Amerykanów (i @up) zrobią w tej grze, a kolejny DiRT będzie jakimś powrotem do serii CMR i skupi się na rajdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny DiRT będzie jakimś powrotem do serii CMR i skupi się na rajdach.

nie liczył bym na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemaster, które znaliśmy z genialnych serii CMR czy TOCA odeszło już dawno i nie wróci.

Obecne CM to ludzie, którzy za bardzo idą w pchanie swojego produktu w jak największą grupę ludzi, a nie w fanatyków, tak jak to zawsze miało miejsce, oczywiście zawsze w stylu arcade, aby każdy mógł pograć, ale też z możliwością podkręcenia trudności do maksimum. Nigdy nie zapomnę jak cisnąłem w Colina 2.0 czy Tocę na kierownicy. To były czasy i wrażenia.

Te kwadraciki imitujące błoto i ta wyobraźnia, która działała na człowieka, jakie to auto uwalone już nie jest :D

Co do samej gry DIRT Showdown, to nie miałbym nic przeciwko takiemu zabiegowi jak podała bateryjka.

Tutaj niech wrzucą wszystkie tryby, które za wiele wspólnego z rajdami nie mają, a potem zrobią konkretnego DIRT 4, który pokaże, że CM jeszcze stać na coś więcej, niż spamowanie nas DLC.

Ale raczej tak się nie stanie...

Zobaczymy co z tego projektu wyniknie. Ja już powiedziałem, ze DIRT'a nie kupuje w premierę, bo szkoda złotówek., tym bardziej, że teraz kwestia miesiąca dwóch i gra już tańsza o 3/4 ceny.

Jedyny projekt na jaki jeszcze czekam z wypiekami na twarzy od CM to GRID 2.

Jeśli nie zwalą klimatu GRID'a 1, a dodadzą tylko nowe samochody, funkcje, więcej w kierunku symulacji (setupy, pit-stopy) itd. to będzie to hit nad hity!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bateryjka.

Proszę, nie spoufalaj się tak.

Jedyny projekt na jaki jeszcze czekam z wypiekami na twarzy od CM to GRID 2.

Ja pierwszego GRIDa wręcz uwielbiam i nie mogę się doczekać aż go zrobią. Myślałem, że po DiRT2 zabiorą się za niego, a tu w międzyczasie wyszło 2x F1, D3, a o GRID2 nic nie mówią i się nie chwalą. Boję się, że mogą wrzucić tam Gymkhany i inne podobne ślizgania się po asfalcie.

Miejmy nadzieję, że Codies wszystkie rozrywkowe pomysły wrzuci do Showdown, a w D4 zobaczymy same rajdy a w G2 będą same porządne wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś w rodzaju Flatouta, może być fajne, bo dawno tego nie było na PS3, w sumie chyba w ogóle czegoś takiego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja stare destruction derby uwielbialem :D moze nie bedzie to gra w dzien premiery, ale na pewno u mnie wyladuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DD to już swoją drogą, ale brakuje mi też gry w stylu Vigilante8 na PS3...ta gra była niesamowicie zjawiskowa, oryginalna, wciągająca i w ogóle same ochy i achy :)

Grałem w tą grę po prostu do upadłego. Wiem, że Twisted Metal jest podobny, ale jakoś jego klimat nigdy mi się nie podobał, a Vigilante8 miało właśnie genialny klimat.

Kto grał ten wie o czym mówię :)

Piszę o tym tutaj, bo może dadzą jakiś tryb z broniami na furach i naparzeniem do siebie, to już by był odjazd totalny :)

W sumie jak widzę jakieś karawany czy inne buggi, to aż się prosi, żeby tam zamontować działko + rakiety i naparzać w innych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DD to już swoją drogą, ale brakuje mi też gry w stylu Vigilante8 na PS3...ta gra była niesamowicie zjawiskowa, oryginalna, wciągająca i w ogóle same ochy i achy :)

Grałem w tą grę po prostu do upadłego. Wiem, że Twisted Metal jest podobny, ale jakoś jego klimat nigdy mi się nie podobał, a Vigilante8 miało właśnie genialny klimat.

Kto grał ten wie o czym mówię :)

Piszę o tym tutaj, bo może dadzą jakiś tryb z broniami na furach i naparzeniem do siebie, to już by był odjazd totalny :)

W sumie jak widzę jakieś karawany czy inne buggi, to aż się prosi, żeby tam zamontować działko + rakiety i naparzać w innych :D

Przepraszam za emocjonalną dygresję, ale "Broń na furze" mi się kojarzy z pięknym epizodem w RE5 Gold Edition ze słynną przejażdżką jeepem z dwoma CKM-ami na pace ajajaj..... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to poszło w ślady Destruction Derby to by było miło powrócić do dzieciństwa i moich pierwszych wyścigów <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to poszło w ślady Destruction Derby to by było miło powrócić do dzieciństwa i moich pierwszych wyścigów <3

Mi też brakuje typowej rozwałki dla fanu w stylu pradawnych Derbów... Może się kiedyś doczekamy na PS3 dobrego tytułu w tym "stylu" w nowożytnym wydaniu... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam Patricko gadasz :D Według mnie wszystkie DiRT'y to poziom starych CMR... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale będzie jazda !!!!!!!

rozpiździel na maksa

już się nie moge doczekać

ciekawe czy będzie demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno i dwa metry mułu. CM dawać mi tu Grida 2.

ok ok

Grid 2 też się przyda

i ten DiRT 4 co to podobno już same rajdy mają być

ale motyw z showdown jest świetny bo takiej gry na ps3 jeszcze nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pod amerykańską publike. Po tych trailerach juz na 100% wiem, że jej nie kupie. Zainwestuje sobie w WRC 2. Mam nadzieje, że producenci kiedyś się opamietają i przypomną sobie jak kiedyś wyglądała ta seria gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta seria się już zakończyła, ile można co chwile to samo. Dla mnie dobrze, że próbują czegoś nowego ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra pod amerykańską publike. Po tych trailerach juz na 100% wiem, że jej nie kupie. Zainwestuje sobie w WRC 2. Mam nadzieje, że producenci kiedyś się opamietają i przypomną sobie jak kiedyś wyglądała ta seria gier.

przypomną sobie w DiRT 4 ludzie co z wami

ile razy można powtarzać że to nie jest Colin!! to jest DiRT!!

całkowicie inna seria colin się skończył trzeba się z tym pogodzić

piszę to po raz setny jeśli chcecie konkretnych rajdów kupcie dobre WRC 2

ale nie bo skoro jedynka to było gówno to nawet na okładkę dwójki nie chce patrzeć a tu panowie wnioski wyciągnęli i dużo lepszą grę zrobili w postaci WRC2

no ale zapomniałem że zamiast spróbować czegoś nowego to lepiej narzekać na to że tego starego już nie ma i łudzić się że kiedyś będzie

otóż nie. nie będzie

ludzie what is wrong with you scare.gif

edit: jaasne nie ma to jak Polak. Czego mu nie dasz to i tak będzie marudził i narzekał że chce więcej. Sam już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać

Edytowane przez erwines
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty weź się wyluzuj. Tobie pasują klimaty Destruction Derby nam nie. Mnie wogóle nie interesują tego typu gry gdzie nie o ściganie chodzi tylko o rozpieprz. Dlatego też Twisted Metal kompletnie mnie nie interesuje.

Wszyscy wiemy ze będzie Dirt 4 i że ta gra jest spinoffem, poprostu taka rozgrywka mi nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty weź się wyluzuj. Tobie pasują klimaty Destruction Derby nam nie. Mnie wogóle nie interesują tego typu gry gdzie nie o ściganie chodzi tylko o rozpieprz. Dlatego też Twisted Metal kompletnie mnie nie interesuje.

Wszyscy wiemy ze będzie Dirt 4 i że ta gra jest spinoffem, poprostu taka rozgrywka mi nie pasuje.

skoro Ci nie pasuje to się nie wypowiadaj bo tylko psujesz humor innym :thumbsup:

a od premiery DiRT 3 ciągle ktoś płacze że to nie stary colin gdzie on się podział a dlaczego tak a czemu nie inaczej :yucky:

ileż można

wszyscy potrafią tylko marudzić

każda gra ma swoje wady ale jeśli ktoś nie potrafi dostrzec w nich też zalet to niech się lepiej czymś innym zajmie

Edytowane przez erwines
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIRT w klimatach Destruction Derby i Flatout. Brzmi nieźle!

Efektownie wyglądających wyścigów i ogromnych zniszczeń na najbardziej pokręconych torach...

Tor Nevada 8 Ball, najróżniejsze samochody, nieuczciwi rywale i mnóstwo ostrych starć.

Multiplayer dla 8 graczy, nieźle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×