Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej większej różnicy nie będzie...ale jak chcesz nowszą wersję to poczekaj na 13...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6. Duże zróżnicowanie stylów walki np. Hwoarang zna Kung-fu, Eddy Capoeire a King trenuje Wrestling. Polecam.

A co do LionelPL: ja kupiłem 12 pod koniec kwietnia i gra się przyjemnie. Możesz wziąć 12 i sprzedać jak wyjdzie 13, troche dołożysz i git.

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiam bo 12 dawała dużo zmian(np inpact engine) a 13 nie wiem czy to będa duże zmiany czy raczej kosmetyczne

I jeszczs kwestia licencji. Jeżeli w 13 dojdzie polska liga,LM I LE i inne ligi to się skusze na nią,a jezeli licencję będą te same co w 12 to wybiorę 12+dodatek EURO 2012

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakup jakiejś bijatyki. Polećcie jakiś dobry tytuł, cena nie gra roli. :P

Mortal Kombat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiam bo 12 dawała dużo zmian(np inpact engine) a 13 nie wiem czy to będa duże zmiany czy raczej kosmetyczne

I jeszczs kwestia licencji. Jeżeli w 13 dojdzie polska liga,LM I LE i inne ligi to się skusze na nią,a jezeli licencję będą te same co w 12 to wybiorę 12+dodatek EURO 2012

Liga polska może być, ale na LM i LE nie masz co liczyć bo Konami wykupiło prawa do nich na kilka lat, EA ma licencje Euro i MŚ. Jednak jest w Fifie odpowiednik tych trybów, LM->Puchar Mistrzów LE->Euroliga. Ten sam układ grup i te same zasady, jednak zagrać można to tylko w trybie kariery. Tyle ci powiem, lecę oglądać mecz ;)

Edytowane przez Maxiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok AC Revelations i tak kupię tylko, że później. Teraz waham się między Infamous 2 a Saints Row: The Third. Lubię bardzo sandboxy i TPP dlatego większość moich pytań w tym dziale dotyczą tego typu gier. Moje pytanie więc, która z tych gier zapewni większy fun? Poradźcie ;). Przyznam, że napaliłem się na Saints Row. To chyba całkiem kozacki i prześmieszny tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o fun z gry to Saints Row :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o fun z gry to Saints Row :P

Tak myślałem ;). Możecie się wypowiedzieć jak ta gra ma się do GTA 4? Wiadomo jaja są w Saints Row 3 co mi bardzo odpowiada. Jednak ogólnie porównując rozgrywkę mechanikę itp. jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Inf 2 daje więcej funu niż zrobił to SR. :P Ale ja takich "gópich" gier nie trawie, więc to dlatego. Więc @jets, jeśli oczekujesz sandboxa tylko 4fun, bierz SR, jeśli naprawdę taka rozgrywka Ci odpowiada (typu, latanie po mieście i rozbijanie głów przechodniów o chodnik, czasami miałem wrażenie, że to gra dla dresów :D). ALE, jeśli grałeś w jedynkę Infamousa, spodobała Ci się fabuła, główny bohater i moce to wiedz, że dwójka jest 5x lepsza.

Edit: Nawet nie porównuj tej gry do GTA... Dwa różne sandboxy, całkiem inne rozwiązania itd. Np. w GTA R* dąży do coraz to bardziej realistycznego modelu jazdy, w SR jest czysta arcadówka. W GTAIV strzelanie wreszcie zaczęło być sensowne i tak nie denerwowało - w SR to miły bonus, który po jakimś czasie zaczyna wnerwiać.

W GTA głównie grasz ludźmi, którzy chcą zdobyć szacunek, pieniądze lub chcą odkupić swoje winy - w SR grasz psychopatą, który lubuje się w bieganiu po mieście z ogromnym dildo-mieczem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam Inf 2 daje więcej funu niż zrobił to SR. :P Ale ja takich "gópich" gier nie trawie, więc to dlatego. Więc @jets, jeśli oczekujesz sandboxa tylko 4fun, bierz SR, jeśli naprawdę taka rozgrywka Ci odpowiada (typu, latanie po mieście i rozbijanie głów przechodniów o chodnik, czasami miałem wrażenie, że to gra dla dresów :biggrin:). ALE, jeśli grałeś w jedynkę Infamousa, spodobała Ci się fabuła, główny bohater i moce to wiedz, że dwójka jest 5x lepsza.

Edit: Nawet nie porównuj tej gry do GTA... Dwa różne sandboxy, całkiem inne rozwiązania itd. Np. w GTA R* dąży do coraz to bardziej realistycznego modelu jazdy, w SR jest czysta arcadówka. W GTAIV strzelanie wreszcie zaczęło być sensowne i tak nie denerwowało - w SR to miły bonus, który po jakimś czasie zaczyna wnerwiać.

W GTA głównie grasz ludźmi, którzy chcą zdobyć szacunek, pieniądze lub chcą odkupić swoje winy - w SR grasz psychopatą, który lubuje się w bieganiu po mieście z ogromnym dildo-mieczem. ;)

Czyli SR3 to kozak. Przełknę arcade w jeździe autami. Tylko z tym strzelaniem słabo piszesz bo niby:

W GTAIV strzelanie wreszcie zaczęło być sensowne i tak nie denerwowało - w SR to miły bonus, który po jakimś czasie zaczyna wnerwiać.
to o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie bijatyk, we wszystkie sporo grałem:

- mortal kombat to casualowa gierka na 3 dni i w cholerę infinitów na metr kwadratowy.

- tekken 6 to najsłabsza odsłona w historii (nie licząc padacznej 4ki)

- blazblue nikt w niego nie gra więc słabo

- ttt hybrid bez multi więc odpada

- marvel vs capcom 3 dla mnie za duży chaos

-soul callibur4, 5 już dawno straciły klimat i dobry system walki

-vf5 dość dobrze ale nie idealnie ale warto spróbować

-dc vs mk to szmira jakich mało

polecam w 100% bardzo wymagające i skillowe:

street fighter 4 arcade edition

oraz sf x tekken

: w cholerę ludzi gra, świetna grafika i klimat + najlepszy system walki na rynku = najlepsze bitki na scenie!!!

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli SR3 to kozak. Przełknę arcade w jeździe autami. Tylko z tym strzelaniem słabo piszesz bo niby:

to o co chodzi?

Po dla mnie było strasznie chaotyczne, imo bardzo podobne do tego z poprzednich odsłon GTA. Jeszcze bronie takie jakieś dziwne, brak cover systemu (od wspomnianego GTAIV dla mnie to mus w sandboxach, tutaj jedynie się lata i strzela w co popadnie jak w jakimś Quake'u). W późniejszych etapach to już jedynie latałem i waliłem z łapy bo nie mogłem tego przetrawić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora się zabawić w SR3 :P. Piszcie co myślicie o SR3. Czytając recenzje, porównania, newsy i opinie to wychodzi na to, że gra wymiata.

Edytowane przez jets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić Resistance:FOM za te 30zł czy nie za bardzo

Chłopie nie grałeś w to jeszcze? Ta gra jest świetna. Czysty skill się liczy i nic więcej. Może grafiki jest kiepska, ale gameplay mega. Świetnie się gra w tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha ale nie lepiej dołożyc 10zł i miec R2 czy lepiej zacząć od 1 ?

2 też sobie kup. Zwłaszcza, że można je teraz dostać za bardzo niewielkie pieniądze. Tyle tylko że 2 część jest chyba najtrudniejsza z całej trylogii. To taki Dark Souls/Demons Souls FPSów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUU no skoro taka trudna to można chyba przejść ją na jednej konsoli z kumplem czy nie?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa... to inne gry przechodzisz na dwóch konsolach? Dwa tv czy jak? Bo za bardzo nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki chodzi mi o przejscie z np kumplem podzielony ekran 2 pady jeden tv :P

Z tego co pamiętam to nie ma tam takiej opcji. Trzeba sobie radzić samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×