Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

LBP Goty - bo lubię tamte levele - dwójka jedynki w sobie nie zawiera, o ile dobrze pamiętam :)

Co do fpsów, było chyba demko Killzona 2 na PSN - zobaczymy, poćwiczę na nim może się przekonam. Pamiętam jednak, że kiedyś nie dawałem rady z tymi analogami.

Jednak po 10 latach na pc trudno przeskoczyć ot tak na pada.

Tekken 6 głowy nie urywa, ale kupuję go do grania w 2 osoby na 1 konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 ma dość trudne sterowanie, może nie będzie najlepszy na 1 ogień, jeśłi jesteś negatywanie nastawiony do fpsów na konsole =D chociaż po takim treningu będzie lepszy od niejednego

:biggrin:

Na pss masz demko multi killzone 3, imo lepsze będzie dla Ciebie, na dodatek najlepszy fps ever =D

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone 2 ma dość trudne sterowanie, może nie będzie najlepszy na 1 ogień, jeśłi jesteś negatywanie nastawiony do fpsów na konsole =D chociaż po takim treningu będzie lepszy od niejednego

:biggrin:

Na pss masz demko multi killzone 3, imo lepsze będzie dla Ciebie, na dodatek najlepszy fps ever =D

W takim razie ogarnę temat ;)

Jeżeli są też jakieś DLCki typu must have do wymienionych przeze mnie gier, lub wybitne "mniejsze" gry dostępne tylko na PSN, również byłbym zainteresowany.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do infamous 2 festwil krwi czy jakos tak

do heavy rain dodatkowy rozdział

do dark souls niedługo dlc

a tak w ogóle to do tej listy bym dodał journey =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do infamous 2 festwil krwi czy jakos tak

do heavy rain dodatkowy rozdział (jeśli to ten z wypychaczem zwierząt to go mam na koncie)

do dark souls niedługo dlc

a tak w ogóle to do tej listy bym dodał journey =D (z PSN ta własnie intryguje mnie najbardziej, oraz ewentualnie Flower)

Słyszałem też, że DLC do castelvani są dobre.

http://www.gry-online.pl/dodatki-i-dlc-do-gry.asp?ID=1697&PLA=7

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż, imo castlevania to słaba gra, więc się nie wypowiem, gdyż odpadłem po 2 godzinach

Z tego co czytam teraz to te DLC jednak nie takie super (króciutkie), poczekam może w jakimś pakiecie się trafią.

A co do samej Castelvani - nie spotkałem się z negatywnymi opiniami, poniżej 7 w reckach nie schodziła, a najczęściej widuję oceny w okolicach 8 i 9.

Jestem fanem slasherów, więc się zobaczy.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, moją opiniąsię nie przejmuj. Są takie gry które wywołują u większości orgazm (aka castlevania i bioshock 1/2/infitnie) a u mnie wymioty i fale znudzenia =)

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zauważyłem dopiero że nie chcesz gier które wyszły na PC dlatego edit =D

dodaj do listy journey, flower, jeśli przekonasz się do fpsów serie Resistance

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

Zrobiłem listę tytułów, które na PS3 mnie interesują. Jeżeli znacie jakieś fajne gry, które pominąłem piszcie!

odpadają:

  • tytuły, które wyszły również na PC,
    bijatyki wymagające arcade sticka,
    symulatory wyścigowe (wyścigi arcade chętnie),
    gry sportowe
    fpsy
    jrpegi

Na start (kupuję z konsolą):

Dante's Inferno

God of War: Collection

Mortal Kombat Komplete Edition

God of War III PL

Castlevania Lords of Shadow

Motorstorm: Pacyfic Rift PL

Tekken 6

Heavy Rain PL

God of War: Origins Collection PL

The Sly Collection

Ratchet & Clank : Tool fo Destruction

LBP GOTY PL

LBP 2 PL

Gry PSN/DLC:

Flower

Flow

Journey

Dead nation

~infamous 2: Festiwal Krwii

~2 DLC do Castelvenia

Death Spank seria

Lista zakupów (na pewno kiedyś kupię)

Demon Souls

Dark Souls

Infamous 2 PL

Uncharted 1-3 (1 - platyna. 2 PL, playtna, i 3 PL)

Soul Calibur 4 , ewentualnie też 5

Dragon’s Dogma

ICO & Shadow of the Colossus Collection (PS3)

Metal Gear Solid HD Collection

Catherine

Lollipop Chainsaw - super

ratchet & Clank: Crack in time

The Jak & Daxter Trilogy HD

Devil May Cry HD Collection PS3

Red Dead Redemption GOTY

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Heavenly Sword

~Resistance / seria

Wyczekiwane (jeszcze niewydane):

Ratchet and Clank Trilogy HD Collection

The Last Guardian (PS3)

The Last of Us PL (PS3)

God of War Wstąpienie

Darksiders II

Devil May Cry

Sly Cooper: Złodzieje w czasie

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finale fantasy XIII i XIII-2,

sfxtekken,

seria yakuza(nie dla każdego),

heavy rain,

unchartedy,

silent hille (nie wiem czy downpour jest na pc),

brutal legend,

bayonetta

i wszystkie gry które napisałeś jak najbardziej!

z listy twych przyszłych zakupów ukończyłem 90% same dobre gry!!! tylko soul callibur to już niestety cień dawnej świetności :(

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead nation sprawdź, fajna alternatywa dla L4D nieobecnego na ps3, zwłaszcza że ma dobrego coopa.

O, teraz pamiętam, jak nie mając już ps3 oglądałem gameplaye. Dzięki to pewnie będzie pewniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego gdzie starsze tytuły?? mgs4, heavenly sword, siren: blood curse, wipeout hd/fury.

może i mają lata na karku ale są zajebiste do dnia dzisiejszego!...

psn: do tego co pisałeś jeszcze - flow, seria deathspank.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finale fantasy XIII i XIII-2, - nie trawię jrpgów (w przeciwieństwie do dobrego anime)

sfxtekken, - o ile dobrze pamiętam bez Arcade Sticka bardzo dużo traci

seria yakuza(nie dla każdego),

heavy rain, jest na liście

unchartedy, - są na liście

silent hille (nie wiem czy downpour jest na pc), - niestety Collection zostało sromotnie skopane ;/

brutal legend, - grałem mając ps3 poraz 1, jakoś mnie nie porwało. Uwielbiam Metal, ale ta gierka nie była ani dobrym slasherem, ani strategią, ani wyścigiem. Próbowała być wszystkim naraz, co średnio jej wyszło. Acz humor przedni.

bayonetta - jw. miałem. Niestety wersja z ps3 jest marna (miałem okazję grać na Xboxie) - wolę już kolekcję DMC.

tylko soul callibur to już niestety cień dawnej świetności :( 4 jeszcze była całkiem fajna, 5 raczej nie kupię. Ale do III z ps2 się nie umywają to fakt.

do tego gdzie starsze tytuły?? mgs4, heavenly sword, siren: blood curse, wipeout hd/fury. - masz mnie - zapomniałem o mgs4 wpisując tylko collection, HS pewnie wyrwę za 10 zł, wipeout hd/fury na bank kupię.

może i mają lata na karku ale są zajebiste do dnia dzisiejszego!...

psn: do tego co pisałeś jeszcze - flow, seria deathspank, flow kiedyś ukończyłem fajne było, DS grałem na kompie wszystkie, ale jakby się tanio trafiły to na TVku byłoby to całkiem ciekawym pomysłem.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubcio twój problem był powiedziany 100000 razy w tym temacie, polecam parę stron wstecz...

Przypominam, ode mnie głos dostaje RDR jako najlepszy tytuł tej generacji.

pan-satyr: z takim setem masz w co grać przez 1-3 lata :D

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satyros jesteś pewien że nie chcesz gier które są i na pc ? pare gier z Twojej listy to dość słabe gry, i zamiast nich mógłbyś wziąść gry na pc, a jest pare gier na pc które lepiej sprawują się na konsoli imo.

te gry nie są jakoś strasznie drogie

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satyros jesteś pewien że nie chcesz gier które są i na pc ? pare gier z Twojej listy to dość słabe gry, i zamiast nich mógłbyś wziąść gry na pc, a jest pare gier na pc które lepiej sprawują się na konsoli imo.

te gry nie są jakoś strasznie drogie

Hmm rozwiń :)

Podaj co byś wywalił i dlaczego oraz co dodał z PC i dlaczego - jeśli masz czas i ochotę naturalnie.

============================================

Da się bez dostępu do konsoli sprawdzić ceny na psn?

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dante's Inferno DI bym wywalił, to słaba gra, grafika, długość, rozbudowanie, fabuła - to wszystko pozostawia sporo do życzenia

Tekken 6 To napewno bym wywalił, jeśli chcesz gre gdzie możesz z kimś w coopa pograć to jest mnóstwo innych pozycji

Heavenly Sword długość gry..........

Zamiast tych 3 dodał bym :

Killzone 2/3 - MUST HAVE, żadna gra mnie tak nie wciągneła, i ten fps przebija coda i bf'a pod każdym względem.. grafika, muzyka, fabuła, multi - MIÓD MIÓD MIÓD

NFS SHIFT 2 - zajebiste wyścigi, lecz to napewno nie jest symulator, chociaż wozy i tory "prawdziwe", wciąga cholernie chociaż żaden fan ze mnie motoryzacji, to codziennie odpalam sobie wyścig moim GT-R'em =D

Gran turismo 5 - mimo że nie chcesz symulatorów to jednak bym Ci polecił spróbować, jak sam pisałem nie jestem fanem motoryzacji, nie znam się na autach lecz ta gra dała mi cholernie dużo fun'u, zwłaszcza photo mode =D Fajnie także mieć takie wyścigi, zwłaszcza z kumplem można się nieźle pośmiać na split screenie

Max Payne 3 - sterowanie IMO o wiele lepsze niż na pc, gra dobra do odstresowania się, walnąć się na kanapie i tylko grać..

Batman Arkham City - sterowanie, oraz j/w reszta. takie gry imo tylko na konsolach

AC II/B/R - w sumie j/w

Dead island - ta gra to miazga, relaksująca sieczka na pięknej wyspie - czego chcieć więcej? sterowanie na padzie jest cholernie intuicyjne

Prototype 2 - j/w

Silent Hill: Downpour oraz siren blood curse - zależy czy lubisz się bać + rozbudowane i ciekawe lokacje, fabuła..

wszystko to moje subiektywne opinie, siedze na ps3 od początków 2010, i nie wyobrażam sobie już grac np. w AC na piecu, tak samo max payne 3. Te gry można dorwać bardzo tanio, albo na pss z kimś na współke można kupić, to jeszcze taniej.

niektóre gry które wyszyły i na pc, sprawują się jednak lepiej na konsoli (komfort grania, fun), i jak pisałem wyżej nie wyobrażam sobie już gry na pc w niektóre gry i imo powinnieneś dać pare multiplatform na swoją ps3..

do oczekiwanych dodałbym :

AC III i nowego hitmana

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dante's Inferno DI bym wywalił, to słaba gra, grafika, długość, rozbudowanie, fabuła - to wszystko pozostawia sporo do życzenia - tutaj własnie, podobnie jak w przypadku castelavni (z braku innych slasherów) chętnie bym zagrał dla samego designu. 49 zł za nią mam policzone. Jakkolwiek, trafiłeś, bo najdłużej się wąchałem przy niej. Musze jeszcze to przeanalizować.

Tekken 6 To napewno bym wywalił, jeśli chcesz gre gdzie możesz z kimś w coopa pograć to jest mnóstwo innych pozycji - tutaj właściwie nie wiem dlaczego sporo osób odradza - bardzo dobre recki dostała, przy jednej konsoli, jak w każdego Tekkena, grało się przyjemnie

Heavenly Sword długość gry.......... - więcej niż 10 zł pewnie bym za nią nie dał, więc zobaczę. Na pewno nie jest to must have, raczej wpisana by pamiętać.

Zamiast tych 3 dodał bym :

Killzone 2/3 - MUST HAVE, żadna gra mnie tak nie wciągneła, i ten fps przebija coda i bf'a pod każdym względem.. grafika, muzyka, fabuła, multi - MIÓD MIÓD MIÓD - jak fpsy opanuję to dlaczego nie ;)

NFS SHIFT 2 - zajebiste wyścigi, lecz to napewno nie jest symulator, chociaż wozy i tory "prawdziwe", wciąga cholernie chociaż żaden fan ze mnie motoryzacji, to codziennie odpalam sobie wyścig moim GT-R'em =D - pewnie jakąś wyścigową wybiorę

Gran turismo 5 - mimo że nie chcesz symulatorów to jednak bym Ci polecił spróbować, jak sam pisałem nie jestem fanem motoryzacji, nie znam się na autach lecz ta gra dała mi cholernie dużo fun'u, zwłaszcza photo mode =D Fajnie także mieć takie wyścigi, zwłaszcza z kumplem można się nieźle pośmiać na split screenie - jw.

Max Payne 3 , Batman Arkham City, AC II/B/R ,Dead island, - te ukończyłem na PC. raczej do nich nie wrócę. Asasyny są fajne ac fabuła w stylu dana Browna do 10 potęgi nieco mnie irytuje, batman boski, ale dla mnie na 1 raz, Max również świetny ale jw. Zombie mam przesyt, ale DI za jakieś 40 zł pewnie wezmę gdy się pojawi w takiej cenie.

Silent Hill: Downpour oraz siren blood curse - zależy czy lubisz się bać + rozbudowane i ciekawe lokacje, fabuła.. - nad horrorami pomyślę, ale tu musiałbym podszkolić angielski (źle nie jest, ale niuansów bym nie wychwycił)

do oczekiwanych dodałbym :

AC III i nowego hitmana - przejdę pewnie na PC. jak serie zacząłem tak skończę.

Zresztą nie tak dawno kupowałem kompa - jakiś rok temu (gtx 570, i5 3,8 Ghz, 8gb ramu)

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×