Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz długo pograć to moim zdaniem Guild Wars 2 :) Gra teraz tam dużo ludzi więc znajdziesz łatwo party do wspólnej zabawy :) A jeżeli miałbym wybierać między tymi na ps3 to Batman :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką dobrą grę wybrać po Bioshocku? Wiem, że część 2, ale co oprócz niej trzyma taki klimat? Deus Ex? Fallout?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex świetny...Fallout New Vegas rewelacyjny...Fallout 3 fantastyczny, grałem sto lat temu na PC teraz leci do mnie z allegro na PS3.

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy piękna i powabna pani w okularach - Bayonetta, zaspokoi moje żądze związane z poszukiwaniami gry akcji na wzór DMC 3 i 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Batmany przypominają kilmatem Bioschocka więc skoro CI się podobał to Mroczny Rycerz też przypadnie Ci do gustu

Edytowane przez pio_89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo, bracia!

Ostatnimi czasy pogrywamy z lubą w Eden na ps3. Ona dopiero co uczy się grać na konsoli i przydałyby nam się prostsze, kolorowe i przyjemne tytuły, choćby z PSN. Coś polecacie?

Coś podobnego do Eden też może znacie? Kolorowe gry generalnie mnie interesują, lubimy na nie patrzeć on acid ; D

Edytowane przez Socjopatolog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się zapowiada The Unfinished Swan, cała gra z tego co widzę będzie polegała na kolorowaniu świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze według was? kupić 2 dodatki do BF3 back to karkand i armored kill lub closequarters czy MOH: Warfighter ???

EDIT: Ewentualnie kupię 3 bo z tego co słyszałem kosztują po 50zł więc wyjdzie jakieś 150 zł

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze według was? kupić 2 dodatki do BF3 back to karkand i armored kill lub closequarters czy MOH: Warfighter ???

MOH :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo BF3 to kupa?

kupa na konsolach - na piecu to zupełnie inna para kaloszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to kupa, ale wcześniej kupą nie była. Tu się niestety sprawdza powiedzenie, że jeżeli coś się wystarczająco długo poprawia, to się w końcu tą rzecz rozpi***oli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dwa rodzaje gierek:

coś jak resident evil - survival horror - NIE first person, moze bardziej mroczne od residenta, mniej strzelania - zna ktos cos?

gry podobne do hysteria project z PSN (swoja droga ile koszt tejże?bo na bank ją kupie lada chwila) - tzn. wybór opcji ma znaczenie, tez moze byc horror czy cos;D

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siren mam juz dawno zapisane do must have, natomiast silent hill, ktory?

bo ten ostatni ponoc cienki strasznie, jak patrzylem @ yt to lipa okropna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dwa rodzaje gierek:

coś jak resident evil - survival horror - NIE first person, moze bardziej mroczne od residenta, mniej strzelania - zna ktos cos?

gry podobne do hysteria project z PSN (swoja droga ile koszt tejże?bo na bank ją kupie lada chwila) - tzn. wybór opcji ma znaczenie, tez moze byc horror czy cos;D

z góry dzięki.

Sprawdź Shadows Of The Damned

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homecoming dobry podobno jest. Grałem niestety tylko chwilę więc ocenić nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko u3 pl z kodem czy mw3 pl? Weźcie pod uwagę też wartość i później ewentualne wymienie/sprzedanie danej gry? A za którąś z tych gier dam Batmana AC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko u3 pl z kodem czy mw3 pl? Weźcie pod uwagę też wartość i później ewentualne wymienie/sprzedanie danej gry? A za którąś z tych gier dam Batmana AC :)

Co do U3 - świetna gra, ale już nie ma takiej "rewolucji" jak z pierwszej do drugiej części. Multiplayer wgl. mi nie podszedł, ale kampania fantastyczna (a zwłaszcza ten filmowy rozdział na pustyni !).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×