Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Kingdoms of amalur reckoning czy Darksiders 2?

KoA dość szybko robi się nudne - szybciej niż Darksiders 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyśl o dragos dogma - naprawdę przyjemny tytuł który jest całkiemk ciekawą mieszanką gatunkową

507b4132ca54c3fac71a00856a30d5f21301291943_full.jpg

Nie bierz Dragon's Dogmy. Fabuła cukrzy, twórcy nie wiedzą, co to jest przyczyna i skutek, towarzysze głupi jak but, gnasz ciągle przed siebie, nawet nie myślisz, co robisz. Na domiar złego - trudna jest jak Dmeon's Souls, w którym poziom trudności był głównym atutem tej gry, ale w DD możesz zapisywać kiedy chcesz, czyli masz wszystko gdzieś, bo i tak minutę temu zapisałeś. Zadania poboczne nudne, główny wątek się nie lepi, ciągle biegasz z punktu A do B. Odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, w porównaniu do Darksiders2 i KoA, Dragons Dogma to genielany tytuł, wnosi dużo świerzości, ma wiele ciekawych nowych rozwiązań. Mam wrażenie że LONG3r grałęś w zupełnie inną gre niż ja, zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Fakt fabuła głowy nie urywa, jest kilka zaskakujących momentów, towarzysze jak ich odpowiednio pokierujesz odwalają za ciebie cała czarną robotę. Gra wcale nie jest trudna, na każdego przeciwnika wystarczy znależć odpowiedni schemat by go pokonać, według mnie była zbyt łatwa do pierwszej walki z głównym bosem, po której pojawiają się znacznie silniejsi przeciwnicy, do Demon's Soul nawet nie godzi się jej porównywać, chyba że chcesz zabić smoka tuż po wyruszeniu ze startowej wioski to fakt poziom trudności może przerazić :P

Podsumowując, przy DD miło spędziłem czas, na KoA i Darksiders2 żałuję wydanej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie darksiders 2 byłby gra bardzo dobra gdyby ja trochę skrócili. Bawiłem się przy niej świetnie do jakiejś 12 godziny aż w końcu mnie znudziła i odstawilem na polke. dragons dogma narazie mam ograne tylko jakies 3-4 godziny i gra jest ciekawa, aczkolwiek mogliby wprowadzić kilka poprawek i grałoby się duzo lepiej:)

Edytowane przez grzybi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również odradzam Dragon's Dogma, gra nie tyle co jest trudna co żmudna, jednego bandytę trzeba napieprzać parę minut, więcej jak jeszcze fikołki robi. Spędziłem przy tej grze jakieś 15 godzin, z czego pierwsze 10 były naprawdę wciągające, a przez kolejne 5 tylko starałem się znaleźć to co w tej produkcji ludzie widzą, aż w końcu sobie odpuściłem przez backtracking, wkurzających pawnów (tak ku*wa widzę że harpia tam leci) i słabą fabułę. Jedyne plusy DD to walki z bossami i noce - naprawdę się musiałem chować w jakichś chatkach na uboczu na początkowych levelach. Co do Kingdoms of Amalur to spędziłem przy niej ponad 50 godzin, głównie z tego powodu że nie miałem w co innego grać. Fabuła również jest miałka, ale system walki jest jak dla mnie o niebo lepszy od DD, nie licząc walk z bossami. No i można się skradać - nie jest to jakiś zaawansowany system, ale miło jest zdjąć paru wrogów po cichu zanim zaczniemy się napierdzielać. W żadne Darksidersy nie grałem, wieć poleciłbym KoA:R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wcale nie jest trudna, na każdego przeciwnika wystarczy znależć odpowiedni schemat by go pokonać

Zwłaszcza na większych :laugh:. Wchodzisz mu między nogi i machasz dwumetrowym mieczem z pięć minut, o dziwo on cię nie widzi, a nawet jak widzi, to macha maczugą przed siebie, lecz o dziwo ona cię nigdy trafić nie może.

Jak to zwykłem mawiać, szanuję twoją opinię, ale się z nią nie zgadzam.

Przepraszam za zjechanie z tematu :miner:.

Edytowane przez LONG3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

która gra jest dluzsza ? two worlds 2 czy dragons dogma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co wybrać nhl 13 czy bf 3 premium.

Dodam, że mam bf 3 podstawke,ale ona mi nie wystarcza a od dłuższego czasu przymierzam się do nhl 13. I tu moje pytanie co wybrać?

Mógłbym kupić obie gry ale watpie by bf 3 podstawka, f1 2011 + 150 zł było warte tych 2 gier :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Poszukuję czegoś w stylu Gothic, Risen... Ostatnio właśnie przeszedłem Risen 2 i teraz szukam kolejnej gry...

Jakie znacie podobne tytuły z taką swobodą grania? Za Skyrim nie przepadam... I nie mogę nic znaleźć :(

Gra musi być chociaż z napisami.

Edytowane przez Dreduu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carvinne, nie przeszedłem żadnej z nich, ale z tego co wyczytałem na temat tych dwóch gier na tym forum to two worlds 2 jest dłuższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję czegoś w stylu Gothic, Risen... Ostatnio właśnie przeszedłem Risen 2 i teraz szukam kolejnej gry...

Jakie znacie podobne tytuły z taką swobodą grania? Za Skyrim nie przepadam... I nie mogę nic znaleźć :(

Gra musi być chociaż z napisami.

Two Worlds 2 pozostaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co wybrać nhl 13 czy bf 3 premium.

Dodam, że mam bf 3 podstawke,ale ona mi nie wystarcza a od dłuższego czasu przymierzam się do nhl 13. I tu moje pytanie co wybrać?

Mógłbym kupić obie gry ale watpie by bf 3 podstawka, f1 2011 + 150 zł było warte tych 2 gier :/

BF3 :thumbsup: Sam miałem podstawkę sprzedałem, dołożyłem i kupiłem Premium Edition. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak bierz bf premium. Ak co prawa beznadziejne ale pozostałe dodatki pierwsza klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tak podpytać... Jakie macie odczucia po ograniu jedynki Borderlands. Gra wam się podobała czy wręcz przeciwnie? Zamierzam najprawdopodobniej wymienić Killzona 2 na właśnie Borderlands 1. Grę głównie wziąłbym do przechodzenia ją na Split Screenie lub pojedynczej kampanii. Od zawsze byłem zwolennikiem gier ,,od zera do bohatera'' wszelakich rozwojów zdolności naszej postaci itp. Co o tym myślicie? Czy tytuł trafi w moje niezbyt wymagające gusta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was dwa pytania:

1. Heavy Rain czy The Walking Dead?

2. Poszukuję gry, która starczy na dłużej niż standardowe kilka godzin (sandbox, RPG). Co byście polecili? Czy poza ME są na PS3 jakieś RPGi nieosadzone w realiach fantasy (w sensie smoki, miecze itd.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Heavy Rain, jest teraz za grosze i jest to obowiązkowy tytuł na ps3.

2. Z piaskownic RDR, Sleeping Dogs (jest już w plusie?) rpgi Skyrim, Dragons Dogma, jeżeli lubisz wyzwania Demon's i Dark Soul, rpg nie fantasy Deus Ex: HR, Fallouty 3 i NV.

PS. Ni No Kuni zapowiada się miodnie, tylko kwestia czy podchodzą Ci jrpg, znajdziesz tam na pewno smoki i miecze :P

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was dwa pytania:

1. Heavy Rain czy The Walking Dead?

2. Poszukuję gry, która starczy na dłużej niż standardowe kilka godzin (sandbox, RPG). Co byście polecili? Czy poza ME są na PS3 jakieś RPGi nieosadzone w realiach fantasy (w sensie smoki, miecze itd.)?

Heavy Rain...

RDR, Deus Ex, ewentualnie GTA IV albo (lepsze od podstawki) Episodes from Liberty City...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Mam do was dwa pytania:

1. Heavy Rain czy The Walking Dead?

2. Poszukuję gry, która starczy na dłużej niż standardowe kilka godzin (sandbox, RPG). Co byście polecili? Czy poza ME są na PS3 jakieś RPGi nieosadzone w realiach fantasy (w sensie smoki, miecze itd.)?

Co do tych Sandboxów to jest teraz Just Cause 2 za grosze, a to gra na kilkadziesiąt godzin zabawy. Teren do eksploracji jest ogromny. Tylko wiesz...to raczej taki tytuł odmóżdzający. Sam fun. Jakiejś powagi sytuacji to się po tym nie spodziewaj. Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, na pewno kupuję Heavy Rain a nad resztą pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o grze Twisted Metal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tu nie ma co sadzic... ta serie albo sie kocha albo nienawidzi... ja wychowany na psxowych odslonach , vigilante 8 czy rogue trip moge jedynie napisac ze gra jest warta kazdych pieniedzy.. wymagajaca, zakrecona, satysfakcjonujaca, rozbudowana, te slowa najlepiej obrazuja ten dzis niszowyntytul ktory swoj najwiekszy rozkwit przezywal w latach 90tych, dzis z niewiadomych przyczyn umarlo z blizej niewiadomych powodow... mozemfpsy i wiesniackie nfsy...

ktos wczesniej pytal o borderlandsy... dla mnie ta seria to zaskoczenie tej generacji... kupilem w 2009 ta jedynke nie wiedzac ze czeka mnie 100 godzin wciagajacej zabawy a jej sequel uznaje zarazem z sh downpour gre roku 2012, masz w niej pol strzelanine pol h&s w stylu diablo zalane piekna oprawa i jajcarskim klimatem... czego chciec wiecej??? obie czesci lyknalem i nawet nie wiedzialem kiedy na liczniku wybija 100 + godzin...

long odnosnie dd kwestia gustu mi sie az tak bardzo nie podobal aczkolwiek o wiele bardziej od strasznie nudnego koa i jeszcze bardziej powtarzalnego darksiders 2...

tez mam pytanie... czy warto brac ninja gaiden 3???? za 70zl. w premiere tytul odstraszyl mnie przez opinie graczy, ktos z was gral i naprawde jest tak slabo???

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm no jakoś ten bf mnie przekonuje ale hokej też kurde lubie. Wybór masakra :/ . Poczekam na inne opinie. Ci powinno może prędzej staniec?

Bf 3 premium czy nhl 13?

Edytowane przez KozakPs3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam pytanie... czy warto brac ninja gaiden 3???? za 70zl. w premiere tytul odstraszyl mnie przez opinie graczy, ktos z was gral i naprawde jest tak slabo???

Ogrywaliśmy (a raczej męczyliśmy) w pracy - nudna i prosta nawalanka (kwadrat, trójkąt, kwadrat, trójką - blok i od początku), nie umywająca się do poprzednich odsłon...

Nowe przygody Dantego to przy tym gra wybitna, pozatym wkrótce przecież wychodzi MGR:R...

A demo Gaidena powinno być jeszcze na PSS...

Hmm no jakoś ten bf mnie przekonuje ale hokej też kurde lubie. Wybór masakra :/ . Poczekam na inne opinie. Ci powinno może prędzej staniec?

Bf 3 premium czy nhl 13?

Prędzej stanieje chyba NHL - BF3 mimo "zaawansowanego wieku", dobrze się sprzedaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przygotowujac sie do mgr chcialem zaliczyc jedyny niezalicsony slasher na ps3 stad pytanie, ale chyba sobie daruje w takim razie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NHL raczej szybko nie stanieje, akurat ta produkcja EA ma ze spadkiem cen mocne zaparcia i dlugo utrzymuje sie na wysokim poziomie. Gra '13 sama w sobie bardzo fajna ;)

BF'3 to zupelnie inna kategoria jak sam wiesz, ale rowniez na dobrym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×