Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem co wybrać Tomb Raider, Uncharted 3 i Far Cry 3... Jaka gra wq was jest najlepsza?

Uncharted to jedna z najlepszych serii na PS3, a Far Cry 3 to bardzo dobry sandbox z otwartym światem. Teraz musisz już wybrać sam. Zależy czy wolisz sandbox FPS czy TPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to jedna z najlepszych serii na PS3, a Far Cry 3 to bardzo dobry sandbox z otwartym światem. Teraz musisz już wybrać sam. Zależy czy wolisz sandbox FPS czy TPS.

No właśnie wq mnie wszystkie te gry są dobrze zrobione i przypadły mi do gustu oglądając trailery... Chyba kupię U3 a resztę jak kasa będzie to się kupi :biggrin: Aha i  :thanks: za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że Tomb Raider jest równie świetną grą. Według mnie lepszą niż U3. Z tym, że nie ma multiplayera tylko jakiś syf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Uncharted z prostej przyczyny - jest najtańsza :)

Skonczysz a do tego czasu pozostałe gry zapewne trochę stanieją, a jednak wszystkie z wymienionych pozycji warto wypróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem co wybrać Tomb Raider, Uncharted 3 i Far Cry 3... Jaka gra wq was jest najlepsza?

Wszystkimi trzema grami byłem zachwycony, U3 i TR są lepsze od FC3 pod względem fabularnym, historia wciąga niesamowicie. Jeśli miałbym wybierać między TR i U3 to wybrałbym TR. Gra podobna do U3, ale jest dużo nowości, które fajnie urozmaicają rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna jeszcze wtracic swoje trzy grosze, to bralbym na poczatek U3, ktory dla mnie jest lepszy od TR (jako caloksztalt trybow gry). Co do FC3 nie moge sie wypowiedziec zbyt obiektywnie bo gralem raptem kilkadziesiat minut w ta produkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie FC3 > nowy TR > U3...no chyba że chcesz jak najtaniej to bierz U3...nawet za 40zł wyrwiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 jest dłuższy niż U3, jest rozwój postaci i otwarty świat. Uncharted 3 zaś trwa około 10 godzin - ale jest to 10 godzin napakowane akcją, bez żadnych dłużyzn. Jest to jedna z najlepszych gier action/adventure w jakie grałem. Multi jest bardzo dobre w obu produkcjach, jednak więcej czasu spędziłem przy produkcji Naughty Dog. Jeśli nie jest to Twoje pierwsze Uncharted, to polecam jak najbardziej, jeśli tak, to dobrze by było nadrobić kolejne części. 

 

 

TR jest podobny w gameplayowo do obu tych gier, ale poszczególne elementy rozgrywki są wyraźnie gorzej wykonane. Nie orientuję się w cenie, ale jako że jest nowsza niż FC3/U3 to pewnie kosztuje więcej. Najlepiej poczekać aż będzie w Plusie i wtedy spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz sobie więcej i lepiej postrzelać to bierz Uncharted, jeśli bardziej eksploracja z gorszymi elementami strzelania Tomb Raider. Far Cry 3 nie grałem, więc nie mogę ocenić ( grę miałem 2 razy i 2 razy sprzedałem) i czekam aż będzie w Plusie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was co byscie polecili wybrac : Fight night champion, ufc 3, dirt 3 czy gran turismo 5

Dodam ze bardzo lubie popatrzyc na boks i mma itd, bardzo tez podobal mi sie colin na ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC3...

Gran Turismo 5 to symulator a Dirt 3 to bardziej arcade...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze miałem zarówno Gran Turismo 5 i Dirt 3 i żadnej z tych gier nie polecam.Jeżeli szukasz samochodówki to Need For Speed:Hot Pursuit albo Midnight Club:Los Angeles,tylko trzeba podkreślić że obie gry są czysto arcade.Symulacje są takie sobie na ps3.Jakbym miał wybierać spośród tych dwóch samochodówek które podałeś to GT5.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was co byscie polecili wybrac : Fight night champion, ufc 3, dirt 3 czy gran turismo 5

Dodam ze bardzo lubie popatrzyc na boks i mma itd, bardzo tez podobal mi sie colin na ps2

 

FIGHT NIGHT CHAMPION zdecydowanie w ufc gra sie tylko na 2 bo szybko sie nudzi a jezeli lubisz boks to bedziesz grał i napazał non stop. Gram w FNC juz 2 lata i dalej muce co jakis czas,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was co byscie polecili wybrac : Fight night champion, ufc 3, dirt 3 czy gran turismo 5

Dodam ze bardzo lubie popatrzyc na boks i mma itd, bardzo tez podobal mi sie colin na ps2

 

Rozstrzał gatunków ładny podałeś:) Jak lubisz mordobicia to bierz UFC 3. Jeśli chodzi o wyścigi to odpowiedz sobie najpierw na pytanie czy wolisz symulator czy może arcadowy model jazdy taki jak np. w serii NFS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakieś dobrej, taniej gry akcji, która starczy na wiele godzin- najlepiej z multi, choć nie musi być. Żeby nie było mam/miałem GTA IV, Mafię 2, MP3, AC, Uncharted, GOWa, Infamous, POP, RDR, więc poza nimi. :) Polecicie jakąś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brutal legend (niedoceniona perełka), seria yakuza (jak jesteś fanem KKW z elementami jrpg), serię metal gear solid (2,3,pw z hd coll, 4kę  oraz 1kę z psnu), dead space 1,2,3,  resident evil 5 (spoko coop i generalnie fajna gra akcji z tego "horroru") itp. itd sprecyzuj bardziej swój gust ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakieś dobrej, taniej gry akcji, która starczy na wiele godzin- najlepiej z multi, choć nie musi być. Żeby nie było mam/miałem GTA IV, Mafię 2, MP3, AC, Uncharted, GOWa, Infamous, POP, RDR, więc poza nimi. :) Polecicie jakąś?

Oba Batmany i oba dodatki do GTA IV o ile jeszcze ich nie miałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakieś dobrej, taniej gry akcji, która starczy na wiele godzin- najlepiej z multi, choć nie musi być. Żeby nie było mam/miałem GTA IV, Mafię 2, MP3, AC, Uncharted, GOWa, Infamous, POP, RDR, więc poza nimi. :) Polecicie jakąś?

 

A ja na przyklad na Twoim miejscu, sprobowalbym zaczac od Batman: Arkham Asylum. Tak jak napisales o grze akcji, taniej i niekoniecznie z multi, to jakos tak wlasnie to mi przyszlo do glowy. A jesli jednak nie, to naprawde fajnych gier akcji poza tymi co wymieniles jest od groma i jeszcze troche:)

 

Przykladowo z mniej popularnych, mniej mainstreamowych, a jakze fajnych: Sleeping Dogs, Lollipop Chainsaw, Asura's Wrath, Dante's Inferno, oraz nasze rodzime Dead Island:)

 

Edit: Widze, ze Kloose pomyslal tak samo i napisal w tym samym momencie:) Cos w tym jest.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borderlands 1/2 masa godzin świetnej zabawy, bioshock 1,2 ! oczywiście podpinam się z up'ami: 2x batman to świetne tytuły...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brutal legend (niedoceniona perełka), seria yakuza (jak jesteś fanem KKW z elementami jrpg), serię metal gear solid (2,3,pw z hd coll, 4kę  oraz 1kę z psnu), dead space 1,2,3,  resident evil 5 (spoko coop i generalnie fajna gra akcji z tego "horroru") itp. itd sprecyzuj bardziej swój gust ;)

 

Bardziej w realiach dzisiejszego świata że tak to ujmę; za Dead Space np nie przepadam. :)

 

 

Oba Batmany i oba dodatki do GTA IV o ile jeszcze ich nie miałeś...? 

 

A AA z AC mają jakoś bardzo powiązaną fabułę? Bo bardziej by mnie AC interesowało.

A ja na przyklad na Twoim miejscu, sprobowalbym zaczac od Batman: Arkham Asylum. Tak jak napisales o grze akcji, taniej i niekoniecznie z multi, to jakos tak wlasnie to mi przyszlo do glowy. A jesli jednak nie, to naprawde fajnych gier akcji poza tymi co wymieniles jest od groma i jeszcze troche:)

 

Przykladowo z mniej popularnych, mniej mainstreamowych, a jakze fajnych: Sleeping Dogs, Lollipop Chainsaw, Asura's Wrath, Dante's Inferno, oraz nasze rodzime Dead Island:)

 

Edit: Widze, ze Kloose pomyslal tak samo i napisal w tym samym momencie:) Cos w tym jest.

 

Sleeping Dogs, oo! :D A po jakich cenach chodzi teraz?

 

Co do Dead Island, to słyszałem różne opinie na temat tej gry i w końcu nie wiem, czy ta gra jest słaba, średnia, czy naprawdę dobra.

borderlands 1/2 masa godzin świetnej zabawy, bioshock 1,2 ! oczywiście podpinam się z up'ami: 2x batman to świetne tytuły...

 

Borderland mnie nie jara, a Bioshock... Hm, czemu nie, choć jak wspomniałem, wolę coś w czasie rzeczywistym. I obawiam się, że w takiej grze z moim poziomem znajomości anglika sobie nie poradzę (b2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A AA z AC mają jakoś bardzo powiązaną fabułę? Bo bardziej by mnie AC interesowało.

2. Sleeping Dogs, oo! :biggrin: A po jakich cenach chodzi teraz?

 

3. Co do Dead Island, to słyszałem różne opinie na temat tej gry i w końcu nie wiem, czy ta gra jest słaba, średnia, czy naprawdę dobra.

 

Ad1. Bez obawy mozna kupic, powiazania sa, ale nie wplynie to na rozgrywke. Aczkolwiek polecam zaczac od AA. Bo wg mnie osobiscie AA klimatem miazdzylo AC.

 

Ad2. 45-50zl

 

Ad3. Gra jest co najmniej bardzo dobra. Jesli jeszcze masz kogos na coopa to jest mega grubo. Nie spotkalem jeszcze osoby, ktora by powiedziala, ze ta gra jest slaba. Oczywiscie takie osoby pewnie istnieja, ale zdecydowana wiekszosc gre bardzo zachwala.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Bez obawy mozna kupic, powiazania sa, ale nie wplynie to na rozgrywke. Aczkolwiek polecam zaczac od AA. Bo wg mnie osobiscie AA klimatem miazdzylo AC.

 

Ad2. 45-50zl

 

Ad3. Gra jest co najmniej bardzo dobra. Jesli jeszcze masz kogos na coopa to jest mega grubo. Nie spotkalem jeszcze osoby, ktora by powiedziala, ze ta gra jest slaba. Oczywiscie takie osoby pewnie istnieja, ale zdecydowana wiekszosc gre bardzo zachwala.

 

Ok, dzięki wielkie. 

 

Znaczy z tego co słyszałem, to jest to gra tak pełna różnych bugów, że to mnie odrzuciło od niej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście odradzę jedynie dead island - za bugi, nudę i odczucie "marnowania czasu w grze"... 

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×