Skocz do zawartości
wienio20

Problem z PS3 awaria,dziwna sprawa

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie moze ktos z was mial cos podobnego jak ja!Otóz ostatnimi dniami mialem kilka problemow z moja ps3ką.Wczoraj na chwile spauzowalem gre COD4 i przychodzac podobnie zobaczylem tylko czarny ekran.Nie udalo sie normalnie wylaczyc konsoli tylko dalo rade przyciskiem z tylu konsoli.pozniej wkladajac ponownie gry(COD4,Nba 2k8,pes2008) konsola nie mogla wczytac gry..pojawial sie tylko napis PLAYSTATION 3 a pozniej czarny ekran.Pozostawilem na kilka godzin konsole w spokoju a wieczorem przygotowywalem sie do nocnej gry na COD4 i tu mala niespodzianka.Na ekranie telewizora nic sie nie pojawilo nie moglo wejsc do menu ps3.Czytalem na roznych forach o tym ze trzeba przytrzymac chwile przycisk power ale to nic nie dalo przez chwile potrzymalem i znow wylaczyla sie konsola.Zaznacze ze sprawdzalem konsole na dwoch roznych telewizorach :1 HD a drugi zwykly.NAstepna sprawa nie moge uruchomic konsoli za pomoca sixasisa.Wlaczam przycisk power sixasisa przez chwile swieca wszystkie diody i zaraz sie wszystkie wylaczaja.Dziwna sprawa i nie wiem co z tym zrobic.Napiszcie co o tym myslicie.Gre zakupilem w UK i tu ja uzytkuje.Prosze o pomoc.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że musisz niezwłocznie udać sie do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsoli nie właczysz sixaxisem jak stylu wylaczyles konsole ( z tylu - pstryczkiem power ) no ale fakt musisz oddac do serwisu Przykre że nastepna osoba bedzie czekac okolo 2 miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumialem to trzymasz przycisk za ktotko, trzymaj do poki nie piknie 2/3 razy...

@UP

Nie bedzie czekal 2miesiecy, pewnie od reki dadza mu nowa (jest w UK nie PL)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez myslalem ze pozostaje serwis...co do wlaczania sixasisem to wiem ze musi byc czerwona dioda i ogolnie zasilanie.ale najpierw na starym telewizorze sprawdzalem 3manie klawiszy a pozniej na nowym i o dziwo zadzialalo.I rzeczywiscie zbyt krotko trzymalem albo troche zle przytyrzymalem w kazdym razie juz dziala i ciesze sie.A tak poza tym to nie wiedzialem ze reklamacja w Polsce trwa okolo 2 miesiecy.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×