Skocz do zawartości
Emir

Brothers in Arms: Hell's Highway

Rekomendowane odpowiedzi

.... dla mnie gdy by nie "srajacy sie" framerate dałbym 8, a tak tylko 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku patrząc po grafice chciałem wyłączyć, dobiły mnie dodatkowo samoloty wydające głos niczym szybowce i wyglądające jak papierowe. Ale wczułem się w klimat i zmieniłem zdanie o tej grze ! Bombowy jest pomysł z odpadającymi nogami czy głowami. Headshoty mają specjalne ujęcia które są świetne ! Ta gra mnie zmiażdżyła! I muszę ją mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początku patrząc po grafice chciałem wyłączyć, dobiły mnie dodatkowo samoloty wydające głos niczym szybowce i wyglądające jak papierowe. Ale wczułem się w klimat i zmieniłem zdanie o tej grze ! Bombowy jest pomysł z odpadającymi nogami czy głowami. Headshoty mają specjalne ujęcia które są świetne ! Ta gra mnie zmiażdżyła! I muszę ją mieć

Może wydają odgłos jak szybowce ponieważ są szybowcami? A gierka całkiem przyjemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie razilo po gałach to iz w tej grze brakuje takich drobiazgów jak: slady do kulach, rozpadające sie szyby oraz mozliwosc  biegania jak i skakania. Postac dziwnie schodzi i wchodzi po schodach, a kompanów nie da sie osobno rozmieszczac, wszedzie chodza razem... . Poza tym nawet fajnie mi sie gralo w ta gierke, ale napewno jej nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszedzie chodza razem...

Może geje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biega się bodajże z x'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma na x'a i mówi, że gierka wpozo i generalnie bardziej go wciągnęła niż gta IV (nie dziwie sie). ja sie tylko boje, że to jest kolejna gra do rozpukania w weekend (tak jak TFU.. tylko, ze to rozwaliłem w jeden dzień. dwa lata czekam na tytuł i zabawa na jeden dzień no sory ale lol?! ). Mam wielką prośbę napiszcie ile wam zajęło przejście BiA na veteranie. Bo jak jest też taka króciutka to chyba sobie buty jakieś kupie albo coś.. a z grą poczekam do następnej wypłaty hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedlem na autentycznym w dwa dni veteran 3 dni.Gra jest boska ale jak ktos wspominal tyle czekania a 2 dni gry;/Przyznac tez trzeba, ze gra ma klimat i wkoncu fabula wciąga.Poznajemy jedną z najwiekszych zagadek , oraz niespodziewane zakonczenie.Grafika jest ładna ,ale jak mówię gre juz wystawiam na aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci Sony za dema jakimi Nas raczysz. Dzięki nim, wiem czego nie kupić... Zassałem, odpaliłem, pierwsze wrażenia? pusty śmiech...

Grafika

>> Mimika twarzy i cienie... WTF? wygląda jak szyba w hełmie poruszana zgodnie z ruchem głowy, złożone z kwadratów, żal

>> Zegary w szybowcu, pixele !!! i zero wygładzania

>> Trawa w czasie jazdy jeepem, pizele !!! i zero wygładzania

>> Drzewa widziane z odległości 20m, pixele !!!

>> Zresztą tekstury wszystkiego są do dupy

>> Bieda w otoczeniu, tam domek, tu drzewko

>> Cukierkowatość, gra dla dzieci?

>> Musiałem fotel przestawić do tyłu, bo granie z odległości 2m na 50'' jest niemożliwe...

>> Tekstury broń + ręką, średnie

>> Po cholerę ten blur przy zbliżeniu!? ekran tak się rozmazuje, że nie widać Niemca...

>> Skrypty !!! stało dwóch obok mnie, rozkazałem iść do szopy, poleciał jeden, a drugi głuchu i głupi stał dalej obok mnie lol

>> Gość z francuskiego podziemia Nicolas, mówi pięknie po angielsku, nie było kogoś z francuskim akcentem?

>> Przeciwnik jest durniem, siedział jeden w szopie, darł ryja do mnie, ja chodziłem wokół szopy, ale nic, zero reakcji. Wszedłem do szopy zaczął strzelać...

>> Worki z piachem, to worki z cegłami, można strzelać do woli lekko nad wystawioną głową wroga...

>> Jak już wyskoczy Niemiec i wskoczy do okopu to będzie tam siedział, póki nie dostanie kulki w łeb. Zero myślenia ze strony przeciwnika, zero taktyki, podejścia, zajścia. Można ustawić celownik 10cm nad jego głową, popijać herbatkę i zrobić headshota

Ogólnie myślałem, że twórcy pójdą po rozum do głowy i coś zmienią w tym tytule... symulator wojny? WTF? Mogli już zrobić symulator szybowca, gdzie jest akcja, adrenalina, gdzie ta wojna, ten zapowiadany realizm? chodzenie od punku A do B i czekanie aż niemiecke sprypty wyskoczą? Wolę przeciętnego Call of Duty 3. Nowy BiA, mimo, że jestem fanem IIWŚ niczym nie nie porusza.

ŚREDNIA grafika + znikoma akcja + "realizm" 2 na 2 w okopach, opowiadając sobie dowcipy w czasie ładowania broni + głupota przeciwnika + archaiczna skrypty + muzyka, a raczej odgłosy szybowca => deleted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może gra nie powala grafiką i ma błędy ale mnie mimo to demko wciągnęło i przeszedłem go z przyjemnością. Ale raczej nie kupie bo cod 5 sie jednak o wiele lepiej zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja demko kilka razy przeszedłem i myślę, że warto grę kupić, ale jak stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika raczej taka sobie ale gierka cos w sobie ma, zastanowie sie nad kupnem pelniaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma zajebistą fabułe.NIe jest to jakies call of duty gdzie biegasz i rozpieprzasz wszystko co sie rusza bez sensu.W call of duty fabułu brak oprocz 4.Powiem tak.Mnie osobiście twórcy zaskoczyli miło fabułą.Widać uczucia, ludzkie zachowania i wybory.w call fo duty jestes maszynka do zabijania.Grafika jest wporzadku.Dzwięki tez są realistyczne.Ja zachecam do kupna zwlaszcza teraz kiedy mozemy ja nabyc za polowe tego co ja płaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ukończyłem BiA i powiem krótko. Na dzień dzisiejszy jest to najlepszy tytuł w jaki grałem na ps3. Od poniedziałku (no może wtorku) zaczynam od nowa Gra ma ciekawą.. 'filmową' fabułę. Buduje klimat tak, że podczas potyczek z 'jersami' sam nadstawiałem tyłka byle żaden z chłopaków z moich drużyn nie oberwał niepotrzebnie kulki. I to jest TO moim zdaniem.

Niektórzy tu wcześniej narzekali na grafikę, że zbyt kolorowa czy coś takiego i mało szczegółowa. Podsumuję to tak:

Ludzie sie chyba za dużo Szeregowca Ryan'a naoglądaliście bo nie wiem jakich kolorów oczekiwaliście. Są normalne jak to latem na wsi. Żywe i soczyste. Podczas WW2 kolorystyka świata nie różniła się niczym od obecnej hehe Może grafa w Brothers in Arms nie ma tyle szczegółów co w nowym COD (tak strzeliłem bo nie mam jeszcze ) ale jest na wysokim poziomie, porównywalnym do Uncharted. Miejcie też na uwadze, że BiA parę ładnych latek sie tworzyło więc graficznie trochę odstaje od najnowszych produkcji. Tylko tak na prawdę co z tego? Skoro daje mi to czego od porządnej gry oczekuję - fabułę i grywalność. Znacząca większość nowych, wypieszczonych graficznie produkcji z serii: "do-przejścia-w-weekend" jest niestety tych dwóch aspektów pozbawiona.

Mam nadzieję, że historia Mata Baker'a doczeka się kontynuacji. I to jest moja ocena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedawno ukończyłem BiA i powiem krótko. Na dzień dzisiejszy jest to najlepszy tytuł w jaki grałem na ps3. Od poniedziałku (no może wtorku) zaczynam od nowa Gra ma ciekawą.. 'filmową' fabułę. Buduje klimat tak, że podczas potyczek z 'jersami' sam nadstawiałem tyłka byle żaden z chłopaków z moich drużyn nie oberwał niepotrzebnie kulki. I to jest TO moim zdaniem.

Niektórzy tu wcześniej narzekali na grafikę, że zbyt kolorowa czy coś takiego i mało szczegółowa. Podsumuję to tak:

Ludzie sie chyba za dużo Szeregowca Ryan'a naoglądaliście bo nie wiem jakich kolorów oczekiwaliście. Są normalne jak to latem na wsi. Żywe i soczyste. Podczas WW2 kolorystyka świata nie różniła się niczym od obecnej hehe Może grafa w Brothers in Arms nie ma tyle szczegółów co w nowym COD (tak strzeliłem bo nie mam jeszcze ) ale jest na wysokim poziomie, porównywalnym do Uncharted. Miejcie też na uwadze, że BiA parę ładnych latek sie tworzyło więc graficznie trochę odstaje od najnowszych produkcji. Tylko tak na prawdę co z tego? Skoro daje mi to czego od porządnej gry oczekuję - fabułę i grywalność. Znacząca większość nowych, wypieszczonych graficznie produkcji z serii: "do-przejścia-w-weekend" jest niestety tych dwóch aspektów pozbawiona.

Mam nadzieję, że historia Mata Baker'a doczeka się kontynuacji. I to jest moja ocena

Zgadzam się z tobą Klimat jest bardzo wysoki, to jest porządny FPS, wpadki graficzne są, czasami zbyt cukierkowo jest to fakt, nawet kumple to mówili, ale cóż poradzić Jest fajnie i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwalem sie wczoraj książki ,,kompania braci" Co ciekawe w rozdziale o market garden znajdujemy opisy zastrzelenia poruczniaka przez snajpera wysadzenia mostu unieskodliwienia 88 oraz piekla jakie panowalo po bombardowaniu miasta.Jak ktos chce to moge wyslac ksiazke bo mam w wersjii elektrnicznej.Kontynuacja napewno będzie wkoncu 101 ma dotrzec jescze do orlego gniazda zreszta na koncu gry pisze ze ciąg dlaszy nastąpi

;d.Co do cukierkowosci.Zolnierze w holandii takze nasi pancerniacy Stanisława Maczka opisywali ze tak czarnych i żyznych gleb nigdzie indziej nie widzieli.Holandia jak wiadomo lezy na terenach nizinnych ziemia tam jest dobrze nawodniona jest tam tez duza liczba kanalów irygacyjnych .Dlateog nie dziwie sie tak bajecznych scen jakie sa w grze .Zastanawiac tylko moze czy we wrześniu w Holandii jest jescze taka pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kontynuacja napewno będzie wkoncu 101 ma dotrzec jescze do orlego gniazda zreszta na koncu gry pisze ze ciąg dlaszy nastąpi

Wiesz.. nie chciałem zdradzać zakończenia heeh.

Zastanawiac tylko moze czy we wrześniu w Holandii jest jescze taka pogoda.

Myślę, że jest to jak najbardziej możliwe wrzesień to jakby nie patrzeć jeszcze lato. Późne bo późne ale zawsze lato. U nas pogoda tak na oko kaszani się paździerz/listopad.

Jeśli chodzi o zgodność faktów to nie jestem teraz pewien na 100% ale w którymś z wywiadów jeden z weteranów, współpracujących przy produkcji mówił że historia żołnierzy w HH jest oparta na autentycznych wydarzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się teraz za jakimś ciekawym FPS'em w klimatach działań wojjenych, lub taktycznych i zastanawiam się nad BiA.

Grałem w demo, gdy zostało wydane i zapamiętałem jedną irytującą rzecz - moi podkomendni nie potrafią wchodzić do domów i innych budynków. Przepraszam, co to za zabawa, gdy robią mi Suppressive fire, ale domek oczyszczam już sam? Poprawiano to w pełnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozglądam się teraz za jakimś ciekawym FPS'em w klimatach działań wojjenych, lub taktycznych i zastanawiam się nad BiA.

Grałem w demo, gdy zostało wydane i zapamiętałem jedną irytującą rzecz - moi podkomendni nie potrafią wchodzić do domów i innych budynków. Przepraszam, co to za zabawa, gdy robią mi Suppressive fire, ale domek oczyszczam już sam? Poprawiano to w pełnej wersji?

W sumie to BiA jest średnie. Demko zrobiło na mnie większe wrażenie. Co do błędu, który spostrzegłeś, to szczerze nie zauważyłem go :P Zamieniłem GTA niemiecką wersję BiA, bo myślałem, że mi się opłaci, ale gra była pozbawiona krwi więc do dupy za przeproszeniem było. Nie radzę kupować u szwabów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to podziękuję BiA. :P I będę polował na jakiś porządny Rainbow Six. : )

Thx za odp. ;)

Edytowane przez Neddih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A, to podziękuję BiA. :P I będę polował na jakiś porządny Rainbow Six. : )

Thx za odp. ;)

Polecam R6: Vegas 2. Gra jest świetna, super co-op, wszystkie porządnie wykonane i niezłe multi. Na prawdę warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... opłaca się kupić tą grę ? Grałem w jedynkę na kompie i mi się bardzo podobała, jednak różniła się trochę od tej sądząc po gampleyach... Szukam gry z II wojny światowej, ale CoD : WaW odpada, bo mam na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×