Skocz do zawartości
Emir

Brothers in Arms: Hell's Highway

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zapowiada się bardzo ciekawie. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać premiery. Po filmikach i wywiadach z producentami mam na nią straszny apetyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słabo wygląda grafika otoczenia jak z CoD 1 i nawet nie poprawili ohydnej tektury strzału z thompsona :/ w porównaniu do pierwszego filmiku z gry ten sie prezentuje jeszcze słabiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spodziewam sie po tej grze ze bedzie dobra ,kupie ja na 100% bo dzac sie bedzie w okresie II wojny światowej jakos brak mi strzelanin w tym okresie a cod3 wg mnie to troche porazka chociaz bedzie ta gra miała spoooora konkurencje HAZE CZY mgs4 ALBO bf bAD cOMPANy ale chyba skusze sie na wszystkie bo bardzo mi sie spodobały strzelaniny po RainbowSixVewgas2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słabo wygląda grafika otoczenia jak z CoD 1 i nawet nie poprawili ohydnej tektury strzału z thompsona :/ w porównaniu do pierwszego filmiku z gry ten sie prezentuje jeszcze słabiej

wedlug Ciebie to jest slaba grafika ? - http://www.gametrailers.com/player/22054.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tego to nie wiedziałem o wiele lepiej wygląda ale wystrzał z thompsona dalej nie poprawiony strzela jak uzi, M1 wyglada bardzo licho :/ podobał mi sie dym wylatujący z prowadnicy zamka w garand'zie i thompsonie.

no i jeszcze otoczenie troszkę za jaskrawe kolory ma :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to jest ,,Thompson Model 1928A1 kal. 11,43 mm" z bębenkowym magazynkiem i zamkiem na grzbiecie (na górze)

i ma bardziej mocny dźwięk (taki metalowy) a ten co jest w grze to ,,Thompson M1A1 kal. 11,43 mm" za bocznym zamkiem i 30 nabojowym magazynkiem pudełkowym i on ma dźwięk zupełnie inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ale to jest ,,Thompson Model 1928A1 kal. 11,43 mm" z bębenkowym magazynkiem i zamkiem na grzbiecie (na górze)

i ma bardziej mocny dźwięk (taki metalowy) a ten co jest w grze to ,,Thompson M1A1 kal. 11,43 mm" za bocznym zamkiem i 30 nabojowym magazynkiem pudełkowym i on ma dźwięk zupełnie inny.

Co Ty z wojska jesteś ze wiesz jak strzela Thopson ??? to po pierwsze po drógie to dzieje sie w okresie 2 wojny swiatowej to inny model jest a po trzecie TO TYLKO GRA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty z wojska jesteś ze wiesz jak strzela Thopson ??? to po pierwsze po drógie to dzieje sie w okresie 2 wojny swiatowej to inny model jest a po trzecie TO TYLKO GRA!!!

gra w realiach II wojny swiatowej majaca na celu jak najrealistyczniej ukazac tamte czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty z wojska jesteś ze wiesz jak strzela Thopson ??? to po pierwsze po drógie to dzieje sie w okresie 2 wojny swiatowej to inny model jest a po trzecie TO TYLKO GRA!!!

Dla mnie też to jest ważne, jakbyś kiedyś usłyszał jak strzela np. FN-FAL, SA80/L95 czy nawet jakiegoś AK.

To nie chciał byś już nigdy słysześć pierdzenia zamiast odgłosu strzału.

Pozdrawiam

btw. @mathos-gratuluje wiedzy.

A co do samego trailera-nie będzie nic rewolucyjnego, zresztą i tak nigdy nie lubiłem BiA.

A i czy przypadkiem to nie chodziło o magazynek bębnowy?

Bo chyba bębenkowy jest używany w rewolwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też to jest ważne, jakbyś kiedyś usłyszał jak strzela np. FN-FAL, SA80/L95 czy nawet jakiegoś AK.

To nie chciał byś już nigdy słysześć pierdzenia zamiast odgłosu strzału.

Pozdrawiam

btw. @mathos-gratuluje wiedzy.

A co do samego trailera-nie będzie nic rewolucyjnego, zresztą i tak nigdy nie lubiłem BiA.

A i czy przypadkiem to nie chodziło o magazynek bębnowy?

Bo chyba bębenkowy jest używany w rewolwerach.

Tak dokładnie bębnowy :]

Co Ty z wojska jesteś ze wiesz jak strzela Thopson ??? to po pierwsze po drógie to dzieje sie w okresie 2 wojny swiatowej to inny model jest a po trzecie TO TYLKO GRA!!!

Wiem bo:

1.Interesuje sie historia szczególnie II wś

2.Thompson to moja ulubiona bron z czasów II wś no i może jeszcze Mauser 98k

3.Miałem okazje strzelać z Mausera 98k, Thompson M1A1, Walther P-38,

4.Jestem bardzo uczulony na dźwięki broni w grach

I na koniec w grze o II wojnie wymaga aby historia była przedstawiona bardzo szczegółowo a nie na odwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailery wygladaja bardzo ladnie. grafika rowniez niczego sobie warto poczekac. aczkolwiek no 1 cz na kompa nie byla jakos mocno interesujaca. no i jakis taki dziwny bardziej cukierkowy a nie realistyczny klimat jest na tych trailerach, 1 czesc tez cos takiego w sobie miala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich trailerach daleko grze do tego jak miała wyglądać. Broń pierdzi, a bazooka nie wyrządza szkód. No czasami deseczka odpadnie z płotka, ale to trochę za mało. Czekam na demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tylko nie wiem czy zauważyliście, że na listopad jest planowane wydanie wersji PL Z POLSKIM LEKTOREM I NAPISAMI. Ciekawe czy ktoś się pomylił czy to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt.

Tak w ogóle to PSM3 ocenił BiA na 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×