Skocz do zawartości
snok360

Amazon Pre-Order

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam w plana zakupienie edycji kolekcjonerskiej Max Payne 3 na amazon.com i mam dwa pytania:

-Czy pieniądze zostaną zabrane mi z konta od razu jak zamawiam, czy dopiero po wysłaniu?

-Ile by kosztowała najtańsza przesyłka (waga kolekcjonerki to jakieś 235g).

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam w plana zakupienie edycji kolekcjonerskiej Max Payne 3 na amazon.com i mam dwa pytania:

-Czy pieniądze zostaną zabrane mi z konta od razu jak zamawiam, czy dopiero po wysłaniu?

-Ile by kosztowała najtańsza przesyłka (waga kolekcjonerki to jakieś 235g).

Pozdrawiam serdecznie.

1. Pieniadze pobieraja przy wysylce, nie wczesniej.

2. Sprawdz sam, to nie jest problem zlozyc zamowienie i nie potwierdzic przy okazji sprawdzajac koszty wysylki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzieki za odpowiedz. Temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z góry przepraszam za odkop, ale widzę, że temat jeszcze nie zamknięty, więc zadam tutaj swoje pytanie, bo jest do niego jak najbardziej pokrewne. Zamówiłem preorder GTA V na Amazonie, podałem tam dane swojej karty, jest nią Vita Debetowa z PKO BP. Kupowałem nią również na game.co.uk, tyle, że tam wymagało podania kodu CVV, a na amazonie nie było takiej rubryki. Jak więc pobierze pieniądze bez podania tego kodu? To jest normalne? Nie wiem czy czekać do premiery z amazonem, czy może anulować i iść powiedzmy do Tesco? Chciałbym mieć pewność, że pieniądze zostaną z niej pobrane. Nie śpieszy mi się zbytnio z otrzymaniem gry, bo i tak do października będę miał mało czasu na granie.

Z góry dziękuje za odpowiedzi mogące rozwiać moje wątpliwości co do zadanego pytania.

Edytowane przez DonkotjoPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon nigdy nie pyta o ten kog, taka polityka sklepu.

Wyjaśnienie: http://security.stackexchange.com/questions/21168/how-does-amazon-bill-me-wihout-the-cvc-cvv-cvv2

Aha, rozumiem. Wygooglowałem sobie również coś takiego:

http://swiatczytnikow.pl/lista-kart-platniczych-ktore-powinny-dzialac-w-amazonie/

Spis kart, które obsługuje amazon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×