Skocz do zawartości
michupol

Cod Mw3 Elite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zamiar kupić elite do mw3 i mam kilka pytań. Czy gdy kupię elite za 180 zł to wszystkie mapy DLC jakie będą wychodziły będą za darmo czy muszę jeszcze coś płacić, czy po roku one znikną gdy nie odnowię elite. Czy na elite muszę grać klanem czy po prostu łączę się z innymi graczami nie koniecznie klanami? Ogólnie gdyby ktoś miał nawet większe informacje o elite proszę o napisanie... szukałem wiele na angielskich forach i nie bardzo jest to dokładnie wytłumaczone. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie mapy co beda wychodzic, dostajesz za free nic nie musisz doplacac. mapy bedziesz dostawal miesiac po tym jak xbox je dostal, ale dostajesz miesiac wczesniej dla osob ktore nie maja elite premium. mapy zostaja na zawsze, czyli jak ci wygasnie abonament to beda nadal dzialac.

grac bedziesz mogl normalnie tak samo jak i bez premium. mozliwe ze nie raz do servera dolaczy sie klan, ale to tak samo jak i bez premium. po prostu gra cie polaczyla z osoba ktora tworzy party z wiecej niz jedna osoba ktore beda grac razem w teame, nie musi byc to klan moga to byc po prostu znajomi, ale moze tez byc zaawansowany klan.

z premium w swoich plikach z teatru bedziesz mogl zapisywac 24 klipy a nie 8 klipow jak w przypadku elite free. i bedziesz mogl wysylac klipy bezposrednio na youtube do 1 minuty, a nie jak elite free do 30 sek.

bedziesz mogl brac w udzial w konkursach np typu, zdobadz najwiecej zabic w trybie free for all przez 3 godziny, do tego jest okreslony czas. np zglaszaz sie na konkurs o 15.00 ktory trwa do 18.00 i w tym cczasie musisz zdobyc jak najwiecej zabic w tym trybie. nagrody sa rozne, od magnesow w ksztalcie czaski elite, po pendrive 16gb lub torba call of duty. nie raz sa wieksze nagordy ktore siegaja wartosci do 100 tys dolarow lacznie tak jak to bylo w styczniu.

i duzo innych.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok dzięki za wytłumaczenie, ile mają kosztować DLC bez elite po 15$ jedno?

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego juz nie wiem, ale wiem ze elite premium cie wyjdzie taniej niz kupowanie kazdego map packa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie pytanie i można zamykać temat ;P Gdybym kupił elite za 3-6 miesięcy dostanę wszystkie DLC czy muszę to zrobić teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie co się dzieje z tymi rozgrywkami klanowymi, wczoraj rozgrywaliśmy mecze klanowe Domination o punktach ani słychu ani widu, wszyscy sześciu mamy Premium. Wczorajsze Team Deathmatch też nie podliczyli, chociaż zawsze były wyniki od razu po meczu dla Lone Wolf. Co raz gorzej jest z tymi operacjami, ktoś traci czas i wstawia się na konkretną godzinę a coraz częściej odwalają takie numery jak cancelowanie operacji o których to dowiadujesz się już po 3 godzinach grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartez - mozesz, i wszystkie map packi dostaniesz ;)

burza - mozesz mi to bardziej wytlumaczyc? bo ja zglosilem u mnie klan ( 4 premium ) ale mnie nie bylo, a oni mieli zagrac jak by im sie chcialo tylko :D wiec nie zostalismy zrankowani bo nie dostalismy zadnego punktu. Moze mieliscie za malo punktow zeby chociaz zaliczyc sie na brac? mowie tutaj o tym ochronie flag na dominacji. ale szczerze mowia juz 2 razy na lone wolf mnie wypisalo, gralem jak glupi w free for all, potem sie okazalo ze jednak nie bylem zapisany na operacji. a pare minut przed zacznieciem jeszcze sobie patrzalem i pisalo ze sie zglosilem. Niech to naprawia szybko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×