Skocz do zawartości
HelpUncleSam

Platoon: 4Fun Only

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

2832655241222206976.jpeg?v=1329849379.28

4Fun Only Platoon – „Napinaczom Dziękujemy”

Spocznij! A teraz wszyscy, którzy szukali tutaj grupy cyborgów zgarniających frag za fragiem, non stop lądujących w pierwszej trójce i grających 24/7, wyjść.

Dobrze, skoro zostało nas kilku, prezentuję 4Fun Only – pluton o charakterze ździebko innym od konkurencji. Będąc w teamie, każdy będzie musiał stawiać najwięcej na grę zespołową (pal licho fragi i K/D!). Przykładowa sytuacja:

Little Bird masakruje piechotę, pojazdy i nas samych. Koleś ma staty 25 – 0.

Co dzieje się, jeżeli gramy z randomami? Maksymalnie dwóch wyciąga Stingery i zaczynają bez efektu naparzać w ptaszka. Ten nic sobie z tego nie robi, puszcza flary, ucieka, wraca i znowu sieje pożogę.

Co ma się dziać, jeżeli gramy razem? Wszyscy biorą Stingery i skupiają się na heli. W sytuacji, gdy delikwent ma do czynienia z 4 pociskami wystrzeliwanymi raz za razem, prawdopodobnie jest udupiony i nasz zespół ma o jedno utrapienie mniej. W przypadku, gdy w środku siedzi technik i naprawia narzędzie lucyfera, robimy kombo soflam + 3 javeliny.

Innymi słowy: skomplikowane operacje, mające na celu eliminowanie irytujących klientów, których sami z randomami, pewnie byśmy nie załatwili. I nawet w obliczu wielu śmierci, nasz squad się nie poddaje i nadal stara się skasować to coś, co zapewnia przeciwnikowi przewagę w rundzie. (może to być czołg, przysłowiowy heli, jet, koleś z USASem itp.)

Oprócz usuwania natrętnych czynników z pola bitwy, pozostaje klasyczna współpraca przy grze na Conquest/Rush albo SQDM (jeżeli będzie nas mało).

Warunki rekrutacji:

- Rozeznanie w Battlefieldowym nazewnictwie, mapach, wyposażeniu, zasadach działania gadżetów, itd.

- Headset!

- Głos po mutacji

- Trochę czasu wolnego (nie będzie ścisłego lidera plutonu. Stawiałbym bardziej na swobodne gry po 3 – 8 osób w różnych godzinach, tak, żeby każdemu pasowało wink.gif Jakby co, wystarczy informacja na battlelogu).

Dotychczasowy skład:

1. kazikosky, PSN = Kaziuowns (Lider)

2. Pawlq, PSN = pessyll

3. pescar, PSN = pescar

4. juro, PSN = juro21

5. Gawlisz, PSN = Gawlisz

6. Darrak, PSN = Arothan

7. 77rpm, PSN = mAd_Clow77n (Lider)

8. TehLover, PSN = zabson87

9. zielskogłowy, PSN = Zielsko_glowy

10. McLucas_PL, PSN = McLucas_PL

11. Dudokan, PSN = Dudokan

12. Exar Kun, PSN = Exar87

13. VanRayPL, PSN = VanRayPL

14. ID okonio, PSN = okonio

15. szpari, PSN = szpari

16. Mirja78, PSN = Mirja78

17. malcolm1984, PSN = malcolm1984

18. martinezg, PSN = martinezg80

19. MagicKamil, PSN = MagicKamil

20. paszczakus, PSN = paszczak09

21. serafin00, PSN = Serafin1989

Strona na battlelogu: http://battlelog.bat...55241222206976/

To tyle. Można się rozejść. Zgłoszenia przyjmuję w tym temacie.

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Głos po mutacji

A już miałem się zapisać :rofl:

A na serio to; witamy na liście obecności :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już miałem się zapisać :rofl:

A na serio to; witamy na liście obecności :thumbsup:

Cóż, nie chciałem nikogo dyskwalifikować z powodu wieku. Wiem, że wśród młodszych graczy jest trochę dojrzałych osób, toteż nie chciałem zamykać im drzwi do plutonu, który z założenia ma służyć tylko i wyłącznie dobrej zabawie thumbsup.gif Nikt nie będzie miał tu parcia na staty, (podejrzewam :P) więc nie widzę problemu, żeby grali z nami właśnie tacy ludzie. A w razie konieczności zawsze będzie można przywołać z niebios buta sprawiedliwości, który wykopie na zbity pysk piskliwe dzieci bądź zwyczajnych imbecyli, często specjalnie rujnujących rozgrywkę. W ostateczności pozostanie profilaktyczne ograniczenie wiekowe. Dziękuję, dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam swoją gotowość!

HS już wisi na uchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zgłaszam chęć dołączenia. HS mam, dodatek BtK też. Granie wieczorami od 21-1 w nocy. W dzień raczej nieosiągalny na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, dodani. Prosiłbym jeszcze tylko o zgłaszanie się na battlelogu tych, którzy jeszcze tego nie zrobili ;)

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z battlelogiem, gdyż jak się loguje, to prosi mnie o zakup gry. Już napisałem do EA w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, mogę zrobić wyjątek, nie ma problemu thumbsup.gif Najważniejsze, żebyśmy byli na PSN'ie. I pragnę jeszcze dodać jako tymczasowy lider plutonu, że dostępny jestem losowo przez cały dzień, ale codziennie o 21:00 muszę się zmywać :C

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się

hs jest

b2k nie ,ale jak trzeba kupię

godz. 20:30 do 23:00

sobota, niedziela - jak będzie trzeba i z kim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podoba mi się idea waszego klanu :D

jestem po mutacji i mam HS,

Ostatnio mam sporo czasu na grę, głównie wieczorami . To może 3 słowa o sobie : nie lubię Famasów Usasów i Helikopterów. pozdrawiam

Nick : Gawlisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chętnie dołącze do drużyny.

Arothan

HS : Oczywiscie

Dodatek : za tydzien bedzie

Wiek:27

Nie jestem wymiataczem, Chce pograć TAKTYCZNIE w drużynie a nie patrzeć jak 12 chłopa goni sie z famasami po mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok. Dodani. Jeszcze dzisiaj dostaniecie zaproszenia na PSN'ie :) Oprócz tego musicie też pododawać się nawzajem, żeby komunikacja w plutonie nie szła tylko przeze mnie :P

P.S.

Na battlelogu brakuje mi jeszcze:

- juro

- Arothana

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA chętnie tak pogram... Nie jestem wielkim wymiataczem, mam BF od premiery ale dopiero od jakiegoś czasu siedzę przy nim w każdej wolnej chwili. Lubię kontaktową grę, nie zależy mi tak jak to opisane na 100% kilach i byciu najlepszym, mam się dobrze bawić :) Siedzę ( zależy od pracy ) ale zazwyczaj wieczorami i chętnie z kimś postrzelam. Gram głównie technikiem i czasami szturmowcem ( bazar, metro, tunel ).

Psid: mAd_Clow77n

HS - JEST !

Karkand - JEST !

Wiek, jeśli to coś zmienia :) 24 więc już po mutacji hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSid: zabson87

HS: jest

Karkand: jest

wiek: ćwierć wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie zaproszenia na PSN powysylane, pozostaje tylko umowic sie na gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77rpm, TehLover - dodani. Poproszę jeszcze o dołączenie na battlelogu, a zaproszenia na PSN (także te spóźnione ze wczoraj) powysyłam za momencik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzisz na str. plutonu to tam w prawym górnum rogu jest taki napis "apply to join" czy coś takiego na to kliknij.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banał... nie byłem po prostu zalogowany :D

Wychodzi cały dzień w pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×