Skocz do zawartości
DJYano

Play + Vita

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam,

czy moze ktos mi powiedziec czy oferta fizycznie weszla juz w zycie czy tylko na stronach www ...

jesli tak to prosze o namiary na solony w warszawie gdzie wiadomo ze sa na bank ...

dzieki

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem, że nie tego dotyczy pytanie, ale opłaca Ci się kupować w Play? Bez abonamentu to jest 1700zł(wyczytane w necie, na stronie Play nie widziałem), a z abonamentem za 95zł czyli vita za 1zł konsola Cię wyniesie ponad 2280.

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieniadze rzecz nabyta mam je w dupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko mysle ze w weekend bede mial dopiero czas aby zrobic wiec jeszcze chwila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu szczegóły :

http://www.play.pl/p...mowy/index.html

Czyli, w abonamencie 29 zł płacimy 6 stówek za PSV, i analogicznie im wyższy abonament, tym cena konsoli niższa. Ale czy to się opłaca ? Ciężko powiedzieć. Osobiście kończy mi się umowa w T-Mobile i myślałem nad przejściem do Play, ale oferta jakoś specjalnie mnie nie zachęca.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to jest, Stan Darmowy (29zł) + Play Online 3G (39zł) czyli 68zł za miesiąc + Vita (600zł)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak Darayavahus, lecz w poniedziałek osobiście udam się do salonu Play, zapytam o szczegóły i Wam napiszę jak to wygląda w praniu. Nie wiem czemu ale najarałem się na Vitę - może przez ten cały hype, ale po prostu - chciałbym ją mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić jakąś ofertę tylko dla graczy bo na ptaszka mi abonament w konsoli? Wiem, że oni chcą mi wepchnąć jak najwięcej niepotrzebnych rzeczy, ale niech to chociaż ma ręce i nogi. Wystarczyłoby 39zł/miesiąc za te całe 3G i 600zł na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak według mnie dużo, bo w sklepie nie dla idiotów Vita kosztuje 949 zł ! Więc dokładam 3 stówki i nie wiążę się umową, płaceniem co miesiąc abonamentu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale masz fifi-rifi bez 3G, a w Play'u jeszcze płacisz za 3G, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak mówiłem o wersji wifi bez 3G, mi osobiście 3G nie potrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3G zbędny bajer, obiło mi się o uszy, że przez 3G nie da się grać o.0 , a nawet jak się da, to z naszym polskim 3G daleko nie zajedziesz;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wlasnie to 3g bardoz intersuje www w pociagu do pracy facebook itd ... dla mnie to wazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, dla jednego zbędny bajer, dla innego coś co musi być, u mnie wygrywa wersja firirifi bez 3G za 949 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że z fifirifi nie pogra się nigdzie indziej niż w domu, a mieć konsolę przenośną i grać na niej tylko w domu? Jeszcze chyba nie spotkałem publicznej sieci bezprzewodowej na tyle dobrej jakości by się dało coś więcej na niej zrobić niż tylko się do niej podłączyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w najtańszej opcji abonamentowej, opłaty wyniosą 68 złotych plus 6 paczek za konsolę? W takim razie rzeczywiście jest niezbyt zachęcająca... Ale i tak kupię sobię Vitę, nie wiem kiedy ale kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przeglądanie internetu fajna sprawa, ale płacić za to 400zł więcej(z kwotą strzelam;p, ale pewnie coś koło tego). - z tym 3G bym się wstrzymał do jakiegoś testu, jak to działa u nas. Bo przeglądać strony,a grać to zupełnie inna sprawa:)

*Zawsze, później można dokupić przenośny router i mieć wifi wszędzie i nawet się dzielić z innymi netem;p

Sam bym kupił Vite, ale nie widzę sensu aktualnie. Kupić, żeby kupić to strata pieniędzy.

Edytowane przez maciek1027

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generlanie zalzy mi tez na remote play ale widze ze mase gier nie smiga jeszcze i ciekawe czy beda dzialac ?!? to 3g pewnie tez wciaga tez ostro baterie ... sam jestem ciekawy jak to jest :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w najtańszej opcji abonamentowej, opłaty wyniosą 68 złotych plus 6 paczek za konsolę? W takim razie rzeczywiście jest niezbyt zachęcająca... Ale i tak kupię sobię Vitę, nie wiem kiedy ale kupię :)

No właśnie tak wynika ze strony Play, a z tego co było napisane na innych stronach można wywnioskować, że to są oddzielne abonamenty więc trzeba by zapytać w salonie. Jeśli jutro się nie wybiorę to Link ma być w PN więc coś tam się dowiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tyle, że z fifirifi nie pogra się nigdzie indziej niż w domu, a mieć konsolę przenośną i grać na niej tylko w domu?

Na 3G i tak nie pograsz, tylko można neta przeglądać :) Opcja z 3G bez sensu moim zdaniem.

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mowi o graniu chodzi i www i inne tego typu popierdolki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, to 3G daje nam tylko stronki www? Trochę lipa biorąc pod uwagę fakt, że nie ma flasha;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh do teraz myślałem że będzie można grać przez sieć, padaka jednym słowem :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oka, byłem w dwóch Empikach, Saturnie i Play'u, pomacałem, pograłem i się dowiedziałem co chciałem.

Aby kupić w Play'u jednak trzeba wziąć dwa abonamenty, jeden z numerem, telefoniczny + drugi 3G z kartą na transfer 3GB. W All Inclusive Max 45 zł to wychodzi 64,5zł/miesiąc + 400zł za Vitę.

W Saturnie cena wersji bez fifi-rifi wynosiła 950zł, ale wczoraj wyprzedali ostatnie sztuki. Nie wiadomo czy dalej ta cena się utrzyma bo Sony wyceniło tą słabszą wersję na 1020, a to chyba Empik zrobił jakąś promocję i dlatego Saturn obniżył do 950zł, wersja z 3G kosztuje 1250zł i tej nie brakuje na półkach :)

W Empiku wersja bez 3G kosztuje 1099zł, a z 3G 1299zł. Natomiast ceny gier o dziwo były niższe w Empiku niż w Saturnie więc przed kupnem warto się rozejrzeć chociaż i tak taniej jest na PSS.

Co do karty to trzeba brać te 16GB(32GB nie widziałem nigdzie) bo sam Uncharted waży 3,16GB czyli mając 4GB niewiele by zostało(oczywiście o ile byśmy brali w PSS). Same karty wydają się być wyciąganiem kasy od klientów bo gry wymagają średnio od 1 do 8 MB na karcie więc Sony mogło spokojnie wbudować jakąś pamięć i by wystarczyło.

Co do wersji...jeśli ktoś nie potrzebuje korzystać z 3G do internetu jak Yano to nie warto przepłacać(no chyba że chce się mieć najbardziej wypasioną wersję). Gość od Sony zapytany o możliwości konsoli z wyłączeniem grania i przeglądania internetu podał tylko near i jakieś inne społecznościowe badziewia, mapy(chyba zwykła googlowska). 3G posiada jeszcze GPS i twierdził, iż możliwe że w przyszłości Sony doda nawigację chociaż ja znając Sony wcale tak nie twierdzę :)

I sam przyznał, że z 3G można tylko połazić po necie lub wejść na PSS bo pograć się na tym nie da.

Co do samego grania, całkiem przyjemne. Niestety nie dane mi było zagrać ani w Uncharted, ani w Raymana, ale ograłem kilka innych.

Na pewno bardzo dobrze wypada Fifa, grałem w demo i nie wiem na ile jest rozbudowana, ale jeśli są wszystkie składy i rozgrywki z wersji z dużej konsoli to jest to zabawa na długie godziny. Specjalnie po strzeleniu bramki długo przyglądałem się powtórce oglądając wykonanie zawodników i spisali się, wszystko wygląda bardzo dobrze. Ten bajer ze strzelaniem tam gdzie się kliknie na tylnym ekranie jest tylko fajny na arenie, mam nadzieję że da się to wyłączyć bo będzie to powodowało masę przypadkowych strzałów podczas meczów. Ridge Racer był cały po japońsku więc od razu wyłączyłem. Tennis(chyba Virtua Tennis) był całkiem ok, dało się grać poprzez dotykanie, ale i tak grałem przyciskami :) . Little Deviants to chyba dla dzieci, ja mam za to dać 150zł?? Motorstorm zupełna padaka. Reality Fighters słabiutkie. Super Star Dust idealna kopia z PS3, całkiem przyjemne, ale więcej niż 36zł bym za to nie dał, a nie wiem ile kosztuje na Vitę. Escape Plan - nie bawią mnie takie przygodówki więc się nie wypowiem.

Jedno mnie zastanawia, z gry wychodzi się za pomocą PS button, ale gra nie pyta czy na pewno wyjść, po prostu się wyłącza. Nie wiem czy tak jest tylko w trybie demo bo jeśli też w pełnej wersji to po przypadkowym kliknięciu od razu zamykam sobie grę?

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×