Skocz do zawartości
LuckyLuckPL

Bardzo Dziwny Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jest to mój pierwszy post witam wszystkich forumowiczów ;)

A teraz krótko i zwięźle spróbuję przedstawić swój problem i bardzo proszę o pomoc bo już ręce mi opadają...

PS3 posiadam od grudnia, wszystko pięknie grało i hulało aż do pewnej środy tydzień temu... Robiłem małe przemeblowanie w pokoju i od tamtego czasu pojawił się właśnie ten dziwny problem który odkryłem całkowicie przez przypadek.

Mianowicie...

Telewizja naziemna cyfrowa chodzi pięknie, natomiast kiedy jest włączone PS przestaje działać. :pinch:

Przykładowa sytuacja:

Gramy razem z dziewczyną w Resistance, zachciało nam się jeść, więc nie wyłączamy PS tylko przełączamy źródło na telewizor żeby na spokojnie zjeść przy dajmy na to "Pierwszej Miłości". I co? I dupa, że tak się wyrażę... Bo telewizja nie działa. Muszę wyłączyć playstation żeby zaczęła działać telewizja.

Telewizor - Samsung LCD LE32D550

Playstation - najnowszy soft 4.11, oczywiście żadne przerabiane, pierwszy właściciel, kupione w grudniu.

Połączenie - kabel hdmi kupiony w CH za ~40zł

Próbowałem wszystkiego... Dosłownie wszystkiego. I brakuje mi już pomysłów co może być nie tak. Przy "przemeblowywaniu" pokoju na pewno nic nie stuknęło ani nie tym bardziej nie uderzyło bo dbam o ten sprzęt bardziej niż o swoją dziewczynę :laugh:

Ktoś ma jakiekolwiek pomysły? Jeśli tak, bardzo proszę o pomoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawienia fabryczne w tv ja bym zrobil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieekranowane kable leżące jedne na drugim wywyołuja pole magnetyczne powodujące zakłócenia. Spróbuj włączyć osobno TV/Dekoder i PS3 do innego gniazdka. Wiem, że to oznacza 10 metrowy przedlużacz, no ale cóż... Taki life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×