Skocz do zawartości
hSik

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 (Save)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak sam tematu mówi poszukuję save z gry naruto uns2 nie mogę zdać walki naruto vs kakuzu, i szukam save po tej walce , może być też trochę dalej. Od razu mówię nie szukam save 100%, bo nie oto mi chodzi chce zdać sam, ale tą walke zdaje już chyba 10 raz i nie mogę zdać.

Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ta walka jest prostsza niż Ci się wydaje, sam też miałem problemy z tym "dziwakiem" :laugh: , moje rady:

*początek walki i pierwsza przemiana : nie trzymaj się na dystans, atakuj w zwarciu (szczególnie przy pierwszej przemianie)

*druga przemiana : gdy Kakuzu wisi i atakuje elementami tylko biegaj, gdy ma krótkie przerwy w ataku rzucaj "fuuma shuriken", gdy wyrywasz go z ciała atakuj "rasenganem" i to powinno pomóc, w ten sposób przeszedłem na "A Rank"

Przede wszystkim nie zrażaj się porażkami i z każdej wyciągaj wnioski, może znajdź swój własny sposób... Powodzenia napisz czy zdało egzamin :biggrin:

ps. używaj "Kawarimi no Jutsu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra postaram się , ale jakby ktoś miał save to mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja męczyłem się z tym także bardzo długo ale kolega Newibe ma rację teraz męcze się z itacji ale no cóż po co ci save bez tego dasz radę

Powodzenia :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dałem radę dzięki.

@ Kubik , chodzi Ci o walkę sasuke vs itachi ?>????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh z kakuzo bawiłem się bardzo długo, a itachi vs sasuke zdane za 1 razem (ranga a) , słabo ale jest.

A powiedzcie coś o walce pain vs naruto jaka ona jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pain vs. Naruto //cała walka nie aż taka trudna na jaką wygląda, tryb zręcznościowy łatwiejszy niż podczas walki Sasuke vs. Itachi.

*pierwszy etap Naruto Sage: polecam ataki Rasenganem :triangle: + :cicle: uwaga na Almighty Push

*drugi etap Kyuubi 6 Tails: po ataku :cicle: :biggrin: można podbiec do Pain i wyprowadzić jeszcze jeden atak :cicle: co przyśpieszy nam całą walkę

*trzeci etap Naruto: moje sekwencje ruchów to :triangle: + :x: --> :triangle: + :cicle:

dla osób które nie radzą sobie z Kawarimi no Jutsu :r2: odradzał bym próby użycia Combo Attack :cicle: , Pain stosuje to w mistrzowskim stopniu, a was naraża na jego serię ciosów z której ciężko się wydostać :r2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam już całą zdaną, teraz tylko walki 1 na 1 i na randze "S", aby odblokować inne postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEE! Ja to przeszedłem odrazu na S, i to według mnie jedna z najprostszych walk(wszystkie bossowe przeszedłem na S więc wiesz). BTW. nie sądzę ,że są savy nie na 100%. Musisz jakoś sobie poradzić. Jedyną radę jaką mogę ci podać do atakuj go najsilniejszymi itemami(paper bomb itp.) a następnie dobijaj za pomocą rasengana i combosów. Pamiętaj o używaniu Substytucji(R2 i L2) no i przedewszystkim gdy zmienia się w to wielkie coś:D, używaj szurikenów i jak ognia unikaj jego żywiołowych ataków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie gdzie zebrać te przeklęte lalki i gdzie z nimi iść ?, żeby odblokować walki z bee itd. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OESSU! -_-.Tak trudno wejść w menu a następnie wejść do wandet list?. Dajesz :start: a następnie wybierasz sunmary(czy jakoś tak) i wybierasz Wandet list. Listę wszystkich lalek masz jak na tacy.

A co do lalek to idź do cursed mastera który jest gdzieś przy hokage mansion. Gdy skończysz musisz go ścigać. Ukrył się w Kryjówce Orochimaru. Dalej sobie chyba poradzisz:D.

Edytowane przez Topofun652

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki , już zamówiłem Generations niedługo biorę się za granie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×