Skocz do zawartości
Gość emir

Chyba nas przybedzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość emir

Cos mi sie wydaje że odczujemy niedlugo zwiększoną ilość właścicieli PS3 bo "wspaniały" Micro$oft zaczol blokowac konsole z nielegalnym FW czyli cos okolo 90% konsol u nas w karaju. Na zablokowanej konsoli nie bedzie można grać online. Wiecej na ten temat: http://gamerscoreblog.com/team/archive/200.../17/545414.aspx

http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EE...EuAjENKDCMV.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Z miejsca 30% użytkowników mniej w Xbox Live ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczorek

No, ja wlasnie staram sie sprzedac x0 i dolaczam (najpewniej) do grona posiadaczy ps3. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi... :)  Zapraszamy miejsca ci u nas dostatek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No mi właśnie dziś ujeb**i konsole :x

Chyba ją opchnę :D, kupa ścierwa i złomu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie mogę w to uwierzyć  ;D Taki cios w plecy sobie zadać... ach Ci wspaniali Amerykanie  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KoDeRek

Fanboye i tak zostana. Ja od kiedy sie dowiedzialem, ze microsoft zaczyna produkcje konsol stwierdzilem ze nigdy takiej nie kupie. Ciezko bylo, ale wytrwalem przy moim ps2 az do niedawna. Nie zaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten M$ to niedługo podąży w ślad za swoim nowym systemem operacyjnym i pewnie..............(a teraz wszyscy chórem!!!!) 

ZAWIESI SIĘ!!!

;D ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak apropos zaniedługo w Europie pojawi się X360 Elite z 120 GB HDD i HDMI , miał on ścignąć PS3 z jej wyposażeniem ale...

W tym Elite jest HDMI 1.2, a nie 1.3 jakie występuje w PS3, przez 1,2 możemy jedynie uzyskać dźwięk DD, a na 1,3 DDTrueHD czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale im dobrze... bo sie nasmiewal ze mnie kumpel ze XBOX lepszejszy ...

// edit by admin: tylko pod względem ilości gier (to się niedługo zmieni) i usługi Live (do której polska de fakto nie ma dostępu) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

hehe ja mam przerobke  a jeszcze jakos niemam zbanowaną:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam przerobke  a jeszcze jakos niemam zbanowaną:P

Skoro M$ banuje nawet hitlera to nie mysl ze ujdzie ci na sucho, w ps3 chyba nigdy tak nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, na to, że SONY nie będzie banować konsol bym nie liczył. Po prostu na razie nie wyszedł żaden działający exploit (nie licząc faktu możliwości aktywowania kilku podpierdółkowatych gierek z PSN store), pozwalający na granie w "pirackie" wersje gier. I mam nadzieję, że to akurat się nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibin

I dobrze... Tak powinno być... Ja tam dam zarobić SONY :) Niech się trzyma i pracuje dla nas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nfs
I dobrze... Tak powinno być... Ja tam dam zarobić SONY :) Niech się trzyma i pracuje dla nas :D
:-D~ ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dobrze... Tak powinno być... Ja tam dam zarobić SONY :) Niech się trzyma i pracuje dla nas :D

Racja, piraty są bee  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibibin

Aczkolwiek na komputerze się nie pier*****em i normalnie piraty zaciągałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zacząłem od piracenia na PC ale pewnie cała Polska tak zaczynała, później jak ceny gier trochę znormalniały to stałem się uczciwym obywatelem :) hehe. Na konsoli nawet bym nie myślał żeby jakiś piracki syf wkładać ale te ceny gier na nextgeny szczególnie PS3 ... uuu .... trochę kasy idzie na to - przy naszych zarobkach to nawet całkiem sporo. Tak porównując z amerykanami czy anglikami, to że maksymalnie polski gracz może sobie za średnią miesięczną wypłatę kupić (w przeliczeniu) ok 7 gier - paranoja. A jak widzę ceny konsol w USA w dolarach to już jest jawna niesprawiedliwość  >:( Dlatego nie łatwe mają życie polscy gracze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×