Skocz do zawartości
hivonzooo

PS3 60gb kiedy będzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

nie mają blokady na gry, bo one są region-free. Jedynie filmów na BD/DVD z Europy nie odtworzy na konsoli z USA...

Na gry z PS3 nie ma blokady.Na gry z PS2 jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grzebac nie musze. Ja moge po prostu (bez podanego wiarygodnego zrodla) stwierdzic, ze piszesz bzdury ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, sorry... Wiem, że nie produkują, z pośpiechu napisałem produkują, zamiast SPRZEDAJĄ...

Czyli, lipa, nie ma szans na kompatybilne PS3 z grami z PS2 póki co... No chyba, że używana 60gb, tak jak pisał Makavelli, no nic, musze kumpla zmartwić xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że gry z PS2 sprzeda jeśli jakieś ma i bedzie kupował w Ameryce.Na allegro też można znaleźć pare gier w systemie NTSC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo tego - na allegro tez sa gry w NTSC. Wybor jest niestety zdecydowanie mniejszy, ale rekompensata jest cena - NTSC sa duzo tansze od PAL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja.Ja mam PS3 z Ameryki i gry z PS2 kupuje na allegro(na razie kupiłem 2 i do mnie idą).Jedyny minus to filmy, ale właściwie je też można sprowadzić.Pozostaje tylko znaleźć film z dubbingiem lub napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek666

PS3 60gb, rózni się czymś od 40gb procz ilością miejsca na dysku? I czy PS3 też ma wersję PAL i NTSC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS3 60gb, rózni się czymś od 40gb procz ilością miejsca na dysku? I czy PS3 też ma wersję PAL i NTSC?

Gry z PS2 i PS1 działaja na 60.Gry na PS3 nie maja blokody(Pal i NTSC), ale filmy i gry ps2 mają.Są tez 4 wejścia usb i miejsca na karty pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek666

hm.. pewnie podstawowe pytanie, ale co znaczy OVP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry z PS2 i PS1 działaja na 60.Gry na PS3 nie maja blokody(Pal i NTSC), ale filmy i gry ps2 mają.Są tez 4 wejścia usb i miejsca na karty pamięci.

gry na PS1 chodzą na 40GB jak i 60GB, tylko te z PS2 tylko na 60GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jej, szczerze mówiąc to jednoznacznej odpowiedzi na temat tej wstecznej kompatybilnosci nie znlazlem w tym temacie.

to jak beedzie mozna odpalac kiedys gry z ps2 na 40gb? byl oficjalny komunikat?

no i witam na forum mój pierwszy post konsolke mam zamiar kupic po wakacjach

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie znalazles jak ja juz o tym mowilem

SONY ma ponoc wprowadzic emu;lacje programowo, ale kiedy to nastapi? niewiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jej, szczerze mówiąc to jednoznacznej odpowiedzi na temat tej wstecznej kompatybilnosci nie znlazlem w tym temacie.

to jak beedzie mozna odpalac kiedys gry z ps2 na 40gb? byl oficjalny komunikat?

Pisano o tym pare, a nawet parenaście razy.Tak jak mówi martines nie można na razie, ale mają to zrobić.Gry z PS2 działają tylko na PS3 60GB i 80GB(no i PS2 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak beedzie mozna odpalac kiedys gry z ps2 na 40gb? byl oficjalny komunikat?

NIE BYLO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie dzis lazilem po necie i szukalem newsow o PS3 80gb w bundlu z MGS4 i se porobilem takie obliczenia:

obecna cena PS3 40gb wynosi 399$ co daje nam 399E co daje nam przy dzisiejszym kursie Euro (3.45zl)=1376zl… cena PS3 na Ultimie 1499zl(1xpad)

przeplacamy ok 120 zl…

Cena PS3 80gb = 499$ co sie rowna 499E co nam daje 1721zl plus te 120zl ktore przeplacamy i mamy 1840zl lecz na cenie bedzie to wygladalo 1899zl… ale nie zapominajmy ze mamy w cenie DS3 i MGS4 icon_smile.gif ale z tego co slyszalem to po wypuszczeniu 2-och takich hitow jak GTA IV i MGS4 SONY planuje obnizke ceny PS3…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale od kiedy $1 = 1 Euro (wedlug Twoich obliczen tak wlasnie jest). HELLO! Mamy 2008, informacje sprzed 3 lat sa mocno nieaktualne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm sory zapomnialem o tym fakcie napisac... to nie jest moj kurs ani tym bardziej kantorow... tylko to jest przelicznik SONY na rynek europejski 1$=1E jesli w Europie cena PS3 sie rownala cenie z USA to bys mial konsole za 399*2,22=885zl (na cenie 899zl) wiec bys mial za tyle PS3... chyba juz mnie rozumiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pare nowinek ;]

ktos pisal o zestawie konsola + pilot + kabel hdmi + film + gra < sa takowe na allegro 1700zl

pozniej znalazlem tez pady oryginalne za 80zl XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie moze juz ktos cos o wersji PS3 80gb w Polsce??? Nie mowie tu o Bundlu z MGS4 tylko o zwyklej PS3 80gb... z tego co sie dowiedzialem to dostaniemy MGS'a4 w bundlu z PS3 40gb... SHIT... Tak oto SONY olewa kontynent na ktorym sprzedalo sie najwiecej ich konsol...

EDIT:

AKTUALIZACJA 1: W Polsce pojawi się zestaw składający się z konsoli PS3 w kolorze stalowym z grą Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Na tę chwilę nie wiadomo, czy będzie to wersja z dyskiem 40 czy 80GB (ze wsteczną kompatybilnością).

http://polygamia.pl/2008/05/06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie moze juz ktos cos o wersji PS3 80gb w Polsce??? Nie mowie tu o Bundlu z MGS4 tylko o zwyklej PS3 80gb... z tego co sie dowiedzialem to dostaniemy MGS'a4 w bundlu z PS3 40gb... SHIT... Tak oto SONY olewa kontynent na ktorym sprzedalo sie najwiecej ich konsol...

oficjalnego stanowiska Sony w tej sprawie nie ma - w Europie narazie są tylko 40GB...

AKTUALIZACJA 1: W Polsce pojawi się zestaw składający się z konsoli PS3 w kolorze stalowym z grą Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Na tę chwilę nie wiadomo, czy będzie to wersja z dyskiem 40 czy 80GB (ze wsteczną kompatybilnością).

http://polygamia.pl/2008/05/06

to już było dosyć dawno wiadomo, że u nas będzie. I będzie tylko 40GB z tego co słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde...Sony mogloby troche urozmaicic rynek konsol w Europie... przeciez my mamy w tej chwili tylko 40gb... jak tak dalej pojdzie to i tak zostanie... Chodzcie zlozymy zbiorowa "Skarge" <joke> ale jakby nie bylo troche to irytujace jest... jedyny plus takiej sytuacji to taki ze nie musisz sie glowic ktora wersje konsoli masz wybierac (ja jeszcze PS3 nie mam i wlasnie planuje w bliskiej przyszlosci... jakby weszlo 80gb bym mial problem rozwiazany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej to jak bedzie z ta konsola 80gb ??? nie bedzie jej z MGS4, wogole jej nie bedzie czy dadza ja po wakacjach lub cos kolo tego??? dziekuje za konkretne odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej to jak bedzie z ta konsola 80gb ??? nie bedzie jej z MGS4, wogole jej nie bedzie czy dadza ja po wakacjach lub cos kolo tego??? dziekuje za konkretne odpowiedzi...

Na chwilę obecną w Europie dostępna jest tylko wersja 40GB, żadnego komunikatu od Sony nie było, więc nie uzyskasz odpowiedzi na to pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziekowal chociaz za takie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×