Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie zszedlem ponizej 1:30 tak minimalnie ale to bylo jedno takie okrazenie jeszcze jezdze tak 1:31 nawet 1:32... bo ciagle szukam optymalnego toru jazdy :) bo bardzo rzadko na nim jezdzilem na palcach moglbym policzyc :P

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza w padoku ?? Czyzby wszyscy porozjezdzali sie do swoich fabryk i pracuja z inzynierami nad udoskonaleniami z racji ze mamy 2tygodniowa przerwe ?? Haha :pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety jeszcze nawet kombinezonu nie włożyłem ... nie było czasu jak do tej pory.

mam nadzieję przez święta się coś uda potrenować.

może ktoś pomóc z set up?

ZiomniakPL pomóż koledze z teamu i wyślij mi set-up jakiś wstępny;)

Edytowane przez mrsojer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik się produkuje i będzię między 22 a 23

to będzie w wersji 720 na 480 bodajże więc trochę straciło na jakości i detalach ale daje rade obejrzeć, jak będzie taka potrzeba z redenduje to na lepszą jakość :)

P.s Wesołych Świąt !!

W puntkach opisane są mniej więcej kolejno ujęcia :)

1. Start bardzo asekuracyjny, chwilę później po dostaniu w dupcie wyjazd poza tor i wyjazd SC

2. Zjazd do Pit'a i wyjazd na 11 pozycji.

3. Restart nieszczęśliwa kolizja mrsojer'a i Kisiela17 i awans na 9 pozycje,

zjazd któregoś z zawodników do Pita i 8 pozycja, następnie błedy Zombiaka i Babciakundzii i 6 pozycja,

manewry wyprzedzania - połknięty Michal_woz00 i Tyc Sławek i awans na 4 pozycję

4. Po zjeździe Lukiboy_uk i wyprzedzeniu Klacza908 - 2 pozycja

5. Proste błędy z racji kończących się opon strata pozycji na rzecz Klacza908, zjazd do Pit'a,

wyjazd i walka z Greg38PL o wyższą pozycję

6. Zjazd do Pit'a

7. Gonitwa za Klacza908 24 kółko 6.XXX 25 - 4.1XX i 26 już siędzę mu prawie na ogonie

8. No i to boooooom ! :(

9. Gratisowy zjazd do Pit'a :biggrin:

10.Wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Klacza wyślę Ci jakoś postaram się :) ale na chiny nie mam jakiś mistrzowskich :) mam nadzieje że Ferrari utrzyma się na 1 miejscu :) taka Cisza Tu że masakra wiem wiem że święta i wg :) brak czasu :) pozdro panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaaroooooooloo jak Ty przycinasz zakręty;)

kurde tez to zauwazylem ^^ w wyscigu to tak nie wygladalo...., ale jak gonilem i chcialem szybko dogonic to tak wychodzilo, a z tymi wyjazdami z pita to nie umialem skretu zrobic i pol wysepki scinalem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obijac sie ekipa !!! Moj team wraz ze sprzetem dotarl do Chin z dobrymi poprawkami

Boonk mysle ze to zauwazysz - majac w pamieci nasze 2 treningi na poczatku tamtego tygodnia :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś jest nie tak, zbyt szybko osiągnąłem czas którego nie mogę dalej pobić co nie wróży najlepiej. Wszystko okaże się w kwalifikacjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obijac sie ekipa !!! Moj team wraz ze sprzetem dotarl do Chin z dobrymi poprawkami

Boonk mysle ze to zauwazysz - majac w pamieci nasze 2 treningi na poczatku tamtego tygodnia :biggrin: :P

Mam nadzieje, bo gdyby różnica w naszych czasach się utrzymała to byś zobaczył niebieską flagę w połowie wyścigu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no no :P ale jeszcze musze popracowac nad rownymi kolkami bo z tym to kiepsko tylko cholera nie ma kiedy i z kim !! :(..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej jakby tabela była zawieszona w pierwszym poście, nie trzeba by jej szukać po całym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Klacza...organizacja...pała! :)

Już jest na pierwszej stronie!!!

Patricko juz boi sie o swoje miejsce w Ferrari:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam przygotowania do wyścigu? Jakie czasu krecicie? Ja próbowałem dzisiaj trochę z ustawieniami i zająłem się głównie TOE. Powiem Wam, że nie zależnie jak to ustawię to nie widzę jakoś różnicy.

Zgodnie z podpowiedzią im to damy na skrajne lewe tym większe przyczepność w zakręcie ale większe zużycie opon. Jednak nie przekłada się to na czasy.

Też tak macie? ...... no może na zużycie opon faktycznie ma to przełożenie jak damy na skrajne prawe wszystkie przełożenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kręcę kółka 7s lepsze niż Schumacher podczas dzisiejszego 2-go treningu :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cieniasy :oo 7s gorsi od nas ! :o i to maja byc najlepsi kierowcy swiata ? Kpina jakas hahhah :pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×