Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ma zdjecia jitro wstawie, trening w tygodniu tylko w poludnie, chyba ze w sobote lub niedziele to caly dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja krótka relacja.

Q: P3 to dobre miejsce z czasem 1.28.8xxx choć nie było to czyste kółko bo trenując z Matim robiłem 1.28.4xx. Nie mniej jednak nie było co narzekać.

R: Pozazdrościłem Rosbergowi i zdecydowałem się na taką samą strategię podczas wyścigu. Na starcie wyprzedzam kaaroloo, na pierwszym zakręcie już jestem przed nim i czuję lekkie uderzenie w bok, które jednak nie miało wpływu na dalszą jazdę. Z tego co słyszałem kaaroloo miał jakieś wątpliwości co do tego manewru, ja nie wiem ale wydawało mi się że z mojej strony nie było tam rażącego błędu. Jadę więc dalej za BOONKiem. Tu moje pytanie. BOONK zmieniłeś coś ze skrzynią bo po piątkowym treningu objechałeś mnie na prostej a teraz to ja się do Ciebie zbliżałem ?? Utrzymując tempo BOONKa wiedziałem, że moje ustawienia są ok. Na trzecim kółku udało mi się go wyprzedzić i zacząłem budować przewagę. Nagle BOONK stracił do mnie mnie dużo prawdopodobnie na skutek jakiegoś błędu. Na 5 okrążeniu zjeżdżam do boksu po twarde opony i spokojnie jechałem utrzymując dobre tempo i kontrolując różnicę pomiędzy resztą stawki. Na 16 kółku po raz ostatni pojawiłem się w boksie i tak do końca dojechałem na Primach. Co prawda przez ostatnie 2 okrążenia miałem problemy z oponami ale przewaga była na tyle duża (22s), że zmieniłem mieszanke paliwa na Low i spokojnie dojechałem do mety

Super ustawienia i strategia na dwa pitstopy którą wypracowaliśmy z Matim świetnie się sprawdziła co dowodzi moje pierwsze miejsce i 4 Matiego. Renault na czele i tak ma zostać do końca.

P.S

Zastanawia mnie tylko dlaczego większość osób uparcie jeździ szeroko dwa lewe zakrętu pod koniec drugiego sektora skoro tak dużo się traci na tym manewrze. Podobna sytuacja ma miejsce na ostatnim zakręcie.

Edytowane przez tomluc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś film z pierwszego okrążenia z zakrętu zaraz po najdłuższej prostej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o wypowiedz zawodnikow mercedesa na tema zatrzymania sie za zakrecie za prze ostatnim kolku. bo inaczej wnioskuje o kare dla oby dwoch zawodnikow... o cofniecie o 5 miejsc w nastepnym wyscigu.kary musza byc i koniec. boonk masz ten filmik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Chin:

Zapraszam do obejrzenia filmiku:

0:16 manewr Michała Woz00 na okrążeniu wjazdowym na FL. Tak się nie jeździ kolego! Nie ładnie :down:

0:40 dostaje wiadomość od TycSławek ale właśnie startujemy (stąd brak odpowiedzi). BTW: kilka postów temu zadałem Klaczy pytanie co gdy kogoś wyrzuci? – jasno odpisał że nic nie robimy tylko jedziemy.

2:49 – wyprzedza mnie Tomluc (spadam na P2)

3:34 – minimalnie spóźniam dohamowanie – nie chce jednak popsuć wyścigu Tomlucowi wiec zamiast stuknąć go w tył ryzykując wywołanie spina poprzedzającego bolidu puszczam hamulec i skręcam na pobocze przez co trące 3s i muszę walczyć z Kiślem - jak się okazało przez kolejne 15 kółek.

4:49 Kisiel pokazuje jak niebezpiecznie jeździ po torze. Zaczyna manewr wyprzedzania gdy jest mocno za mną i z ułańską fantazją przestrzela zakręt prawie zgarniając mnie ze sobą (teraz obyło się bez konsekwencji ale tego typu manewry są skazane na porażkę (najczęściej kończą się kolizją – pozycje do wyprzedzania wygrywa się wyjściem z zakrętu a nie rozpaczliwym dohamowaniem!! Opóźnić hamowanie oczywiście można ale gdy jedzie się z kimś na równi – a nie wyskakując z za kogoś w ostatniej chwili.

5:28 walka z babciąkundzią

6:29 ponownie walka z Kiślem – Kisiel popełnia błąd i wyjeżdża za szeroko, wskakuje więc przed niego – widząc jednak że mocno próbuje odzyskać pozycje nawet mnie uderzając odpuszczam mu lewy zakręt aby nie doszło do kolizji

7:55 – 8:12 wyprzedzam Kilśla i mam dziwnego laga :blink:

Kolejne okrążenia mi się niestety nie nagrały (mimo że karta w aparacie jeszcze miała sporo miejsca a bateria się nie wyładowała – okazuje się że jedno nagranie w moim aparacie może mieć max 2GB wiec mimo że mam kartę 8GB po 2GB się wyłącza, mogę znowu wcisnąć żeby nagrywał i zadziała ale o tym nie wiedziałem :(

W kolejnej części wyścigu miała miejsce drobna kolizja z Kiślem:

Przed długim lukiem w lewo (początek S2) zrównuję się z Kislem (tzn. ja byłem przed nim a on mnie dogonił) – ja jestem po lewej a on po prawej (ja zatem trzymam wewnętrzną a on powinien pojechać łuk zewnętrzną). Kisiel jednak myślał że odpuszczę (bo właśnie wyjechałem z boksu i miałem zimne opony) i domniemał że może zakręt pojechać optymalną linią (od zewnętrznej do wewnętrznej). Na wewnętrznej jednak byłem więc odbił się ode mnie i zaliczył chyba lekki obrót.

Na kolejnych kółkach wyprzedziłem Mati Misio (awans na P3) oraz na ostatnim okrążeniu udało mi się dogonić i wyprzedzić Karolo (awans na P2 - dokładnie na przedostatnim zakręcie) wiec bardzo żałuje że nie mam tego nagranego (Karolo, może ty masz i zapodasz?)

Moja taktyka 3 pit stopów była nie trafiona wiec niestety nie mogłem nawiązać walki z Tomluc’em o zwycięstwo. Oczywiście gratuluje kolejnej wygranej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kisiel blagam Cie nie badz smieszny -.- po pierwsze nie przypominam sobie zadnego incydentu ze swojej winy po drugie pokaz filmik jakis a po trzecie cofniecie o 5 miejsc jest niemozliwe w grze ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"0:16 manewr Michała Woz00 na okrążeniu wjazdowym na FL. Tak się nie jeździ kolego! Nie ładnie :down:"

Z tego co pamiętam to ja już byłem na szybkim okrążeniu więc nie wiem o co pretensje , raczej to Ty przeszkadzałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grze nie ale my mozemy wprowadzac kary po wyscigu. a mrsojer jasno okreslil ze w tym zdarzeniu bral udzial mercedes. a ja przez to stracilem 5 miejsce a walczylem o 4 ??? wiec kurwa jak karool byl 3 a ty osa???? byles dublowany??????? wiec mysle ze straciles sens jechania i dales babci 5 miejsce? nie mam filmiku ale mrsojer widzial.

no wlasnie bonk wyjechales z boksu?? na nowych oponach na nastepnym kolku bys mnie lyknal a tak no to mialem spina i darmowy zjazd do boksu po nowe skrzydlo.. no ale coz twoja chec wyprzedzenia mnie zalatwila. dzieki.. moim zdanie mogles odpuscic bylem szybszy.a ty miales zimne opony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"0:16 manewr Michała Woz00 na okrążeniu wjazdowym na FL. Tak się nie jeździ kolego! Nie ładnie :down:"

Z tego co pamiętam to ja już byłem na szybkim okrążeniu więc nie wiem o co pretensje , raczej to Ty przeszkadzałeś

Cóż, najwyraźniej z Twoją pamięcią nie jest najlepiej.

Filmik od startu kwalifikacji do momentu Twojej niechlubnej akcji. To było pierwsze wyjazdowe okrążenie dla Wszystkich. Nie pogrążaj się wiec dalej. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie okreslil malo jasno ^^ bo ja bylem 8 a nikt mnie nie dublowal jakos ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pieknie kurwa pewnie winnowajca sie nie znajdzie. i jaka sprawiedliwosc. dobra uwalenie mam nadzieje ze w hiszpani kazdy bedzie uwazal bardziej. a bonk ktos musial widziec nasza kolizje poniewaz 2 bolidy mnie wyprzedzily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kisiel ale co ty sie tak spinasz ^^ ja tez po drugim zakrecie walnalem w kogos przy tym karambolu chcialem ominac wszystkich ale kogos postawilo bokiem i łup w niego potem dochodzilem do Grega on wyjechal na zwir postawilo go bokiem i łup w niego i spojler do dupy i ogolnie wyscig bo musialem na 4 pity jechac ^^ a na koncu jeszcze Ziomniak robil jakies dziwne blokowania ale no co kazdy mowil na poczatku ze ten sezon ma byc 4fun ^^ wiec no na spokoj zdaje sobie sprawe ze to wkurza zwlaszcza hamskie zachowanie kogos ale no na spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo mowilem ze wyladowala mi sie bateria na zero bo kumplowi dalem uzywana wczesniej na wyjazd na narty bo potrzebowal 2 baterie i do siebie wlozylem nowke rano odpalilem i patrze 3 kreski pelna bateria az sie zdziwilem, przed wyscigiem odpalam pusta... wkurzylem sie .. I niestety nie mam ale Catalonia sie nagra juz o to zadbam :))

A co chciales ten incydent na poczatku zobaczyc tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że sam bym ją jeszcze raz chętnie zobaczył wiec jak ktoś ma jakieś wideo to prosimy o zapodanie, dzięki

Tak na marginesie to mogłeś poczekać do prostej aby mnie wyprzedzić - podjąłeś ryzyko i się nie opłaciło. Ja bym to uznał za Incydent wyścigowy i bez urazy zakończył temat (chyba że pojawi się filmik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak nie ma wyscigu przez 2tygodnie wszyscy byli nabuzowani !! Hahah :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chciałem zobaczyć jak to dokładnie było bo coś wczoraj mówiłeś, że uderzyłem Cię czy coś. Z tego co ja pamiętam to dojeżdżając do pierwszego zakrętu byłem tak mniej więcej połowę bolidu przed tobą (co widać na filmiku BOONKa) i kwesta taka, że faktycznie mogłem nie zostawić Tobie dość dużo miejsca. Wjeżdżając w pierwszy zakręt poczułem lekkie uderzenie w bok bolidu ale nie wydaje mi się żeby to było powodem twoich późniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie spinam tylko chodzi o to ze jak mamy siebie rozpierdalac no to moge jezdzic z hiszpanami... ja sie zapisywojac do ligi chcialem zobaczyc jak sobie poradze iiiiii poscigac sie z kulturka..a wkurwiony jestem przez to niezle. najpierw mane pozniej boonk a potem podobno jakis mercedes. naprawde grajmy z glowa. po co inni maja sie wkurwiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak się składa że kązdy próbuje zdobyć jak najwięcej pozycji na starcie, a w końcówce stawki, tam gdzie jak startowałem to już szkoda gadać. Już drugi wyścig jakiś szalony optymista rozwalił mnie popychając na inny bolid co skutkowało karami przejazdu przez pit.

Większość z Was jeździ po poboczach zamiast po torze, więc nie dziwie się że takie dobre czasy kręcicie, nie wspominając juz o niektórych co zmieniją sobie tory jazdy jak chcą kiedy chcą.

Reasumując ... daje sobie jeszcze jeden wyścig i jak zaś ktoś mnie rozwali na do-hamowaniu na pierwszych zakrętach to daje sobie spokój z ligą. Trochę to przykre bo jak zaczynałem wyglądało to zupełnie inaczej.... każdy uważał na siebie i nie było takiej rozpier....ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak się składa że kązdy próbuje zdobyć jak najwięcej pozycji na starcie, a w końcówce stawki, tam gdzie jak startowałem to już szkoda gadać. Już drugi wyścig jakiś szalony optymista rozwalił mnie popychając na inny bolid co skutkowało karami przejazdu przez pit.

Większość z Was jeździ po poboczach zamiast po torze, więc nie dziwie się że takie dobre czasy kręcicie, nie wspominając juz o niektórych co zmieniją sobie tory jazdy jak chcą kiedy chcą.

Reasumując ... daje sobie jeszcze jeden wyścig i jak zaś ktoś mnie rozwali na do-hamowaniu na pierwszych zakrętach to daje sobie spokój z ligą. Trochę to przykre bo jak zaczynałem wyglądało to zupełnie inaczej.... każdy uważał na siebie i nie było takiej rozpier....ki

Ja się pytam, dlaczego każdy ma pretensje a nikt nie nagrywa filmików? Nagrać, zawnioskować o ukaranie i się towarzystwo uspokoi - nic prostszego :biggrin: . Jeżeli nie ma konsekwencji to nie ma szans na poprawę. Jak widać nawet przy ewidentnych sytuacjach każdy się wypiera swojej winy (np. Michał_woz00 kilka postów wyżej - ale ja miałem filmik i się kolega skompromitował nieco :rofl: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z osobami które po niedzielnym wyścigu chciały zrezygnować ze ścigania ?? Niech się wypowiedzą bo pasowało by znaleźć jakieś zastępstwo żeby jeździć w pełnym składzie.

Edytowane przez tomluc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×