Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 4

Rekomendowane odpowiedzi

mi na razie dobrze jest w rezerwie ;)

a tak na serio to mam za dużo teraz na głowie i nie mam czasu żeby trenować i brać udział w wyścigach.

p.s. jeśli trend rezygnowania z ligi się utrzyma to do końca sezonu dotrwa max 10 osób... ;))) - jak nikt się nie zgłosi to będę mógł przystąpić do ligi za ok. 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja osoby, które się zapisują i rezygnują po jednym wyścigu zapisywałbym na czarną listę bez możliwości startów w późniejszych sezonach bo dla mnie to jest trochę niepoważne. To że komuś nie wyjdzie jakiś wyścig nie ważne z jakich względów to nie powód żeby od razu rezygnować i robić wszystkim bałagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, a w szczególności o moją wypowiedź po wyścigu ( a raczej po kwalifikacjach ), zostałem uświadomiony o podpunkcie regulaminu odnośnie WYWALANIA I RESTARTOWANIA WYŚCIGU i ........ jadę dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem to chcesz by bylo to restartowane ? Jesli kogos wywali w kwali tak czy jak ?

Powinni cos takiego robic ze prywatne pokoje na haslo a nie na zaproszenie to nie jest trudne do wprowadzenia normalnie juz mysle zeby napisac jakas petycje do comanders haha na wrzesien by zdarzyli :pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja osoby, które się zapisują i rezygnują po jednym wyścigu zapisywałbym na czarną listę bez możliwości startów w późniejszych sezonach bo dla mnie to jest trochę niepoważne. To że komuś nie wyjdzie jakiś wyścig nie ważne z jakich względów to nie powód żeby od razu rezygnować i robić wszystkim bałagan.

Zgadzam się w 100%. Czy pomysł jednak zostanie zrealizowany zależny od organizatora kolejnego sezonu. Je jestem jednak jak zawsze zdania że obecność przede wszystkim. Umiejętności itd. to już sprawa drugorzędna gdyż ta formuła ligowa służy dobrej zabawie - oczywiście jak obecności i dobra forma idą w parze to świetnie. Tu przecież chodzi o rywalizacje i płynący z niej "fun" a nie napinanie się kto lepszy a kto gorszy - jeżeli ktoś dramatyzuję bo nie może wygrać i rezygnuje to widać że nie rozumie dlaczego co weekend zasiadał do konsoli ścigając się w Małej Lidze - a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować , że rezygnuje z ligi z powodu braku czasu na grę. Przepraszam i dziękuje za ten i poprzedni sezon świetnie się bawiłem i żałuje ,że muszę zrezygnować ale takie życie. Życze miłej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie nigdy nie wygralem ;D ale w poprzednim sezonie w 5 lidze 3 miejsce bylo :) cieszy i motywuje ^^ i nie kazdy wyscig wychodzi bo a to ktos wjedzie ci w tyl albo ty kogos walniesz w bok i lecisz ^^ ale no co tydzien sie zjawic to obowiazek :D nawet gdy sie trenuje godzine przed wyscigiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde cały czas miałem zółtą flagę w trzecim sektorze, mam nadzieję, że w wyścigu się t nie powtórzy. BOONKu co się stało na prostej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory Panowie ale nie zdążyłem na trening....pisałem o tym wcześniej że nie dam rady na każdy się wstawić. Mam nadzieje że mi wybaczycie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde cały czas miałem zółtą flagę w trzecim sektorze, mam nadzieję, że w wyścigu się t nie powtórzy. BOONKu co się stało na prostej ??

Kierownic mi się nieco poluzowała i sprawdzałem co się stało :biggrin: Zjechałem jednak do prawej (czyli poza optymalny tor jazdy) ale niestety chyba mnie zahaczyłeś - sorki w każdym razie że zepsułem Ci trening.

Edytowane przez Boonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kierownic mi się nieco poluzowała i sprawdzałem co się stało :biggrin: Zjechałem jednak do prawej (czyli poza optymalny tor jazdy) ale niestety chyba mnie zahaczyłeś - sorki w każdym razie że zepsułem Ci trening.

Ja jechałem w tunelu za kaaroloo, który mi Ciebie zasłonił i w ostatniej chwili odskoczył na bok a ja już nie zdążyłem. Pewnie specjalnie to zrobił :D:P A co do treningu to nasz team i tak zebrał wiele istotnych danych także nie ma lipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakim tunelu???? w hiszpani tunel co wy trenujecie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o tunel aerodynamiczny :biggrin: .

A swoją drogą chciałbym, aby bolid Boonka został poddany specjalnemu badaniu, bo osiąga jakieś KOSMICZNE czasy :laugh: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo bo my z tomluckiem mamy wspolna fabryke z tunelem i testowalismy nowe czesci buhauuhah :P

Zaloze sie ze zamiast paliwa uzywa nowinke technologiczna a mianowicie hektolitry mieszanki paliwa oparta na zwiazkach 'grochówki' jak depnie jak pierdyknie to potem sami widzicie ze przelatuje niemal nad torem :pp robiac takie czasy :P

za 30min kwalifikacje oj mysle ze bedzie bardzo ciekawie i stawiam ze ferrari nie wejdzie do Q3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej alonso był 9 :) ale jakie czasy kręcicie ja na poziomie 1.17 200 :) nie wiem czy dobrze czy nie??? bo nie mam kiedy trenować nawet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOONK wczoraj w treningu pojechał 1.16.096 :) Obstawiam, że zszedł poniżej 1.16 więc czarno widzę jutrzejszą rywalizację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG cos nie moyliwego!!!!!!!!!! ja na tt mam 1.14.400 wiec kurde muszę potrenować w nocy jakoś potajemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jego czasy sa tu wrecz niemozliwe :D, ale wyscig dopiero jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle to co zrobiło ferrari startujące z 2 miejsca (chyba Kisiel) to były jakieś jaja. Spóźnił start a jak go probowałem objechać po zewnętrznej to zaczął we mnie uderzać i spychać na pobocze. Gratuluje manewru, który zepsuł mi wyścig. Vettel miał rację w sprawie ogórków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×