Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Sławek to raczej nie ja bo jechalem prawa strona toru i ruszalem z 10 pola i zobacz dopiero kiedy tam przejezdzam obok Ciebie ^^ tak bym byl predzej przed Toba xd a i tak w ogole Klacza masz pretensje do Ziomniaka to chcialbym zaznaczyc ze jakos na przed ostatnim okrazeniu na ostatnim zakrecie tez mnie wepchnales w zwir takze no ^^

Nie mam do nikogo pretensji, bo na większości torów dochodzi do kontaktów na pierwszym zakręcie - chociaż byłoby fajnie, gdyby nikt we mnie nie wjeżdżał :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie sytuację między mną a Kisielem (od 30 s na filmiku BOONKa), co prawda nie widać wszystkiego a jest jakaś podstawa do oceny ??

Z mojej perspektywy wygląda to tak. Zrównuję się z Kisielem, on mnie zaczyna spychać na trawę po chwili na filmie widać, że już jestem przed nim pół bolidu i w momencie jak BOONK zmienia kamerę widać jak Kisiel delikatnie uderza mnie w tylne prawe koło przez co mnie zarzuca i przelatujemy na drugą część toru.

Ja powiem tak, troche moje zachowanie tez mialo wplyw to co Kisiel zrobil na starcie czyli zjechal do prawej, opozniajac start szybko go minelem i znowu strzalki oszukaly mnie i odrobine za szybko zjechalem lekko do prawej i byl minimalny kontakt, wiec z tego co widze Kisiel musial zmienic tor, tyle ze hmm troche moim zdaniem za duzo to w prawo odbil no i tam sie przeciskal tomluc z kamery Slawka nie widac kto jest zdecydowanie przed, byliscie niemal rowni tomluc trzeba tez powiedziec, ze obrales ryzykowny manewr i pozniej z ujecia kamery wyglada to tak jakby kazdy chcial najszybciej wrocic na tor,

no a ze sie raz po raz skleiliscie to takie tance wyszly na torze, fakt wziac tez trzeba ze na trawie bolid tez inaczej sie zachowuje co tez moglo miec wplyw na 'takie wspolne slalomy'

nie wiem jak ten incydent interpretowac rosberg tez w wyscigu w bahrainie wydzieliscie co robil i byla tylko rozmowa po wyscigu, i tutaj mysle tez powinna byc rozmowa tych dwoch panow by sobie pogadali i uznali to za incydent wyscigowy

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie czasy robicie ja w tygodniu wogole nie trenowalem .. :( uczelnia..

A dzis to net odmowil mi posluszenstwa dopiero teraz mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak regularnie kręcę czasy w granicach 1.10.2xx ale też nie dużo trenowałem i mam nadzieję, że zejdę poniżej 1.10.000. BOONK dzisiaj w treningu pojechał 1.09.5xx więc w kwalifikacjach pewnie zejdzie poniżej 1.09.000

Edytowane przez tomluc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie lepiej przenieść wyścig na za tydzień z powodu majowki. Co wy na to?

Edytowane przez bezel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE. Za miesiąc Euro2012 więc wg mnie przedłużanie ( rozwlekanie) sezonu nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tez na NIE bo nie zdazymy do tych wakacji ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez na nie mam coraz ciezsze dni na uczelni brak czasu w tygodniu na treningi :D im pozniej bedzie tym gorzej :)

Ale napewno nie zrezygnuje ! :D

1:09:000 matko bosko kochano, niee !! ja skladam oficjalna skarge do FIA :D ! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na nie, co więcej ja bym pojechał dwa wyścigi w którymś tygodniu żeby skończyć ligę przed Euro.

A co do czasu BOONKa to są przypuszczenia moich analityków a więc nic pewnego, ale przed Barceloną się sprawdziły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko dziś monaco swieto. rok temu pp mialem a w tym wielki znak????? ferrari nie ma najlepszego bolidu niestety ale mam nadzieję ze wyciagniemy z niego 150% mocy. na ten wyscig. zycze wszystkim milej zabawy i radości z jazdy i w calosci dojechania do mety. czemu nigd nie gra teraz :( jestem online chwilę jeszcze jak ktoś ma ochote na trening.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do chuja znowu nie mam neta !!! Od piatku mam tak ze od ok. 14 do ok 20 nie mam neta !! Coo za gowno ! I nie wiele sobie potrenowalem...

Wiec ambicje na wyscig ? Pozostaja mi chyba takie - dojechanie do mety ... Albo inaczej zebym mial neta !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie denerwowac jeszcze 30min i dalej neta nie ma ....

Wyslijcie mi zapro nawet jak nie zdaze na kwalifikacje... Mozecie tez poczekac jak ostatnio do 20:05 i zapro tu kazda minuta moze byc na wage zlota

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie rezygnuje z ligi. W tygodniu nawet nie chce mi sie włączac konsoli, a co dopiero jezdzic. Coś straciłem chęc grania na konsoli.

Jak na mnie czekaliscie dzis to przepraszam, miałem was poinformowac wczesniej ale jakos tak wyszło że zapomniałem :biggrin: Dzięki wszystkim za te 3 wyścigi i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parodia z ta gra parodia popelnimem blad i kare dostalem a jak wymineli mnie nastepna kara jeszcze walczylem no ale potem zjechalem na kare i jechalem w williamsie ( w jego cieniu) i kara no to juz nie wytrzymalem i sie rozjebalem. the end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kwalifikacje nieudane, bo na pierwszym, a zarazem ostatnim okrążeniu, popełniłem błąd i rozwaliłem bolid. Start do wyścigu z 8 pozycji. Jechałem spokojnie, byleby dojechać. Utrzymywałem 5-6 pozycję. Kilka okrążeń przed metą wyprzedziłem Klaczę - on próbował się zrewanzować, zahaczył o mój tył i ....... ja uszkodziłem przednie skrzydło a on się rozbił ( Klacza - jeśli z Twojej perspektywy wyglądało to inaczej to napisz ). Po zjeździe SC miałem uślizg ( oponki nie trzymały ) i Kaaroloo mnie wyprzedził. Na ostatnim okrążeniu kolejny uślizg i Michal_woz00 mnie kiwnął ..... buuuuuuu.

7 pozycja słaba, ale najważniejsze, że Red Bull przytulił parę punkcików ( chyba 18 ). Gratulacje dla tomluc1988_pl !!!

Edytowane przez Tyc Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×