Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 4

Rekomendowane odpowiedzi

To bylo tak, widziales Slawek jak Greg mnie wypchnol? Ratowalem sie przed rozwaleniem wymioslo mnie ty byles szybszy nie zdarzylem odbic i Cie przychaczylem i dodatkowo walnalem w sciane a wszystkiemu winny Greg ktory wyprzedza wypycha i nie oddaje nawet pozycji, a dalej to juz wszystko reakcja lancuchowa, co to mialo byc Greg? wyprzedasz tam gdzie sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo tak, widziales Slawek jak Greg mnie wypchnol? Ratowalem sie przed rozwaleniem wymioslo mnie ty byles szybszy nie zdarzylem odbic i Cie przychaczylem i dodatkowo walnalem w sciane a wszystkiemu winny Greg ktory wyprzedza wypycha i nie oddaje nawet pozycji, a dalej to juz wszystko reakcja lancuchowa, co to mialo byc Greg? wyprzedasz tam gdzie sie nie da

To bylo tak, widziales Slawek jak Greg mnie wypchnol? Ratowalem sie przed rozwaleniem wymioslo mnie ty byles szybszy nie zdarzylem odbic i Cie przychaczylem i dodatkowo walnalem w sciane a wszystkiemu winny Greg ktory wyprzedza wypycha i nie oddaje nawet pozycji, a dalej to juz wszystko reakcja lancuchowa, co to mialo byc Greg? wyprzedasz tam gdzie sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza o czym ty mówisz jaka moja wina, tak się szczęśliwie składa że mam nagranie między innymi ze startu gdzie na pierwszym zakręcie dostałem w dupsko, znając życie winnego nie będzie,zaraz za pierwszym zakrętem mój partner zespołowy wbił mnie w ścianę ,piękny manewr wyprzedzania Osy no i wyprzedzenie ciebie ,przed samą szykaną zjechałeś do wewnętrznej zostawiając maleńką luke dla szybszego RBR.Wieczorem postaram się wrzucić filmik,gratulacje dla zwycięscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na moją relację.

Q: Planem był start z pierwszej linii i udało się choć czas był poniżej oczekiwań. O ile dobrze pamiętam mój czas to 1.09.7xx co mnie trochę zdziwiło bo przejechałem na prawdę szybkie, płynne i czyste okrążenie a jeszcze 20 minut wcześniej podczas treningów zrobiłem czas 1.09.037 na podobnie wyglądającym kółku. W końcówce kwalifikacji jeszcze na w miarę szybkim kółku zahaczyłem o bandę w drugim sektorze i rozwaliłem bolid :(

R: Start do wyścigu był spokojny, nie szarżowałem mając w pamięci wydarzenia z przed tygodnia. Jechałem spokojnie za Kiślem, który popełnia błąd w drugim sektorze i wychodzę na prowadzenie. Jechałem spokojnie i czysto bez większych przygód i spoglądając na czasy zauważyłem, że coś się stało z BOONKiem bo nagle jego strata do mnie wynosiła 15s. Przed pierwszym zjazdem miałem na nim przewagę 18s. W sumie to nie ma co się rozpisywać bo cały wyścig przebiegł bardzo spokojnie, może poza dublowaniem Klaczy. Pierwszy raz przebiegło to bez problemu, później natomiast popełniłem błąd przez co Klacza mnie wyprzedził. Na następnym okrążeniu jednak ponownie do niego dojechałem i tu miał miejsce dziwny manewr. Otóż na dohamowaniu do nawrotu Klacza dużo wcześniej dohamował praktycznie do zera przez co wjechałem w jego bolid i naderwałem przednie skrzydło. Pod koniec jeszcze SC troszkę zepsuł mi humor ale zauważyłem, że za mną zamiast BOONKa jedzie Greg i po jakimś incydencie z tyłu już po pierwszym zakręcie miałem przewagi nad BOONKiem 8s. Wtedy już było spokojnie choć Greg mimo, że zdublowany strasznie dobierał mi się do skóry.

Wyścig jak najbardziej udany, szkoda tylko, że Matiego wyrzuciło z wyścigu bo mógł dobrze zapunktować a tak McLaren dużo d nas odrobił. No nic teraz dwa moje wyścigi więc postaram się dobrze przygotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaraz za pierwszym zakrętem mój partner zespołowy wbił mnie w ścianę

Wstaw Greg filmik - w sumie to nie kojarzę tego incydentu, bo sam dostałem w tyłek na pierwszym zakręcie, PRZYSSAŁO mnie do ściany i nie mogłem sie odkleić bo ktoś na mnie non stop napierał. Jeśli to była moja wina, to BARDZO PRZEPRASZAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to właśnie byłem ja zaklinowaliśmy się no ale trudno koniec końców nie było żle 4 miejsce i kilka cennych punktów dla RBR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sory ale nie zdązyłem na wyścig. ale widzę z opisów że bez kraks się nie odbyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco:

Q P3: Duzy tłok na torze i nie mogłem pojechać optymalnego, czystego kółka. Generalnie duże rozczarowanie gdyż jeszcze 20 min przed wyścigiem zrobiłem kółko na poziomie 1:08:900, cóż – każdy miał takie same warunki wiec nie ma co marudzić - gratulacje dla Kiśla za P1 i świetny czas.

R P2: Wyścig tak naprawdę przegrałem już zanim się zaczął – wszystko za sprawą opon i Q. Bynajmniej nie chodzi mi o stan mojego ogumienia, ale fakt, że tomluc_1988 który startował przede mną maił nowe opony (za sprawą tego iż rozbił się po uzyskaniu swojego najlepszego czasu – i tutaj pytam (nie oskarżam) tomluca_1988 czy zrobiłeś to specjalnie czy to był czysty przypadek?.

Jako że miałem gorsze opony to na pierwszego stopa zjechałem przed tomlucem i niestety wyjechałem za Osą. Osa zważywszy na fakt że opony miał już mocno zużyte jechał dużo wolniej dzielnie broniąc swojej pozycji. Tak przejechaliśmy chyba z 2-3 kółka aż udało mi się go wyprzedzić, ale stracony czas był już nie do odrobienia (tzn. może i był do odrobienia ale jazda na limicie w Monaco nie skończyłaby się za dobrze). Moją szansą na P1 był SC ale niestety między mną i Tomlucem było 3 dublowanych kierowców. Co gorsza po restarcie Karolo i Sławek po dziwnych manewrach stanęli w poprzek toru i musiałem się zatrzymać, aby w nich nie wjechać. Jak już się pozbierali to tomluc odjechał na 8s a mi pozostało jedynie dojechać na P2 wykręcając FL w wyścigu.

Oczywiście Gratulacje dla Tomluca za jak najbardziej zasłużone zwycięstwo po równej i szybkiej jeździe.

Wielkie gratki tez dla Lukiboya za 3 miejsce! Dwa McLareny na podium i awans na P2 w klasyfikacji konstruktorów! :banana:(banan musi być)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbicie w Q nie było specjalne. Jechałem szybkie kółko na miarę P1 ale zahaczyłem o bandę w lewym zakręcie po szykanie za tunelem, straciłem skrzydło i dalej już nie dałem rady zhamować i rozbiłem bolid. Co do opon to nie było tak różowo bo na drugim stincie miałem opony po 4 kółkach w kwalifikacjach i było na prawdę ciężko pod koniec. Swoją drogą manewr rozbijania bolidu w kwalifikacjach już nie raz miał miejsce w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozbicie w Q nie było specjalne. Jechałem szybkie kółko na miarę P1 ale zahaczyłem o bandę w lewym zakręcie po szykanie za tunelem, straciłem skrzydło i dalej już nie dałem rady zhamować i rozbiłem bolid. Co do opon to nie było tak różowo bo na drugim stincie miałem opony po 4 kółkach w kwalifikacjach i było na prawdę ciężko pod koniec. Swoją drogą manewr rozbijania bolidu w kwalifikacjach już nie raz miał miejsce w tym sezonie.

Pytałem gdyż:

  1. Oczekiwałem szczerej odpowiedzi
  2. Nie chciałem publikować poniższego filmiku.

Otrzymałem (jak i wszyscy w lidze)

  1. Jakiś masakryczny stek kłamstw który niestety muszę zdemaskować..
  2. ..publikując poniższy filmik

0:02 wycofuje się z wyścigu (wciskam retire co nie ma wpływu na opony)

0:11-0:12 Na tablicy wyników widać że Tomluc uzyskuje swoje najlepsze okrążenie i awansuje na P2

0:51 Włączam podgląd jazdy Tomluca

1:00 KŁAMSTWO NR 1 „Jechałem szybkie kółko na miarę P1” – w tym miejscu masz czas 0:49s (czas na P1 jest swobodnie 5s lepszy w tym miejscu wiec nie wiem o czym Ty piszesz?) – poza tym nie używasz DRS oraz KERS

1:10-1:13 KŁAMSTWO NR 2 „zahaczyłem o bandę w lewym zakręcie po szykanie za tunelem, straciłem skrzydło i dalej już nie dałem rady zhamować i rozbiłem bolid” – w tym miejscu do momentu rozbicia bolidu cały czas przyspieszasz i nawet nie skręcasz kierownicą, o hamowaniu tutaj nie było mowy. Niestety bolidu nie udało Ci się tutaj zniszcz w 100%.

1:15-1:21 KŁAMSTWO NR 3 „Rozbicie w Q nie było specjalne” – po wstępnym uszkodzeniu bolidu napędzasz się po raz drugi, nie hamujesz i specjalnie z pełnym impetem uderzasz w bandę. Mission complete – oponki 100% na wyścig!

Tomluc – naprawdę mało mnie interesuje że się rozbiłeś specjalnie. Szkoda tylko że próbujesz wszystkich robić w ch..a pisząc jakieś brednie. Nie spodziewałem się tego po Tobie. :down:

PS: Doradzam nagrywać wyścigi gdyż jak teraz ktoś w Ciebie wiedzie to Twoja wersja zdarzeń (mimo iż może prawdziwa) i tak będzie delikatnie pisząc mało wiarygodna.

PS2: Dla nie wtajemniczonych: gdy rozbije się bolid jadąc na oponach na których uzyskał się najlepszy czas to na wyścig otrzymuje się nowe opony.

PS3: Jak oglądam ten filmik i czytam wersje wydarzeń tomluca to po prostu zwijam się ze śmiechu :rofl:

Edytowane przez Boonk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za ta scieme, glupio wyszlo. chcialem uniknac spekulacji czy rozbilem bolid specjalnie zeby startowac na nowych oponach. bolid rozbilem specjalnie ale pewnosci ze bede startowal na nowych gumach nie mialem choc takie przypuszczenie bylo patrzac na taki sam manewr kilku osob w poprzednich wyscigach. tak jak pisalem nie dalo mi to wielkiego zysku ze wzgledu na pozniejszy komplet bardzo zuzytych opon. fakt jest jednak taki ze gramy glownie dla przyjemnosci iwypada byc w porzadku wobec innych a ja nie bylem za co przepraszam. zdarzylo mi sie to pierwszy raz w ciagu 2 sezonow i tak jak mowie nie bylo to zdarzenie nastawione na osiagniecie wielkich korzysci. mozecie mi nie wierzyc ale glownie chodzi mi o dobra zabawe. moja propozycja jest taka jezeli uznacie ze tak wypada moge sie zrzec punktow za ten wyscig. ja uwazam ze nie byl powod dla ktorego wygralem ten wyscig ale jest mi glupio ze tak wyszlo tym ze zalezy mi na dobrej atmosferze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, bo zauważyłem że kilka osób miało DESTROYED VEHICLE na ostatnim okrążeniu - celowe rozbijanie bolidu w celu zyskania nowego kompletu opon nie jest zbyt FAIR PLAY.

Pisałem o tym po GP Chin, bo 4 lub 5 osób w NIEZROZUMIAŁY DLA MNIE sposób rozbiło swoje bolidy na ostatnim okrążeniu kwalifikacji, a na torze w Chinach rozbić bolid to jest naprawdę sztuka - jednak moja sugestia pozostała bez odzewu ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za ta scieme, glupio wyszlo. chcialem uniknac spekulacji czy rozbilem bolid specjalnie zeby startowac na nowych oponach. bolid rozbilem specjalnie ale pewnosci ze bede startowal na nowych gumach nie mialem choc takie przypuszczenie bylo patrzac na taki sam manewr kilku osob w poprzednich wyscigach. tak jak pisalem nie dalo mi to wielkiego zysku ze wzgledu na pozniejszy komplet bardzo zuzytych opon. fakt jest jednak taki ze gramy glownie dla przyjemnosci iwypada byc w porzadku wobec innych a ja nie bylem za co przepraszam. zdarzylo mi sie to pierwszy raz w ciagu 2 sezonow i tak jak mowie nie bylo to zdarzenie nastawione na osiagniecie wielkich korzysci. mozecie mi nie wierzyc ale glownie chodzi mi o dobra zabawe. moja propozycja jest taka jezeli uznacie ze tak wypada moge sie zrzec punktow za ten wyscig. ja uwazam ze nie byl powod dla ktorego wygralem ten wyscig ale jest mi glupio ze tak wyszlo tym ze zalezy mi na dobrej atmosferze.

I tak trzeba było napisać od razu. Przeprosiny za wciskanie kitu przyjęte :biggrin: Jeździmy już razem w lidze 2 sezon i zawsze jeździłeś uczciwie wiec tym bardzie zaskoczyła mnie Twoja ściema.

Fakt że się rozbiłeś mi zupełnie jednak nie przeszkadza i nie dlatego opublikowałem powyższy filmik. Moim zdaniem tak czy siak byś wygrał to GP wiec ja na pewno nie będę się domagał żadnych kar punktowych dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jestem bardzo przeciwny rozbijania sobie bolidow na korzysc opon, przeciez to sa wyscigi z gory wiadomo ze chodzi tu o walke itd kazdy powinien miec rowne szanse, jak chcesz ( mowie o ogole) miec opony 100% nie wyjezdzaj z boksu podczas kwalifikacji ^^,

Kwalifikacje to tez pewnego rodzaju strategia opon i kazdy uwaza na nie by na wyscig miec jak najmniej zniszczone. No ta sprawa poprostu zabiera tego dobrego smaczku dla dobra rywalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym po GP Chin, bo 4 lub 5 osób w NIEZROZUMIAŁY DLA MNIE sposób rozbiło swoje bolidy na ostatnim okrążeniu kwalifikacji, a na torze w Chinach rozbić bolid to jest naprawdę sztuka - jednak moja sugestia pozostała bez odzewu ......

Też oczywiście uważam że tego typu zagrywki nie są w porządku. Nie mam jednak pomysłu jak to można byłoby ukrócić wiec trzeba się pogodzić że to część gry. Ja nie mam zamiaru wykorzystywać tej niedoróbki w grze - innych też zachęcam do postawy FAIR PLAY o której słusznie wspomniał Sławek :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawda jest taka, że na takim manewrze się nie zyskuje za bardzo ale na pewno powtarzać tego nie będę bo tak jak mówicie chodzi o jak najwierniejsze odwzorowanie wyścigowych realiów. Sorry jeszcze raz za to. Swoją drogą BOONK jest trochę jak swego czasu Ziobro i ma na każdego haki :)

P.S Ostatni raz wracając do tej sytuacji to pragnę nadmienić, że moje rozbicie miało miejsce podczas trzeciego wyjazdu więc miałem tylko jeden komplet nieużywanych opon na wyścig. Fakt ten argumentuje tym, że na drugi pitstop z BOONKiem zjechaliśmy razem. Jest tu tylko kwestia kolejności użycia danych opon.

P.S 2 Można by znaleźć jakieś dwie nowe osoby do ścigania bo jest nas 13 a nie zawsze wszyscy się stawiają. Z tego co pamiętam z poprzedniej ligi to SEN jeździł dobrze, może byłby chętny.

Edytowane przez tomluc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma teraz ochoty na sciganie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich tu czasow nalezy sie spodziewac ? Jakie tu kolka sa na miare Pole possition ? :D mam na mysli Gran Prix Canady oczywiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 1.08.xxx trzeba będzie pojechać.

A tak z ciekawości kaaroloo ...... spać nie możesz ( godzina 3.21 :o ) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja niby lubie ten tor a jakoś nie mogę się w niego wstrzelić, chyba jeszcze żadnego czystego kółka nie zrobiłem. Coś czuję, że będzie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :D ktos musi zle spac by drugi mogl dobrze :D :ppp hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów, że nie mogłeś spać - przyznaj się, że trenujesz nocą potajemnie aby Cię nikt nie widział :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo zasmuce cie bo robilem projekty :)) na pojebude :), wiec nie bylo mowy o graniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×