Skocz do zawartości
Kamil908

Liga 1 - Sezon 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam squbiksa i pitera w lidze, jutro was dopisze i dobire bolidy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie dam rady pojawić się na treningu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie dam rady pojawić się na treningu :(

To element TAJNEJ taktyki, abyśmy nie mogli zobaczyć jakie czasy kręcisz :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To element TAJNEJ taktyki, abyśmy nie mogli zobaczyć jakie czasy kręcisz :biggrin: .

Taktyka jest MEGA TAJNA gdyż sam jeszcze nawet nie wiem jakie czasy kręcę :biggrin: Mam nadzieje że uda mi się przynajmniej zbliżyć do poziomu z Sezonu 3 jak jutro odpalę F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje oczekiwania sa zawsze wysokie mam nadzieje na zdobywanie regularnie punktów i nie rozwalanie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za zaproszenie dziś do treningu :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarno widzę niedzielny wyścig. W treningu ciężko mi było zejść poniżej 1.34.000 a do niedzieli czasu na trening za dużo nie będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z pojechaniem dobrego okrążenia kwalifikacyjnego, ale w wyścigu wszystko jest możliwe ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wogole nie mam czasu na treningi i bede startowac z marszu :) wiec bez spiny chlopaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, brałem już udział w lidze ale miałem przerwe związaną z przeprowadzką i brakiem internetu. Proszę o przyjęcie mnie do ligi. Inernet w PS3 powinni mi włączyć dziś lub jutro (na razie nie mam). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto dzis ze mna od 19 do wyscigu do 20 potrenuje, bo w tygodniu i w weekend wogole nie mialem czasu a w piatek na treningu to bolid rozbilem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak:

Bolo jeździ w zespole Toro Rosso, Piter z Squbixem w Sauberze, a Matijad Williams.

Proszę nowych by dodali uczestników ligi do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i kto zaklada dzisiaj wyscig? :> zeby nie bylo z czekaniem do ostatniej minuty^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MatiMisio dzisiaj niestety nie pojedzie. Sprawy służbowe :)

P.S Widzieliście co się stało w Manchesterze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie mow ^^ City mistrzem -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q: najpierw urwane skrzydło potem zaledwie 11 czas

R: w pierwszym zakręcie urwane skrzydło, potem "szczepka" z Gregiem. Generalnie nie było tu mowy o jakim kolwiek tempie, rytmie itd.. Tylko chyba ja potrafie podczas jazdy za SC urwać skrzydło i przebić oponę...

Potem chyba załapałem 2 kary za kontakty z lukiboyem (przy okazji sorki za nie), potem kara +20 sek (..uj wie za co). Z jednej strony dobrze że skończyła się ta męczarnia..(DSQ).

p.s. Klaczy też się należą przeprosiny za uderzenie w zad - w tym czasie zadzwonił mi telefon i to mnie rozproszyło.

Do zo na SPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kwalifikacje to jakaś PORAŻKA - 1.34.5xx, podczas gdy 15 minut wcześniej jechałem 1.33.2xx. Najgorsze kwali w mojej KARIERZE i niestety 9 miejsce.

Start do wyścigu bardzo ładny. Na starcie od razu wyprzedziłem matijada, a po wejściu w pierwszy zakręt ( z racji zadymy jaka tam powstała ) byłem już na 4 pozycji. Udawało mi się utrzymywać to miejsce i zbliżałem się do kaaroloo, jednak na strefie DRS zbytnio opóźniłem hamowanie i doszło między nami do kontaktu, za co dostałem słuszną karę. Wyjechałem na przedostatnim miejscu, ble ble ble ble i byłem już 6. Potem pościg za Klaczą i przy próbie wyprzedzenia kolejny kontakt i znowu zasłużona kara i znowu spadek na koniec stawki. Pod koniec wyścigu uwziął się na mnie Bolo - przez jakiś czas się broniłem, ale zaczynało brakować mi paliwa i musiałem spasować, jednak ZNOWU doprowadziłem do kontaktu i kolejna kara dla mnie. Zjechałem na odbycie kary a CYMBAŁY z RBR zmienili mi opony dwa kółka przed metą !!! Wyjechałem za Klaczą, jednak z racji nowych opon udało mi się go wyprzedzić. Mimo to doliczono mi 20 sekund i zostałem sklasyfikowany na 8 miejscu, buuuuuuuuu. Jak dla mnie ....... tragedia. Szkoda, bo była szansa na wyprzedzenie MERCEDESA, choć z moich obliczeń wynika, że cuś tam odrobiliśmy :biggrin: .

Kaaroloo, Klacza, Bolo - przepraszam za swoją głupotę oraz za to, że troszkę spieprzyłem Wam wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q; Dobre 5 miejsce jak na moje osiągi;p

R: Troche słabo dostałem zepchnięty niestety nie mam pojęcia przez kogo ;p rozwalone skrzydło całe okrążenie na rozwalonym skrzydle spadek na ostatnio pozycje , później szkoda słów myślałem że będzie dobrze , niestety

PS WYŚCIGU NIE WYGRYWA SIĘ NA JEDNYM ZAKRĘCIE ;) dla tego kto zepchną ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ją tylko napisze jak zostalem wyeliminowany,2 strefa drs dodchodzę do karolo od wew karolo spóźnił hamowanie przez co niezmiescil się w zakręcie więc go lyknolem ale kolega był amitny i wepchnął się poboczem w lewy zakręt przez co zepchnął mnie na bande::@

Kolego patrz trochę gdzie są inni niejedziesz samt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mój post z wczoraj zniknął :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×