Skocz do zawartości
mate1214

Photoshop-Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

witam.posiadam photoshop cs3 extended ale jeszcze jestem troche zielony wiec prosze o pomoc. mianowicie: zrobilem sobie takie logo(link niżej)oczywiscie w photoshopie i po wrzuceniu na strone okazało sie ze jest troche za duze, wiec zmniejszylem w paincie i teraz jest git ale logo zarazem zrobilo sie nie wyrazne. mozna moja obecna grafike jakos polepszyc pod hd moze?? A jak nie to czy wgl mozna jakos to zdjecie polepszyc??czy najlepszym rozwiazaniem bedzie zrobienie tego od nowa i wrzucenie na strone w odpowiednich rozmiarach?? z gory dziekuje za odpowiedzi

post-36489-0-79048200-1334725820_thumb.j

Edytowane przez mate1214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie zmienisz rozmiaru w samym Photoshopie??

Obraz->Rozmiar obrazu i tam wprowadź odpowiednie wartości (940x260 jak mniemam)?? I dopiero potem wyeksportuj do dowolnego pliku czy to jpg, gif, png??

A pod hd co rozumiesz?? Widzę, że temat trochę obcy Ci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to dość drogi program wybrałeś do nauki :) Po zmniejszeniu obrazu, należy go delikatnie podostrzyć, bo zmiana rozmiaru powoduje rozmycie. Zrobiłeś logo w PS, a skalowałeś w paincie :) weź to co zrobiłeś w ps, i zrób jak pisze DarkShadowPL. (plus wujek google ma całą masę tutoriali do nauki, polecam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz sobie poradziłem. na samym poczatku ustawilem 900x260 i reszta sama poleciala i wszystkie literki juz sa ostre i dobre do przeczytania takie jak chcialem.

ps:mowiac hd mialem na mysli polepszenie obrazu jak sama nazwa mowi high definition:). chyba ze cos zle rozumiem

post-36489-0-30713700-1334730906_thumb.j

Edytowane przez mate1214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×