Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie sie dolacze tylko mam maly problem bo nie wiem jak podlaczyc sie na multiplayer :( moglby mi ktos poradzic jak ustawic zeby doaczyc do multi playa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz komórkę podczas gry i tam masz do wyboru opcję multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do zrobienia rekordu w Bomb Da Base !! Resztę rekordów mam.Potrzebna jedna osoba bo drugą jest mój kumpel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Ja również pogram bardzo chętnie online w gta4 razem z wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka chetnie pogram gta 4 multi z rodakami a szczegolnie szukam kogos kto jest w stanie pomoc mi z misjami spec ops potrzebne do trofeum, jak cos czekam na zaproszenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam JAK NAJWIĘKSZEJ ilości osób do grania On-Line, możemy się umówić na ustawkę w noc z piątku na sobotę, zaczynamy np 19 konczymy np 2 - 3. Jeśli ktoś jest chętny na takie granie piszcie na GG i dodawajcie na PSN : DerLeY8. Najlepiej by było, gdy osoby bez headsetów mogły porozumiewać sie ze sobą, odpalmy Skype, bedzie wg mnie lepiej. Piszcie jak coś bedziecie chetni, wszytkie dane w moim profilu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chetnie pogram, zaproszenia kierowac na: szyjka_66

Siemanko ludziska. Ja szpilam w GTA 4 kilka godzin dziennie. Dodajcie mnie do znajomych to razem pogramy! Czasami bywam jeszcze w Paradise City ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest osiągnąc 10 lvl na multi jak najszybciej zebrać na to kase ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

Najszybciej zbierzesz robiąc Tryb Hangman's Noose w 2-3 osoby na Hardzie.Musicie być zgrani.

A ja mam właśnie takie pytanie czy HS działa w końcu w tym GTA?Robimy z kolegą Wanted i kupujemy Hs'y i nie wiemy czy będą działać w GTA bo grając widziałem wiarę z symbolem że mają hs a ich w ogóle słychać nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z checia tez pogram w gta online, glownie zrobilbym bomb da base, hangsman noose oraz dealbraker na czas. Ale jakies inne misje tez moge porobic bo i tak potrzebuje zrobic wszystko do auf wiedersehen petrovic ;pp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tak $ mozna zgarnąć za te misje co najwiecej kasy dają ?? Bo na takim deatmatch albo wyscigi okolo 750 $ a potrzeba 5 mln $ to jakies 20 lat jazdy na wyscigach XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.5 k na hardziej a robisz to w 2.30 max 3.30 minuty więc jak wszystko zgrasz to zrobisz 100k w godzine

ja robię po 150k dziennie...

Jak to jest z tymi

HEADSETAMI??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, forumowiczów :) jako nowy na forum zabbysne troszeczke i wytlumacze o co biega z headsetami, mianowicie one dzialaja bezproblemowo, ale slysza sie tylko ci ktorzy maja headset, i ci co sa w tej samej druzynie np w "Deathmatch team"(gracze sie slysza tylko w sluchawce a nie w glosnikach tv). Gdy sluchawka bezie sparowana z konsolą podczas grania wystarczy mowic glosniej i automatycznie sie uaktywnia gadanie :P mam nadzieje zepomoglem :P pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogos do boostowania sie nawzajem w wyscigi kazdej kategorii, oraz kogos kto chce zrobic "fly the co op". chetnych prosze o wysylanie zaproszen. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukamy ekipy (najlepiej z headsetami) do wykonania Fly the Co-op. Chetnych prosze o zaproszenia.

Edytowane przez mega_mol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie codziennie i prawie o kazdej poze deathmatch i team deathmatch (kazdy rodzaj mulitplayera dostepny w gta) chocby nawet dzisiaj :) czekam na zaproszenia

Edytowane przez FemDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie wolny czas to dodajcie mnie do znajomych to czasami trochę pogramy.

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  cops,'n'crooks hidset na uchu, jestem najlepszy niczym Conan z tej czesci trylogii gdzie trzeba bylo za niego plakac bo sam byl zasilny zeby plakac 

Edytowane przez pawel1313

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

mam pytanko,dla niektórych oczywiste ale za bardzo nie wiem jak mogę pograć online w GTA 4 ? Nie mam pojęcia jak się podłączyć... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×