Skocz do zawartości
Patricko

Rayman Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie powoli do tej gry, faktycznie platynka taka trudna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie powoli do tej gry, faktycznie platynka taka trudna?

trudna może nie, ale za to czasochłonna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Amigo na jakiej podstawie mówisz jaki jest poziom platyny skoro jej nie masz? :P

Platyna nie należy do najprostszych, ale do najtrudniejszych też nie. Jest kilka/kilkanaście momentów, które są denerwujące :D

Patryk świetny poradnik :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Amigo na jakiej podstawie mówisz jaki jest poziom platyny skoro jej nie masz? :P

Platyna nie należy do najprostszych, ale do najtrudniejszych też nie. Jest kilka/kilkanaście momentów, które są denerwujące :biggrin:

Patryk świetny poradnik :ok:

mój ziomek wbijał więc wiem z czym się to je :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła platynka - gra świetna i trofea na poziomie.

Generalnie nic trudnego do momentu, gdy trzeba zrobić "triale". Mój ulubiony? Nie ma wątpliwości; "Mech No Mistake" (miazga).

Jeżeli ktoś ma jakiś problem, czy to z Electoons i Lum Medals czy też z czasówką to polecam filmy tego Pana (miszcz!). Większość triali grubo poniżej wymaganego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny poradnik platynka w raymanie to czysta przyjemność ^^

Edytowane przez cinek9696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś powiedzieć jak mam zdobyć dodatkowe elektrony do odblokowania ostatnich 2 postaci skoro mam 115 elektronów i wszystkie plansze zdobyte na maxa wraz z medalionami (oprócz czasówek). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś powiedzieć jak mam zdobyć dodatkowe elektrony do odblokowania ostatnich 2 postaci skoro mam 115 elektronów i wszystkie plansze zdobyte na maxa wraz z medalionami (oprócz czasówek). Pozdrawiam

Rób czaswóki, za pobicie maksymalnego czasu dostaje się chyba 2 elektoony, ale już nie pamiętam.

W każdym razie na pewno dostajesz jednego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Medalion otrzymujemy za zdobycie maksymalnej liczby lumsów. Jednak do platyny nie jest wymagane robienie medalionów.

Nie wiem czy jest to celowy zabieg, czy po prostu bug, ale wystarczy zdobyć wymaganą ilość lumsów poniżej wymaganej na medalion.

Instrukcji nie czytałeś :happy:. Medalionem jest tarczka z miejscami na minki Elektronów, a to za 350 lumsów zwie się Lum Medal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×