Skocz do zawartości
KamPlayer

Najbardziej Wyczekiwane Premiery Filmowe 2012 Roku

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zastanawiam się na jakie filmy w 2012 roku szczególnie czekacie i które wg was osiągną największy sukces ?

Ja po wczorajszym zwiastunie nowego batmana nie mam wątpliwości, że ten film przebije wszystkie premiery tego roku, Nolan naprawdę się postarał a w nowym zwiastunie jest taki klimat, że do lipca nie wytrzymam :D Myślę, że ostatnia część trylogii Nolana będzie miażdżąca i w końcu posypią się oskary. Czekam również na Prometeusza ale nie wydaje mi się żeby pobił Mrocznego rycerza. Oczywiście będą też Avengers i Amazing Spider Man ale w porównaniu z wymienionymi przeze mnie tytułami to raczej zwykłe bajeczki.

A wy na co czekacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dexter Season 7 - Najlepszy serial, wytrzymać już nie mogę... :)

Dark Knight Rises- Zwieńczenie trylogii Batmana, Christophera Nolana.

The Amazing Spider-Man- Kupuję na Blu Ray 3D, gdy tylko się ukaże.

Skyfall- Nowego Bonda chętnie obejrzę...

Breaking Dawn 2 (Lautner Ściąga Koszulkę 2)- Wampirze smęty, ale co mi szkodzi zobaczyć ów fenomen... pisku nastolatek, oraz wywodów czterdziestolatek o chęci posiadania swego księcia z bajki (taa Pattinsona). Jeśli nie zabije mnie jakiś buzujący w oddali kobiecy hormon, to obejrzę z nudów... :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expendables II, The -„emeryci 2”dla samej obsady warto poczekać .

Dictator, The -po zwiastunie wnioskuje ,że będzie to komedia tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczny rycerz powstaje - 3 ci i o ostatni film o batmanie z rezyserii Nolana. A szkoda , bo początek i mroczny rycerz bardzo mi sie podobaly ; D

dalej..

avengers - no to raczej malo powazny film , ale jestem ciekaw jak bedzie sie przedstawial . Chociaz avengersow bylo o wiele wiecej ,bo tam jest ich tylo 5 : <

dom w głębi lasu - Moze byc dobry horror , chociaz ostatnio robią lipne filmy z tego gatunku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ? "Mroczny Rycerz powstaje" - mam ogromne nadzieje co do tego filmu i nie mogę się już doczekać premiery.Marzy mi się też kontynuacja,czyli 3 część filmu "Ghostbusters" który ma mieć premierę 25 grudnia w tym roku,w co nie zbyt chce mi się wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również najbardziej czekam na TDKR bo to co Nolan zrobił z postacią Batmana oraz jego historią to po prostu genialne, na drugim miejscu Prometeusz, następnie Skyfall a potem co będzie to będzie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciężko powiedzieć, bo głównie filmy na które czekam maja się w prawdzie pojawić dopiero w 2013 roku, to jednak z ogromną niecierpliwością oczekuję tego Prometeusza. Właśnie, muszę w najbliższym czasie już bilet zarezerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×