Skocz do zawartości
wwseba97

Arcania Gothic 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem 75h, poważnie :) Powód był taki, że robiłem platynę za jednym przejściem i bardzo dokładnie podchodziłem do zagadnienia eksploracji terenu, robiąc to dosłownie po kawałeczku (bałem się, że jak opuszczę jakichś wrogów albo skarby, to mi braknie do wyśrubowanych dość trofeów), sporo też czasu zmarnowałem czekając na odbudowę życia, żeby nie zużywać przedmiotów. Ty piszesz o NPC bez głowy, a ja z kolei miałem NPC będącego samą głową w powietrzu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam robiłem 40 godzin?Wszystko co się dało,z racji,że potwory się nie respawnują,zaryzykuję stwierdzenie że po moim przejściu ich populacja w kazdym rejonie wynosiła 0. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zdobycie platyny zajęło 33 godziny i też dokładnie eksplorowałem tereny i wybijałem wszystko co się da. Oczywiście znajdźki i receptury z poradnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że w dodatku w filmikach nie ma polskiego dubbing, a w rozmowach normalnie jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na poczatku się zdziwiłem i wystraszyłem, że cały dodatek będzie po angielsku, ale na szczęście to tylko te wspomniane filmiki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś orientuje się czy wersja gry zakupiona w UK będzie w pl wersji językowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HarDy powinna być ja też kupilem angielską edycje tyle że w polskim sklepie i jest w pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×