Skocz do zawartości
bim

Kupno PS3 i komunie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tatusiem. Kase na PS3 mam, ale tata się kłuci, że stanieje po komuniach konsola lub ogólnie. Jak myślicie kupić teraz czy w czerwcu? Musze miec dowód dla taty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg analityków konsola niebawem stanieje.

Wg oficjalnej wypowiedzi SONY konsola nie stanieje do końca tego roku.

Poza tym kupuj jak najprędzej ponieważ każda sprzedana sztuka pozwala nam walczyć o lepsze gry z x-pudłem 360  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po komuniach na pewno spadnie, tylko czy będzie to lipiec, grudzień a może kwiecień 2008 to Ci nie powiem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjaliści Sony stwierdzili że konsola stanieje dopiero za ok. dwa lata. Czy to źle? Można na to patrzeć z kilku stron... ja skupie się na tej:

-życie PS3 ma trwać ok. 10 lat (PS3 jest ok. 7)

-Sony sprzedaje ją i tak sporo poniżej kosztów (stacionarne odtwarzacze Blu-Ray to koszt ok. 4 tyś. a nasz chlebaj potrafi znacznie więcej  :))

-pierwsze gry które na dobre zaczną wykorzystywać moc Blu-Rey i Cell zaczną powstawać właśnie za jakieś 2-3 lata

Strategia marketingowa Sony w obliczu tych faktów wydaje mi się rozsądna. A wam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: dla tych co kupili to cena nie gra już roli  ;) a ci co chcą kupić na pewno powiedzą, że strategia jest bardzo nierozsądna  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: dla tych co kupili to cena nie gra już roli  ;) a ci co chcą kupić na pewno powiedzą, że strategia jest bardzo nierozsądna  ;)

A to niby dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhh, robson ma niezłe zniżki, a wątpie czy cena konsoli po komuni zejdzie poniżej 2tys ;). Kupuje w robsonie z rr7 i kable ;D W sumie: 2477 zł + koszt przesyłki (0zł :)) Po niedzieli powinienem mieć, chyba że polska poczta nawali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KoDeRek
Mhh, robson ma niezłe zniżki, a wątpie czy cena konsoli po komuni zejdzie poniżej 2tys ;). Kupuje w robsonie z rr7 i kable ;D W sumie: 2477 zł + koszt przesyłki (0zł :)) Po niedzieli powinienem mieć, chyba że polska poczta nawali :D

Ja bym raczej kupil motorstorm, albo oblivion(za niedlugo zagosci w mojej kolekcji), gralem w demo Ridge Racer 7 i stwierdzilem ze gry nie kupie. Samochody sa fajne, ale jakos wedlug mnie niezbyt realistycznie sie tym jezdzi. Wpadalem w poslizg za poslizgiem a i tak trzymalem sie srodka jezdni i nie stuknalem o sciane. Moze nie dalem zbyt duzo czasu temu demo i zapewne naraze sie wielu osobom, ale jak na razie to MotorStorm jest wedlug mnie o wiele bardziej wart zakupu. Ale sobie popisalem heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyk

Wogóle co ma komunia do ceny ps3? :> Ze niby duzo ludzi kupi dzieciakom konsolke na komunie? Rownie dobrze moglaby potem spasc po dniu dziecka, mikołaju, swietach itd.. Jak dla mnie to jak konsola stanieje to nie beda na to mialy wplyw jakies tam swieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm kupie, ale mam tlkyo do wyboru RR7 lub nfl lub nfs carbon. Wole rr7 bo ma split screna, a ja mam brata bliźniaka. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KoDeRek
Motorstorm kupie, ale mam tlkyo do wyboru RR7 lub nfl lub nfs carbon. Wole rr7 bo ma split screna, a ja mam brata bliźniaka. ;D

No tak, ale NFS Carbon tez ma split screena, chyba ze juz grales w Carbona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbona mam orginal na kompie i nie będzie mi różnicy PS3 czy PC :]

Temat można zamknąć bo offtop się robi.

// edit by admin: as you wish :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×