Skocz do zawartości
ONE

E3 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam Chrome. Pieprzę IE!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

South Park zapowiada się genialnie :laugh:

P.S. Polecam gamespot jeśli chcecie oglądać konferencję - nic nie rwie, można oglądać w HD.

Planuje ktoś zostać do końca? Ja tam oglądam nawet konferencję Nintendo która będzie po konferencji Sony. Właśnie chłodzę 4 RedBull'e ;)

Edytowane przez MasterHamster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sensie do jutra do 18 bedziesz siedzial? cos czuje nie starczy Ci energetykow.. Jedyne czego zazdroszcze poki co microsoftowi to forza, nic wiecej.. 2 tygodnie wczesniej do tombraidera mnie nie ziebi ani nie grzeje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne czego zazdroszcze poki co microsoftowi to forza, nic wiecej.. 2 tygodnie wczesniej do tombraidera mnie nie ziebi ani nie grzeje :biggrin:

Amen! :)

Same multiplatformy u nich...

Sony pozamiata znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili Tom Baider uratował konferencję, więcej ciekawych rzeczy nie było, same pierdółki na Kinecta i inne duperele, chociaż w kwestii społecznościowych się rozwija naprawdę lepiej od PS3. Ale nieżle wydymali Nintendo robiąc to samo co Wii U przez tablety/smartfony, czuję że Sony zrobi to samo z PS3 i Vitą. Z niecierpliwością czekam na EA i Most Wanteda, mam ogromne nadzieję na "powrót do przeszłości". A co do Sony to czuję że na starcie odstawi Microsoft jeśli chodzi o rozmach konferencji bo od targów tak naprawdę oczekujemy gier. O, Black Ops 2 też dupy nie urywa, kolejny CoD pełen skryptów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również Most Wanteda doczekać się nie mogę, podobnie jak konferencji Sony oraz Ubisoftu.

Ja nie wiem co ten Microsoft odwala. 'Kinect- podskocz i ugryź się w dupę', Internet Explorer i Black Ops...

Nie licząc Forzy to poprostu parodia.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - ms nothing special ... a to bo czyli jakis mix crysis'a / kz w wersji dla biednych hamburgerow ... no moze halo fajny klimat taki unreal ... o to wszystko jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfa M$ to słabizna. Nie polecam X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dla mnie South Park wypadł świetnie. Szkoda, że Trey i Matt tak mało powiedzieli, ale gra na pewno zapowiada się świetnie dla fanów SP :)

Dla mnie trailer świetny, ten początek po ataku hipisów :P I te teksty, że żydzi nie mogą być bohaterami :P

Zapowiada się po prostu świetna gra dla ludzi, którzy spędzili z South Parkiem sporo godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie tylko ta forza horizon meczy ech :( Oby most wanted okazalo sie super gra bym zapomnial o tej forzy, wole sie scigac i uciekac przed policja niz jakies gimbusowe sceny na pustyni z koncertami jak to bylo w pro street

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sensie do jutra do 18 bedziesz siedzial? cos czuje nie starczy Ci energetykow.. Jedyne czego zazdroszcze poki co microsoftowi to forza, nic wiecej.. 2 tygodnie wczesniej do tombraidera mnie nie ziebi ani nie grzeje :biggrin:

Starczy, starczy :happy: FORZA faktycznie świetnie się zapowiada, jeden z niewielu tytułów którego naprawdę zazdroszę posiadaczom XBOX'a. Najbardziej zaintrygował mnie South Park, może wyjść bardzo fajna i przede wszystkim zabawna gra. Black Ops 2 za to wypadł bardzo przewidywalnie i nie było raczej zaskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że dadzą jakieś info o KZ4.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą te halo na ps3.. nawet za killzone..

Serio?

Oddałbyś Killzone za Gay Person Shooter, przecież ta czwórka to kopia R2.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tomb Raider

2. South Park

3. RE6

4. SC

5. Halo 4

100. BO2

Reszty nie oceniam bo były rendery. Nowy SC całkiem fajny, dynamiczny, TR powala gameplayem i grafiką, South Park będzie epicki. A co do Halo 4, rozczarowało, graficznie jest dobrze, ale sam gameplay, tak jak Medrek napisał, identyczny level był w R2 i wyglądało to tak samo. Ogólnie dzisiejszy dzień jest ciężki dla Xbotów, ale tego można było się spodziewać. Teraz Sony wyskoczy z The Last of Us, GoW: Wstąpienie i nowym tytułem Quantic Dream i juz wypadną lepiej.

mzewm.png

lol

Wyciekły pierwsze obrazki z nowej gry Davida Cage’a!

beyond.jpg?139d23

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuję Halo. Czekam sequel KZ 4. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neogaf w natarciu

QNeHk.jpg

Ogólnie twórcy South Park idealnie podsumowali to na konferencji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to po raz drugi, ale Halo już było strasznie meczące przy trójce, fabuła była drętwa, postać głównego bohatera została tak skopana, że głowa boli (kolejny mięśniak, który nie pokazuje mordy i raz albo dwa mruknie coś od biedy). Poza tym Sony już ma swoją strzelanke, gdzię "strzelamy do potworkuff" - Resistance.

Teraz jeszcze Star Warsy i DS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym halo się podoba, innym nie, i imo wszystkie dyskuje na ten temat czy halo jest dobre czy nie są cholernie bezcelowe. Podobnie jest w przypadku coda.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się Halo podoba a raczej podobało, jedynka i dwójka to bardzo dobre gry ale trójka i te Ricze i inne bzdety to już skok na kasę, bo znana marka. Już nawet strategie zrobili w tym uniwersum i planowali wyścigi co o czymś świadczy... Podobna sytuacja jest zresztą z CoDem, nie cierpię jedynie tej durnowatej serii MW, która jest pomyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowcie co chcecie, ale medal of honor na prezentacji zrobil na mnie mega wrazenie :) i grom po polsku gadal ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×