Skocz do zawartości
Patricko

Doom 3 - BFG Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Ma wyjść nawet pudełkowa :P

Gry pudełkowe mnie nie interesują już od dawna :D a jeśli mam tylko wybór kupuje cyfrowe wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić całe Doom i Doom 2 na engine Doom 3, wtedy kupiłbym od razu i chyba nie tylko ja. W jedynkę i dwójkę grałem bardzo dużo i długo a trójka nie podeszła mi zupełnie. Za bardzo poszli w stronę czegoś jak space surviwal horror.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis jak hooy! Dałbym każde pieniądze za remake 1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja pudełkowa na Allegro do zamówienia za 149 zł. No chyba troszke pszesadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC zamawiam od razu jak tylko wyjdzie! Możecie się śmiać, ale nie umiem/nie lubię grać w FPP na padzie. Swoją drogą ciekaw jestem dlaczego za każdym razem przy różnych reedycjach Dooma pomijają 'Final Doom'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na tego dooma :) Pewnie kupie wersje pudełkową. Wiadomo coś na temat polinizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche duzo a podobno wyglada koszmarnie ma info od kumpla ktory ma na xboxie i mowie ze szalu nie ma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się spodziewa Bóg wie czego po grze która ma prawie 10 lat, to już inna sprawa...

Dla mnie gra mogłaby w ogóle się nie zmieniać, a i tak w nią zagram z uśmiechem na ustach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wołają 150 zeta za 10 letnią gierke to raczej można się spodziewać, że będzie wyglądał lepiej niż oryginał na pc z 2003 roku. A podobno nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na takie gry się czeka aż stanieją minimum o 50%, żeby potem nie było właśnie takiego marudzenia.

Poza tym jakby nie patrzeć to tam są 3 gry + dodatki :P

Ja tam nie bronię tej ceny, bo i tak jest dużo za duża, ale tak jak mówię, poczekać spokojnie aż stanieje i dopiero potem kupić.

Z wszystkimi trylogiami tak robię i potem przynajmniej nie ma tego zawodu jak się widzi jaką kaszę się kupiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na świąteczną wyprzedaż Steama gdzie Doom 3 spadnie o połowę w jakiejś paczce z innymi grami od Id Software :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U angoli jest już za 20 funtów, czyli około 100zł.

Jeszcze chwila i będzie za 70zł na bank :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Doom 3 na poziomie trudności Nightmare ,podobnie jak w pierwszej i drugiej częsci wrogowie też sie respawnują?

Co do 1 i 2 gra się bardzo przyjemnie,wracając do tego po latach.Beztroski spacerek z shotgunem nadal ma ten sam urok co kiedyś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1 i 2 przedoomałem z 1000h na PSXie i nic się nie respawnowało. Tutaj się respawnują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×