Skocz do zawartości
Patricko

Doom 3 - BFG Edition

Rekomendowane odpowiedzi

doom3bfgeditionannounce.jpg

Hell yeah! Doom 3 powraca na konsole!

Dla mnie news miesiąca! Nie mogę się doczekać! :D

Cytat:

"Id Software przygotowuje coś, co pozwoli fanom przeczekać do powrotu legendy — kompilację gier pod nazwą Doom 3 BFG Edition. Pojawi się ona jesienią w wersji na komputery, a także konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Zawierać ma Doom, Doom 2, Doom 3, Doom 3: Resurrection of Evil, jak również zupełnie nową misję dla ostatniej odsłony serii, która uzupełni historię z 2004 roku o ciekawe wątki.

O ile pierwsze dwie części dostaniemy w raczej niezmienionej formie, tak Doom 3 ma zostać mocno usprawniony technologicznie. Od kilkunastu miesięcy przepisujący kod produkcji John Carmack starał się przede wszystkim poprawić grę wizualnie, ale też wyeliminować jej największe bolączki. Będzie się dało używać broni i latarki jednocześnie, dostaniemy więcej amunicji, pojawią się gęsto rozstawione punkty kontrolne. Dojdzie obsługa pada, technologii wyświetlania obrazu w 3D (w tym tak zwanych hełmów wirtualnych), odnowiono dźwięk przestrzenny. "

CZEKAMY!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :) ja tez biore w ciemno :D klimat byl i jest zajebisty ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno chyba 15 lat temu grałem Doom 1/2 na pc. Łykam Doom 3! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmmm, ja chyba sobie daruje.. Chociaz moze nie bede tak reagowac jak grajac za gowniarza.. Srodek nocy, sluchawki na uszach slysze ze cos za mna, odwracam sie nic.. Odwracam sie ponownie i kabum, jakies monstrum mnie rozszarpuje.. Ta gra jest chora, chociaz kuszace by sobie ja przypomniec

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie nie zażyczą nie wiadomo ile $$$, to chyba też się skuszę - chociaż szkoda, że tylko trzecia część przejdzie metamorfozę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak :D Doom + noc + słuchawki na uszach = mieszanka wybuchowa! :D

Już nie mogę się tego doczekać. W końcu jakiś sensowny shooter z krwi i kości na konsole :D

Co do poprzednich Doomów to nie ma się co dziwić. Pewnie dodadzą tylko trofea i nic więcej.

W sumie sam nie wiem co oni by tam mogli zmienić, tekstury na HD? :)

Byle tylko wyświetlało się na cały ekranie, a nie w kwadracie i będzie spoko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wiesz co jak zrobia tak samo fajnie jak wolfem 3d to te obie czesci doom'a beda super a 3 .... to jest dla mnie swietne info bo nigdy nie udalo mi sie skonczyc jej na pc ... sam nie wiem dlaczego ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ukończe w jedną noc :P jeszcze podłącze se zestaw 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy pierwsza część będzie w zwykłej edycji czy Ultimate z dodatkowym epizodem? Sam co prawda posiadam edycję kolekcjonerską DOOM'a na komputer, w skład której wchodzi Ultimate DOOM, DOOM 2 i Final DOOM, a i trójkę ograłem, ale coś czuję, że jak zestaw wyjdzie, będzie kolejną pozycją na liście do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Doom III ? Jestem z tych graczy którzy wychowali sie na Wolfie, Duke Nukem czy tez wlasnie Doomach ale nie gralem w Dooma 3. Dobra jest ta gra? Trzyma poziom i klimat poprzedniczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niektorych miejscach dostawalem palpitacji, bylo to co prawda pare lat temu ale mysle ze sie nie zmieni, dzwiek w tej grze odgrywal mega role, klimat w cholere :) nie na moje nerwy heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ci to powiedzieć. Porównywanie Dooma 3 do poprzednich części jest trochę nie ten tego wg mnie, bo to zupełnie inne czasy, wręcz dekady.

Doom 3 stawia na element strachu, chodzimy po ciemnych korytarzach (pisząć ciemnych, mam na myśli takich, że gó..o widać) i tylko czekamy na zawał aż coś wyskoczy :)

Momentów, gdzie jest totalna sieczka jest mało. Na pewno nie tak jak w poprzednich, że wchodzimy do pomieszczenia i tłuczemy hordy przeciwników.

Broni nie jest dużo, ale też nie jest mało. Oczywiście jest piła, także rzeźnia na ekranie powraca.

Mimo wszystko D3 to świetna gra i godny następca serii. Kto nie grał, a lubi takie klimaty, to będzie miał ubaw po pachy jak nabędzie kopie na konsolę.

I pisząc ubaw po pachy, nie mam tutaj na myśli śmiechu :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HMmm, w takim razie chyba sie skusze, zwlaszcza ze dostnaniemy dooma 1 i 2 ciekawe tylko czy z dodatkami typu legacy czy final doom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wówczas na Doomie trójce się trochę zawiodłem, a i straszenie NAWET jak na protoplastę takiego straszenia w FPPach jest raczej rutyniarskie (czytaj wchodzisz do ciemnego pokoju i za tobą potwór, przełączasz latarkę na giwere i walisz w jego przybliżonym kierunku i tak w kółko) za to grafika jak na tamte czasy rozwalała - ludzie chwalący Half Life 2 a grafikę chyba zapominają że w tym samym roku wyszedł DUŻO lepiej wyglądający D3 i pierwszy Far Cry. Ciekawe jak będzie wyglądał gejmplej w momencie kiedy będzie można naraz korzystać z broni i latarki. Jak nie będzie to jakoś pierońsko drogie to dla samego D1 i D2 kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oni chcą go w 60 klatkach zrobić? Masakra :) Zapowiada się najlepszy remake :P Bez dwóch zdań.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja, jedynkę i dwójkę przeszedłem na wszystkie możliwe sposoby na stareńkkim 486, W trójkę tez grałem, ale nie skończyłem - znudziła mnie, schemat pod tytułem: korytarz, ciemno, błysk, potwór, po 3-4 godzinach mnie zmęczył. Ale przyznaję że jak na tamte czasy to graficznie była moc, no i polska lokalizacja też niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kiedy ten Doom ma się ukazać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacieram łapki. Jak wyjdzie wersja cyfrowa to biorę w dniu premiery.

Ma wyjść nawet pudełkowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×