Skocz do zawartości
ONE

Assassin's Creed: Liberation

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest obecnie w PsStore za 35zł Ogrywam ją od wczoraj i mogę na szybko stwierdzić że kosztuje nadal o jakieś 34 za dużo :pardon:

Aż taka lipa to jest ?  Zastanawiałem się nad kupnem ale teraz.... dużo się różni od "dużych" assasynów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż taka lipa to jest ?  Zastanawiałem się nad kupnem ale teraz.... dużo się różni od "dużych" assasynów ?

Jak na vite, to calkiem dobra, ale jezeli  porownamy do innych assasynow, to wypada calkiem blado. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to kpina jakaś :D animacja tak samo. Pograłem sporo w IV na PC i PS4 dlatego tak bardzo widzę biedę na vicie :)

Gameplay'owo też ubogo ale gra jakoś daje radę i da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę porównujesz grafikę AC z Vity do PC/PS4 i piszesz, że kpina ? O.o :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisałem że porównuje? Kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Multi w tej grze jest słabe i całkowicie nie potrzebne aby mieć trofika za multi trzeba poświęcić te 5-8h, masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to kpina jakaś :biggrin: animacja tak samo. Pograłem sporo w IV na PC i PS4 dlatego tak bardzo widzę biedę na vicie :)

 

Można to zinterpretować jako porównanie :-) i to było pytanie a nie stwierdzenie ;)

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sio mi z tymi kłótniami! Gierka ssie graficznie, siara totalna! Porównując np: do GoldenAbyss czy Mercenary to cóż, oczy krwawią :pardon: reszta nawet nadrabia ale nie na tyle aby kupować te gierkę poza promocjami. Jakbym dał za to ponad 100zł to bym sobie w łeb palnął :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sio mi z tymi kłótniami! Gierka ssie graficznie, siara totalna! Porównując np: do GoldenAbyss czy Mercenary to cóż, oczy krwawią :pardon: reszta nawet nadrabia ale nie na tyle aby kupować te gierkę poza promocjami. Jakbym dał za to ponad 100zł to bym sobie w łeb palnął :shok:

Dalem za nia kolo 30 pare euro i jakos sobie w leb nie dalem, ba nawet dobrze przy niej bawilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to obok AC1 i AC3 najgorsza część z serii. Wiadomo, że to spin-off, ale litości, jakiś poziom powinno to trzymać.. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC1 to najlepsza część z serii, genialna gra wręcz :P teraz po latach się może nie podobać ale jak wyszła była super. Trójka to chłam oraz tak jak wyżej Liberation to najgorsza część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Obejrzalem kilka materialow i widzialem ze gierka ma ogromne spadki klatek. Czy wyszedl jakis patch ktory poprawil optymalizacje ? Glownie chodzi mi o filmiki z digital foundry gdzie spadki byly momentami do 16 a srednio to 20.

Edytowane przez wrobellito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×