Skocz do zawartości
tomekzwzg

Platoon: Conquest Project (Rekrutacja)

Rekomendowane odpowiedzi

Conquest Project powstał z połączenia Tactical Response Unit i Tactical Mayhem Squad, poznaliśmy się na consoles.net grając na siebie 4vs4.Połączyliśmy się specjalnie z myślą o rozgrywkach w trybie conquest.CQP obecnie zajmuje miejsce u góry tabeli na ps3liga i jest finalistom tunieju 4x4 squad deadmatch, którego rozstrzygnięcie nastąpi wkrótce.

CONQUEST PROJECT rozpoczyna rekrutację, poszukujemy graczy którzy mają wolny czas szczególnie w niedzielę wieczorem.

Grywamy 12vs12, 10vs10, 4vs4(Squad Rush & Squad Deadmatch)

Wymagany obowiązkowo hs i mile widziany skill na papierze icon_e_smile.gif (KD+SPM)

Wszystkich chętnych zaprasza do zostawiania wiadomości w tym temacie, na PSN do cola225/ablot/cRueaLA, PM na forum lub na battlelogu(cola225/mblot/TM_cRueaLA) jak Wam wygodniej, do zobaczenia podczas gry. Pozdrawiamy CQP

Znajdziecie nas na battlelogu http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 292/stats/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek popraw temat bo to aż w oczy kole :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem za niego, dopisałem też pluton do listy obecności, mam chyba dobry dzień bo temat powinien trafić do piekła :devil:

Dlaczego? Ano dlatego ...

Każdy kolejny pluton proszę zgłaszać do mnie na PW w celu weryfikacji i dopisania do powyższej listy ...

Przy zakładaniu tematu dla nowych plutonów stosujmy się do ujednoliconego tematu; Platoon: Nazwa Plutonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chciałbym się zgłosić do plutonu. Gram całkiem dobrze, czasem kogoś zabiję albo w coś wlecę. Mam nadzieję, że uda mi się wstąpić w Wasze szeregi.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamie - ma pejsy do kolan i oznacza B. Przyjęty.

Zapraszamy kolejnych chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich wahających się zapraszam do wspólnej gry dodawajcie nas do znajomych wpadnijcie pogadać, zapytać się jak macie jakieś wątpliwości.Jesteśmy naprawdę luźną ekipą zapraszam. Klanówki to świetna zabawa i dodatek do normalnej gry :) polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wstąpiłbym w Wasze szeregi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×