Skocz do zawartości
Szczypior74

Bieszczady !

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Słuchajcie, Co myślicie o tym, żeby wybrać się w Bieszczady na dziko. Tzn. Stopem, namioty pod pache gitara i teraz rozchodzi mi sie o to czy dałoby rade rozwalić się gdzieś w lesie na dziko obok jakiegoś jeziorka czy coś, i czy wogule warto :) najbardziej zalezy mi na odpowiedziach osób które już tam były i zwiedziły ten piękny "nietknięty" ludzką ręką teren.

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostac normalną odpowiedź ........ -.- czy na tu nie ma nikogo normalnego już któryś raz sie z takim czyms spotykam na tym forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PonurakPS3

Uważaj bo zaraz Ty wylecisz :angry:

@Szczypior74

Pomysł jak najbardziej przedni, niewiele mogę powiedzieć o Bieszczadach ale jako aktywny i zapalony rowerzysta często wypadam na jakieś lokalne zorganizowane spontanicznie akcje braci częstochowskiego forum rowerowego i zawsze jest super. Gitary, ogniska, natura, niebo nad głowami. Teren to jura krakowsko-częstochowska, niektórym zdarza się nocowanie w jaskini, namiotach etc. Obozy rozbijamy na dziko z dala od cywilizacji i nigdy nie było problemów z tym ze ktoś nas przegonił. Znam i czytuje blogi bardziej zakręconych ode mnie i wielu z nich zwiedza Polskę na rowerach, biwakują gdzie popadnie i przy założeniu że po sobie sprzątasz i nie spędzasz gdzieś nagle 2,3 dni lub tygodnia to nie ma żadnego problemu ... Udanej wyprawy!

Towarzystwo pomimo tego że zna się tylko z sieci zawsze sprawdza się wyśmienicie, wbrew domysłom nie są to same chłopy, zazwyczaj jest pół na pół lub z niewielką przewagą nas facetów. Każdy ma rodzinę, swoje sprawy, narzeczonych, mężów, żony itp Łączy ich jednak pasja kręcenia na rowerze i chęć spędzenia dnia inaczej niż na siedzeniu przed telewizorem.

Sporo takich wypraw się odbywa, jeśli masz kondychę i np: dobry rower to olej stopa i szukaj po forach rowerowych akcji wypadu w Bieszczady!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to forum o grach, wiec przede wszystkim o tym sie gada, a bieszczady? Sa piekne ale czy takie nietkniete ludzka reka? Moze z 20 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wsadziłem "nietknięty" w cudzysłow, okej w sumie chodziło mi właśnie o to czy nie będzie problemów z rozbiciem sie na dziko kto wie kto sie może przysadzić do ogniska w lesie ;P Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam Bieszczady,Na basen w Zduńskiej idź,ja się do Karsznic wybieram w odwiedziny do rodziny. (Autostop umarł ,to zły pomysł, kiedyś wziąłem jakiegoś świra na haju.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy umarl? Moze w polsce, moj kolega stopem do Serbii dojechal takze wiesz:p czy robic na dziko? Moze byc ciezko, ostatni raz bylem tam z 5-6 lat temu i byla kupa miesc namiotowych etc. Z opowiesci ojca jak to bylo za jego lat mlodosci to troche sie zmienilo:] ale odwiedzic polecam jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, niesmaczny żart z mojej strony...

Tak szczerze pomysł nie głupi, jednak takowe spotkania najlepiej organizować w gronie najbliższych znajomych. Jest wiele możliwości, aczkolwiek same zainteresowania to moim zdaniem zbyt mało by zasiąść z kimś pod namiotem na kilka dni. Wycieczki jednodniowe, bądż krótsze wypady jak najbardziej, lecz wątpie czy ktoś z takiego forum by się angażował.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To święta racja, Szczypior74 nie skrzykuje jednak tu ludzi na wypad tylko dopytuje o zdanie osób które już coś takiego przeżyły :)

Dla ciekawych co można na rowerze (niekoniecznie super drogim) polecam lekturę 2 postu od góry z tego linku :blink:

Swoje 3grosze dodałem, miłej dyskusji, bez odbioru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stop wcale nie umarł :) byłem parę razy wiadomo w Polsce nie chcą zbyt często brać ale daje rade a co do Bieszczad to wiadomo, że w gronie najlepszych kumpli i to na wiecej dni :P a basen w Zduńskiej juz dawno mi sie znudził wole pojechać na rzeke ;)

Edytowane przez Szczypior74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×