Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest z ligami ut online? Dobiera przeciwnika do skladu jakim grasz, czy wolna amerykanka? Ty masz kiepow, a ci zapoda golden bojów :)?

Szuka Ci przeciwnika który ma skład najbardziej zbliżony do Twojego.

A Lipek ma Fifę dzięki Season Ticketowi ludzie - _ - wczoraj tu było o tym pełno postów - czytajcie strony wstecz.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Media Markt. Fifa bedzie w premiere. Odpowiedział mi: ''za 3 dni i 13 godzin (dzwoniłem o 11)''.

E: Zapomniałbym, podobno w każdym punkcie sprzedazy jest inaczej. Dzwoniłem do Media Markt w Szczecinie.

Edytowane przez ReGGyxd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Media Markt. Fifa bedzie w premiere. Odpowiedział mi: ''za 3 dni i 13 godzin (dzwoniłem o 11)''.

E: Zapomniałbym, podobno w każdym punkcie sprzedazy jest inaczej. Dzwoniłem do Media Markt w Szczecinie.

Wiadomo, że nie powie Ci przez telefon, żebyś wpadł we wtorek, bo będą mieli wcześniej na magazynach :) Przyjedź we wtorek i może akurat już będą mieli i się dogadasz :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chmurowski w FUT dobiera przeciwnikow o zblizonym skladzie do Twojego. W ligach of-line masz podane kilkanascie druzyn , z ktorymi przyjdzie sie zmierzyc i przy kazdej z nich jest podane jaki poziom ona prezentuje. Sa mecze latwe na amatorze i sa trudne na klasie swiatowej. Poza tym sa turnieje oznaczone iloscia gwiazdek co wiaze sie z tym czy bedziesz mial latwiejsze teamy czy tez trudnych przeciwnikow.

Jeszcze nie sprawdzalem wszystkiego , ale jest zdecydowany progres w gameplayu w stosunku do 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni na magazyn nie dostają tego dwa dni przed premierą...oni mają to już u siebie w pudłach spokojnie dwa tygodnie wcześniej...po prostu mają zakaz wystawiania tego wcześniej więc dopóki nie masz kumpla tam albo nie sypniesz kasy ponad cenę podczas premiery ( żeby koleś miał też dla siebie coś ) to nie ugadasz się z nimi...zostaje liczyć na wpadkę jak przy RE6...cały myk polega na tym że oni o tym nie wiedzą tak do końca...nie wiedzą co jest w pudle którego mają nie otwierać do danego dnia...jest po prostu napisane np: "dostawa nr: 21368. premiera wystawowa 27.09.2012" i tyle...dopiero kolejne pudła przychodzą już z naklejką "Fifa 13" ( ale to po premierze ). Poza tym nikt nie zaryzykuje pracy i ciągnięcia po sądach żeby wystawić coś jeden dzień przed premierą...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni na magazyn nie dostają tego dwa dni przed premierą...oni mają to już u siebie w pudłach spokojnie dwa tygodnie wcześniej...po prostu mają zakaz wystawiania tego wcześniej więc dopóki nie masz kumpla tam albo nie sypniesz kasy ponad cenę podczas premiery ( żeby koleś miał też dla siebie coś ) to nie ugadasz się z nimi...zostaje liczyć na wpadkę jak przy RE6...

Fife 12 u mnie w mieście 3 dni przed premierą już wystawili i każdy mógł kupić, więc nic nie jest powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym...a powiedz mi tylko jedno...czy to było w Empiku ? ponieważ jeżeli tak to mogło tak być...w końcu LEM ( czyt. Empik ) jest dystrybutorem więc pewnie zanim dadzą innym to sami wystawią za trochę więcej ale kilka dni wcześniej...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany na 100% ze w polskich sklepach gra pojawi sie w sprzedazy we wtorek , z tego powodu ze maja w dupie date premiery i liczy sie tylko kasa a wiadomo im szybciej towar taki jak Fifa bedzie na polce tym wiecej osob go kupi bo wiesc o tym rozniesie sie niczym ptasia grypa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie logiczne...zapomniałem że w naszym kraju liczy się tylko upychanie kasy do kieszeni...wystawią wcześniej i drożej a potem dopiero w dniu normalnej premiery za normalną cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wtorek? ja stawiam że jutro będzie. Rok temu także premiera była w piątek a w pon już miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić i pstrykać ;p niech każdy pisze, gdzie kupił FIFĘ i za jaką kasę. Musimy być jak rodzina ;) (tylko nie jak na obrazku) :rofl: trzeba sobie pomagać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na wtorek i sklep MM ok. 189zeta :) kuźwa już nie mogę w te demo grać, zresztą z nudów zacząłęm pykać w dawno odłożoną na półkę JUST CAUSE2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w tą przedpremierową wersję i czy dużo różni się od dema ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym...a powiedz mi tylko jedno...czy to było w Empiku ? ponieważ jeżeli tak to mogło tak być...w końcu LEM ( czyt. Empik ) jest dystrybutorem więc pewnie zanim dadzą innym to sami wystawią za trochę więcej ale kilka dni wcześniej...

Nie, tak było w Saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że jutro już dorwę FIFE 13. Pierw Saturn w Magnolii, potem Media Markt w galerii Dominikańskiej - trzymam kciuki :D

PS. Uwielbiam pierwszy kontakt z nową odsłoną fify :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media w łodzi fife wystawią we wtorek.

Dlaczego nie w poniedziałek ..?

Dlatego że mają nakaz i muszą wystawić PESa dzień wcześniej. Tak mi powiedzieli kilka dni temu.

Tak więc pewnie fifa zalega u nich w magazynie od kilku dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczycie tam gdzieś wersje na PSV to też dajcie znać :D a tak w ogóle jest cross play miedzy PSV a PS3 w Fifie 13 czy tylko swoi ze swoimi mogą grać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zabrzu rok temu Fifa też była na półkach we wtorek. We wtorek jest premiera US więc pewnie wcześniej nie wystawią jej na półki u nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do ludzi którzy już grają? Jak jest z tymi FIFA points? Za co i ile się ich dostaje? wnioskuję że dosyć mało bo w FUT przelicznik jest dosyć ciekawy złota paczka za 7500 coinsów to 150 FIFA points.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczycie tam gdzieś wersje na PSV to też dajcie znać :biggrin: a tak w ogóle jest cross play miedzy PSV a PS3 w Fifie 13 czy tylko swoi ze swoimi mogą grać ?

Dla Mnie pytanie czy wersja fify 13 na psv niczym nie ustępuję tej z ps3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj sie , ze byles jednym z tych "hakierow" :biggrin:

Najpierw dla tych co chcieli na spolke kupowac ST , niestety wczesniejszy dostep do gry jest tylko z tego konta , z ktorego dokonano zakupu.op

Oprawa graficzna i wizualna na plus , menu jest bardziej przejzyste i intuicyjne.

Troszke zmian w trybie FUT , sa ligi on-line oraz of-line a trybie of-line dobiera nam roznych przeciwnikow od druzyn ktore prezentuja poziom amator po druzyny "klasa swiatowa" (przy graniu brazowym skladem)

On-line zagralem tylko kilka spotkan i super wyglada "first touch contorl" zwlaszcza , ze nigdy nie wybieram druzyn five star tylko pomiedzy 3 a 4 gwiazdki.

Komentarz oczywiscie w wykonaniu Szpakowskiego i Szaranowicza narazie obylo sie bez tekstow "chyba chcial trafic jakiegos kibica na trybunach"

Taki smaczek jeszcze podczas meczu , moj zawodnik doznal kontuzji i lezal na boisku , zawodnicy sygnalizowali to sedziemu a ten wstrzymal gre i po zmianie rozpoczal od rzutu sedziowskiego.

@Ions ludzie pisza ze widzieli Wielka Stope i potwora z Loch Ness

Możesz grać on-line....a jak ro wygląda w sezonach ?

Ustalamy sobie raz wcześniej składy ulubionych drużyn a później już tylko wybieramy którąś i czekamy na przeciwnika. Czy za każdym razem znów trzeba przed meczem ustalać skład/ustawienie formacji...?

Najbardziej to czekam na sezony :] Ciekawe jak sobie poradzili z doborem przeciwnika....również nie grywam pięcioma gwiazdkami tylko 3 do 4 * czy znów będą kwiatki pokroju Malmoe vs Borussia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie pytanie czy wersja fify 13 na psv niczym nie ustępuję tej z ps3 :biggrin:

Obstawiam że graficznie będzie trochę słabsza ale reszta będzie taka sama...inaczej to by było głupie jakby wycięli coś z gry...ponieważ wszyscy by kupowali na inne konsole zamiast na psv...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że jutro już dorwę FIFE 13. Pierw Saturn w Magnolii, potem Media Markt w galerii Dominikańskiej - trzymam kciuki :biggrin:

PS. Uwielbiam pierwszy kontakt z nową odsłoną fify :biggrin:

Ja lecę jutro do Pasażu sprawdzić. A ten steelbook za 30zł ogranicza się tylko do zakupy gry z tego sklepu, gdzie go nabyłem? Czy mogę go wykorzystać z paragonem w innym sklepie, który też oferować będzie Fifę? (Saturn)

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

w jaki sposób będzie można odblokowywać klasyczne stroje??

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×