Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja mam problem taki że niemoge zalogować sie do EA SPORTS Football Club. Przez internet moge grac ale jak chce połączyc sie to wyskakuje że nie można polączyc sie z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale coś w tym jest.Jak gram wirtualne kluby to mam wrażenie, że te tempo jest strasznie wolne. W demie to jakoś zdecydowanie szybciej się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zagrałem rano kilka meczów w UT jak i sezony... tempo było idealne choć grałęm drużynami 4 gwiazdkowymi, lagów nie miałem więc coś chyba cały czas kombinują z tym tempem... Pewnie zaraz się pierwszy patch pojawi który to ustabilizuje... Co do meczów to zagrałem pierwszy raz od dawna na asystach bo na manualu nikogo mi nie znalazło niestety i muszę powiedzieć że na asystach gra jest zdecydowanie za dokładna... Jeszcze ujdzie jeśli obie osoby mają jakiś średnie drużyny... ale jak wylosowało mi przeciwnika który miał o jedną gwiazdkę lepszy zespół to już była pomyłka... 80 % skuteczności w sytuacjach podbramkowych... Także trzeba wrócić do kochanego manuala :)

Pytanie ? Czy w UT można wyszukiwać przeciwnika który też ma manualne ustawienia sterowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę grać na manualu.... Całe życie grałem na asystach i tak też się przyzwyczaiłem. Odpaliłem sobie w 12stce niedawno mecz na manualu, to porażka, kompletnie nie czuję tej gry. Jak ktoś gra od początku na manualu to ja rozumiem, ale ciężko się jest przestawić z asyst na manual. Padaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej edycji próbuję gry na manualu. Dodatkowo gram Lechem, przez co gra jest jeszcze trudniejsza. Tempo rozgrywania akcji w takim trybie jest idealne. Niestety grając online trafiam praktycznie na samych lamusów, którzy grają Realem na asystach. Mówię o nich lamusy, bo przez większość meczu ja mam przewagę. Widać, że ich akcje są szybkie, dla mnie za szybkie.

Granie na manualu daje wiele frajdy, asysyty czy półasysty mocno nas ograniczają. No i ewidentnie widać, że w tej części gra na asystach jest bardzo szybka, tempo powinno być o poziom mniejsze. Tak jak pisałem wcześniej, na manualu tempo jest odpowiednie.

W nowej odsłonie jest wuchte zmian: nowe animacje piłkarzy, walka ciałem o piłkę, first touch, który da się w miarę kontrolować, nowe szybkie wykonywanie autów i wolnych, poprawiono strzały z dystansu oraz główki.

Gra jak najbardziej na plus, demo pes 2013 wywarło na mnie dobre wrażenie, ale jednak Fifa wg mnie znów zmiażdżyła PESa szczegółami, które w znaczący sposób wpływają na rozgrywke. Oczywiście każdy gra w to co lubi, mi rozgrywka z Fify bardziej podchodzi od tej z Konami i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś grał w wirtualne kluby, ale to jest katastrofa jakaś z tym przyjmowaniem piłki. Ja rozumiem, raz na jakiś czas piłka odskakuje, czy coś, no ale nie cały czas. Nie da rady podać do nogi, piłka leci niewiadomo gdzie. Kumpel gra dow i sterowanie tymi botami też jest jedną wielką porażką. Na serio jest to uciążliwe i stanowcze źle się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś porobili z tempem bo wczoraj grałem wieczorem i hmm jakoś za szybko to wyglądało, znowu dziś rano było idealnie i grało się nieziemsko oby tak zostawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę grać na manualu.... Całe życie grałem na asystach i tak też się przyzwyczaiłem. Odpaliłem sobie w 12stce niedawno mecz na manualu, to porażka, kompletnie nie czuję tej gry. Jak ktoś gra od początku na manualu to ja rozumiem, ale ciężko się jest przestawić z asyst na manual. Padaka.

ale ja od początku nie gram na manualu :) w Fifie 11 się przesiadłem z asyst i co roku jak zagram sobie dla próby na asyście to przekonuję się że to był dobry pomysł... Niestety ale w grze na asystach nikt się nie zastanawia nad podawaniem strzelaniem dośrodkowaniem itp itd bo robi to instynktownie... widzi że jest wolny zawodnik to wciska podanie i piłka do niego leci... w grze na manualu wszystko jest wolniejsze bo trzeba się przyłożyć do każdego zagrania... jak coś jest nieprzemyślane to w 90% kończy się głupią stratą... która nie oznacza zaraz kontry i bramki bo przeciwnik też może się łatwo pomylić nawet na pustą bramkę :)

Jak ktoś chce się przesiąść na manual to polecam najpierw pograć trochę z CPU na Amatorze albo początkującym, postrzelać trochę na arenie, gwarantuję że po 10 meczach zacznie już coś wychodzić i dawać satysfakcję :)

Nie polecam za to wrzucać się od razu na głęboką wodę i grać od razu online na manualu bo to tylko może zniechęcić...

@ czehuziom

w sezonach masz opcję wyszukiwania przeciwnika i tam możesz ustawić np tylko ręczne ustawiania i wtedy znajdzie Ci kogoś kto gra właśnie tak... granie manual vs asysta to pomyłka :) nerwicy można dostać

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z tymi paczkami? Gra przyjdzie mi prawdopodobnie dopiero we wtorek i tu pytanie, do kiedy jest czas aby odebrać pierwsza paczke i kiedy bedzie mozna odebrac nastepna?. Gra przyjdzie mi prawdopodobnie dopiero we wtorek :/ Zalapie sie jeszcze na pierwsze rozdanie?

Ponawiam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie wywala z aukcji w UT?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kani ja ogarniam aukcje FUT z poziomu przeglądarki i żadnych problemów nie mam :>

Czy ktoś zamawiał fifkę z ps3site i czy kurier wam grę już dostarczył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim grając manualnie można zagrać w każde miejsce na boisku, z taką siłą i podkręceniem jakim ktoś chce, jak gra ktoś dobry, często wygląda to jak w realu, na asystach najlepszy na świecie zawsze będzie grał sztucznie, najlepsze akcje zwłaszcza te w stylu Barcelony robi się na manualu. Warto się pomęczyć te kilka tygodni :) Też 3/4 czasu grałem na asystach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok... Wydałem 36zł na Fifa Points, kupiłem około 10 złotych paczek z kartami unikatowymi i....

Ze wszystkich zawodników ani jednego nie mam co jest warty więcej niż 500 coins...

Tragedia, rece opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok... Wydałem 36zł na Fifa Points, kupiłem około 10 złotych paczek z kartami unikatowymi i....

Ze wszystkich zawodników ani jednego nie mam co jest warty więcej niż 500 coins...

Tragedia, rece opadają...

dlatego szkoda pieniędzy lepiej grać i kupować paczki za coinsy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja od początku nie gram na manualu :) w Fifie 11 się przesiadłem z asyst i co roku jak zagram sobie dla próby na asyście to przekonuję się że to był dobry pomysł... Niestety ale w grze na asystach nikt się nie zastanawia nad podawaniem strzelaniem dośrodkowaniem itp itd bo robi to instynktownie... widzi że jest wolny zawodnik to wciska podanie i piłka do niego leci... w grze na manualu wszystko jest wolniejsze bo trzeba się przyłożyć do każdego zagrania... jak coś jest nieprzemyślane to w 90% kończy się głupią stratą... która nie oznacza zaraz kontry i bramki bo przeciwnik też może się łatwo pomylić nawet na pustą bramkę :)

Jak ktoś chce się przesiąść na manual to polecam najpierw pograć trochę z CPU na Amatorze albo początkującym, postrzelać trochę na arenie, gwarantuję że po 10 meczach zacznie już coś wychodzić i dawać satysfakcję :)

Nie polecam za to wrzucać się od razu na głęboką wodę i grać od razu online na manualu bo to tylko może zniechęcić...

no ba...:) nikt nie grał na manualu od początku bo ..manuala nie było :P tzn nikt z ludzi w wieku 22 + ...jak większość grałem w pesa i oczywiście na d=padzie bo analogów nie było z początku istnienia PSXa. Lata później PES upadł na ryjek i przesiadłem się na Fifę z tym okropnym nawykiem grania na d=padzie (strzałki). Była to Fifa 2009 i grało mi się dziwnie, czułem, że coś nie halo. Powiem tak, że wyzwaniem było dla mnie przerzucenie z d-pada na analoga. Jakoś te gałki mi się "majdały" w podbramkowych akcjach. Nauczyłem się jednak i co Fifę rozpoczynałem grę z jakimś bardziej pro elementem- tj na poczatku wszystko na asystach ale za to na analogach, potem ustawienia semi by na koncu w Fifie 12 wbić na manuala. Oj było cięzko , strzały nie szły mi w ogóle , zanotowałem serię 30 porażek 3 zwycięstwa i klika remisów po 0-0. Teraz już w Fife nie gram (choć doceniam ją nadal, to dobra gra z tym, że w klasie arkejd, kiedyś sobie pewnie kupie by do browara z cpu pograć) a na manualu zostałem. Mam to szczęscie, że ludzie z którymi gram w weekendy też grają tak więc mam z kim grywać. Całkiem inna bajka, tak w PESie jaki i w Fifie...a chyba zwłaszcza w Fifie bo tak sobie myślę Cris, ze ty nie narzekasz na tempo w Fifie bo faktycznie na manualu siłą rzeczy jest bardzo w porządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś grał w wirtualne kluby, ale to jest katastrofa jakaś z tym przyjmowaniem piłki. Ja rozumiem, raz na jakiś czas piłka odskakuje, czy coś, no ale nie cały czas. Nie da rady podać do nogi, piłka leci niewiadomo gdzie. Kumpel gra dow i sterowanie tymi botami też jest jedną wielką porażką. Na serio jest to uciążliwe i stanowcze źle się gra.

to podawaj lżej ja zagrałem już sporo meczy i piłka odskakuje ale to zależy od siły podania , ta zmiana mi sie podoba . ktoś chętny na mecza to zapraszajcie do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z zamówieniami na Fifkę 13 ze sklepu PS3Site?

Edytowane przez kedzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim grając manualnie można zagrać w każde miejsce na boisku, z taką siłą i podkręceniem jakim ktoś chce, jak gra ktoś dobry, często wygląda to jak w realu, na asystach najlepszy na świecie zawsze będzie grał sztucznie, najlepsze akcje zwłaszcza te w stylu Barcelony robi się na manualu. Warto się pomęczyć te kilka tygodni :) Też 3/4 czasu grałem na asystach.

ja staram sie też przejśc na manual ale stopniowo to robię wyłączyłem w 12 sayste podań dośrodkowań i strzałów i ustawiam najpierw częsciową aż dochodzę do pełnego manuala i na częściowych asystach można juz kontrolowac piłkę przynajmniej ja zagrywam tam gdzie chcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zagraniu okolo 15 meczow jest wielkie WOW!

-animacje przed rozpoczeciem meczu, w tle gra clubfoot (premiership)

-brameczke mozna zdobyc z kazdej pozycji, a precyzyjna kontrola pilki tylko pomaga w ich zdobywaniu

-mecze sa bardzo wywazone (czuc roznice grajac przeciwko psg, a np qpr)

-te gierki treningowe sa swietne, zroznicowane i jest ich calkiem sporo

-duzo informacji, nowych opcji w trybie kariery

-sklep z klasycznymi strojami i innymi gadzetami

-atmosfera na stadionie

-dodano nowe teksty dla szpaka i szaranowicza, mimo to uszy wciaz cierpia..

-CPU popelnia bledy zarowno w obronie jak i w ataku (wymuszone jak i niewymuszone)

opinia po grze tylko i wylacznie offline, popoludniu pogram troche online i wtedy cos dopisze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragicznie mi się gra w tą czesc gram juz dobre 15h i żadnego meczu nie mogę wygrac :/ gram Borussia co polecacie w ustawieniach zmienic ? jakieś rady bo już ręce mi opadaja... w Fifa 12 nie miałem żadnego problemu :/ cala obrona kuleje u mnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z zamówieniami na Fifkę 13 ze sklepu PS3Site?

ja zamawiałem 3 szt. w wersji ultimate ale jak zadzwonili i powiedzieli że 20zł droższe niż miały byc to zrezygnowałem i kupiłem w mm za 179

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ba... :) nikt nie grał na manualu od początku bo ..manuala nie było :P tzn nikt z ludzi w wieku 22 + ...jak większość grałem w pesa i oczywiście na d=padzie bo analogów nie było z początku istnienia PSXa. Lata później PES upadł na ryjek i przesiadłem się na Fifę z tym okropnym nawykiem grania na d=padzie (strzałki). Była to Fifa 2009 i grało mi się dziwnie, czułem, że coś nie halo. Powiem tak, że wyzwaniem było dla mnie przerzucenie z d-pada na analoga. Jakoś te gałki mi się "majdały" w podbramkowych akcjach. Nauczyłem się jednak i co Fifę rozpoczynałem grę z jakimś bardziej pro elementem- tj na poczatku wszystko na asystach ale za to na analogach, potem ustawienia semi by na koncu w Fifie 12 wbić na manuala. Oj było cięzko , strzały nie szły mi w ogóle , zanotowałem serię 30 porażek 3 zwycięstwa i klika remisów po 0-0. Teraz już w Fife nie gram (choć doceniam ją nadal, to dobra gra z tym, że w klasie arkejd, kiedyś sobie pewnie kupie by do browara z cpu pograć) a na manualu zostałem. Mam to szczęscie, że ludzie z którymi gram w weekendy też grają tak więc mam z kim grywać. Całkiem inna bajka, tak w PESie jaki i w Fifie...a chyba zwłaszcza w Fifie bo tak sobie myślę Cris, ze ty nie narzekasz na tempo w Fifie bo faktycznie na manualu siłą rzeczy jest bardzo w porządku

złote czasy ISS na PSXie na krzyżaku :D ja w PES 2008 się przesiadłem na analoga :) mam znajomych którzy jeszcze w PESa 2012 grali na krzyżakach (co się z nich nabijałem to moje :) )

Co do tempa w Fifie to i owszem nie narzekam jeśli chodzi o manual bo tam raczej nikt się specjalnie z akcjami nie spieszy, każdy stara się szanować piłkę i utrzymać w jej posiadaniu... a to wymaga uwagi i skupienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szok... Wydałem 36zł na Fifa Points, kupiłem około 10 złotych paczek z kartami unikatowymi i....

Ze wszystkich zawodników ani jednego nie mam co jest warty więcej niż 500 coins...

Tragedia, rece opadają...

dlatego szkoda pieniędzy lepiej grać i kupować paczki za coinsy :)

Nie jest wcale tak łatwo zarobić na złote paczki bo kontrakty itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wcale tak łatwo zarobić na złote paczki bo kontrakty itp itd...

tylko że praktycznie w każdej złotej paczce masz 3 karty kontraktów... więc da się zarobić grając turnieje itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nie miał problemu z wieszającą się konsolą ;/ ?

@@ Edit:

Działa, trzeba było usunąć wszystkie pliki z dysku i od nowa uruchomić.

Zrobiłem to i wciąż to samo :/ Gdy klikam w "szybki mecz" to konsola od razu się wiesza. online też nie mogę nic grać, porażka.

Aha, i wszystkie pliki z dysku to chodzi ci o te z fify13, tak? bo to to ja już usuwałem. i to nie raz..

@@edit dobra, dziala :)

Edytowane przez DDSSTINY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×