Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal nie mogę się zalogować do serwerów EA macie jakieś pomysły ? Reinstal coś da czy nawet nie warto próbować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę się zalogować do serwerów EA macie jakieś pomysły ? Reinstal coś da czy nawet nie warto próbować ?

Ja mam to samo. Nawet na FUT Web nie mogę wejść bo pisze, że jest błędne hasło czy coś, a tam zawsze automatycznie się loguje więc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dis

No dokładnie też mam to na FUT Web

Jak byś miał jakieś info to wrzuć, jak ja coś znajdę to dam Ci znać

Edytowane przez matison14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dis

No dokładnie też mam to na FUT Web

Jak byś miał jakieś info to wrzuć, jak ja coś znajdę to dam Ci znać

miałem tak samo, wziąłem opcje przypomnienia hasła.. zmieniłem hasło (na to co miałem) i ruszyło w grze i web.

Edytowane przez otacon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem tak samo, wziąłem opcje przypomnienia hasła.. zmieniłem hasło (na to co miałem) i ruszyło w grze i web.

Dzięki wielkie

Fut web już mi działa, zaraz sprawdzę na konsoli

Edit:

Na konsoli też działa :)

Edytowane przez matison14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj rano nie mogłem się zalogować i aż się bałem że mi konto zrabowali bo sprawdzałem na innym i działało :biggrin:

Ja również dziękuje za poradę. U mnie też wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny problem, jesli spamuje albo zle to robie to z gory sorki...

loguje sie na server EA, wczytuje kariere, zaczynam mecz a po meczu juz jestem wylogowany, ptsy nie wpadaja itd. jakies propozycje lub sugestie co to moze byc??

z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalem z gosciem z supportu ea i powiedzial mi ze moze to byc wina pingu. Nie powinien byc on wyzszy niz 60 u mnie jest okolo 90 i tez czesto rozlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to FIFA jest do wyrwania za 85 zł :P Co prawda wersja US ale komu potrzebny język polski? :D

BONIEK PREZESEM :banana:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam na wiekszą ilość graczy grających na manualu 3 gwiazdkowymi zespołami;) do szewskiej pasji doprowadzają mnie mecze, w których typ ma 2 sytuacje i to najczęściej nie jakieś dogodne i strzela mi bramkę, a ja na manualu pocę się i przeważam cały mecz, żeby go zremisować ;) Tego typu przeciwnik nie miałby żadnych szans gdyby grał na manualu, albo gdybym ja grał z nim na asystach. Wolę jednak grać z wiarą co gra na asystach niż czekać w nieskoczoność na połączenie w sezonach z graczem manualnym.

Mógłby mi ktoś napisać o co chodzi z tym graniem na manualu, asystach itp?

Oczywiście z góry dzieki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe;) ładnie to kolega wyżej ujął. Gra na asystach powoduje, że nie musisz zbytnio przykładać wagi do siły podania, kierunku podania. Po naciśnięciu przycisku np. strzału komputer sam nakierowuje piłkę w stronę bramki. Czasami zdarza się tak, że chcesz strzelić w prawo, ale komputer wybrał lewą stronę. Grając na manualu musisz podawać/strzelać z odpowiednią siłą i kierunkiem. Inaczej piłka poleci hen hen daleko ;) Sam grałem wcześniej na asystach oraz pół-asystach (masz większą kontrolę nad tym gdzie podajesz/strzelasz, ale nadal dosyć dużo pomaga Ci komputer). Od tej wersji gram na manualu i nie żałuje. Nie chodzi o wywyższanie się czy coś, ale naprawdę grając na asystach człowiek wiele traci. W życiu nie wróciłbym do asyst, choć rozumiem że pierwsze mecze na manualu mogą wkurzyć niejednego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kurcze czasem mam wieczną arenę i nie cierpię tych lagów zas***ch. Mimo , że neta mam bdb , mam firewall niski to potrafi lagować , a leszcze którzy grają na złość nie wciskają X i trzeba czekać w nieskończoność i parzyć herbatę chyba w tym czasie....

A Wam czasem dokuczają lagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczna arena w tej odslonie fify to jest jakas zenujaca parodia. Nie wiem jak mozna taki syf wypuscic i nic z tym nie robic. Irytuje mnie kiedy musze kilka razy z rzedu resetowac konsole.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz pod rząd gram mecz w sezonie i podczas gry... nie widać piłki. Miał ktoś tak? ŻENADA!

Ja tak miałem i nagle poziom firewall wskoczył mi na WYSOKI ! Chyba coś od nich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetować konsole? W najgorszym razie pomaga wyjście z gry po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam 1 pytanie

CZY KTOŚ MOŻE NAPISAĆ JAK SKUTECZNIE BRONIĆ OBRONĄ ? W FIFIE 12 BYLO OK A TU MAM TRUDNOŚCI I TO STRASZNE :)

POPROSTU JAKI SYSTEM DOBRAĆ NAJLEJPIEJ ZEBY SKUTECZNIE W MIARE BRONIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam 1 pytanie

CZY KTOŚ MOŻE NAPISAĆ JAK SKUTECZNIE BRONIĆ OBRONĄ ? W FIFIE 12 BYLO OK A TU MAM TRUDNOŚCI I TO STRASZNE :)

POPROSTU JAKI SYSTEM DOBRAĆ NAJLEJPIEJ ZEBY SKUTECZNIE W MIARE BRONIC

Ja nie ogarniałem używania Contain odkąd się pojawiło w 12-tce i zmodyfikowałem jak wiele osób klawiszologię obronną. Po kilku godzinach jak już ogarnąłem, to do dzisiaj tak gram z bardzo dobrymi efektami. Spróbuj czegoś takiego:

- do obrony używamy głównie L2 (chodzenie nisko na nogach). Po prostu przewidujemy co robi rywal i czekamy, aż w nas wpadnie. Albo po prostu wchodzimy w niego z wciśniętym L2. I piłka zabrana. Jak jest pewna sytuacja, to można raz wcisnąć X (odbiór piłki po zmianie), żeby zawodnik wystawił nogę.

- Contain wywalmy pod R2 i zapominamy o nim

- pod kwadratem ustawiamy pressing drugim graczem (jak za dawnych czasów)

- pod X ustawiamy odbiór piłki (jak za dawnych czasów)

Teraz wystarczy, że przemęczysz się kilka godzin z opanowaniem L2 smile.png Czyli w skrócie najlepszą obroną jest czytanie gry rywala (jak zawsze), a jak już chce nami kręcić, to trzymamy L2 i delikatnie stosujemy pressing kwadratem, żeby zagęścić teren. Nie radzę trzymać ciągle kwadrata, bo jak ktoś ogarnia temat, to Cię zniszczy straszne przez luki jakie się porobią. Ja generalnie chwilkę przytrzymuję kwadrat, żeby zawodnik kawałek podszedł i nastraszył rywala/ zagęścił pole. A tym którym w danym momencie steruję staram się czytać grę i przewidywać podania smile.png Poćwicz z takim ustawieniem przycisków w obronie.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem zupelnie nowy w temacie FIFY ale sciagnalem sobie demko 13-tki pare dni temu i bardzo mi sie spodobala ta gra. Niestety nie moge sobie pozwolic na wydatek ponad 200 zl wiec myslalem o zakupie jakiejs starszej wersji, 12 lub 11.

poniewaz w PSS nie ma dem wczesniejszych wersji mam prosbe: czy ktos moglby mi doradzic czy poszczegolne wersje (11,12,13) roznia sie znacząco i nie warto ktorejs kupowac z jakiejs przyczyny ? Czy np. 13 jest takim szalem jak reklamuja czy np. niewiele odbiega od 12 ? itp, itd.

I jeszcze czy te gry sa kompatybilne ze soba ? Tj. czy posiadajac 12 moge online grac z kims kto ma 13 ?

Bede wdzieczny za wszelkie rady i z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem zupelnie nowy w temacie FIFY ale sciagnalem sobie demko 13-tki pare dni temu i bardzo mi sie spodobala ta gra. Niestety nie moge sobie pozwolic na wydatek ponad 200 zl wiec myslalem o zakupie jakiejs starszej wersji, 12 lub 11.

poniewaz w PSS nie ma dem wczesniejszych wersji mam prosbe: czy ktos moglby mi doradzic czy poszczegolne wersje (11,12,13) roznia sie znacząco i nie warto ktorejs kupowac z jakiejs przyczyny ? Czy np. 13 jest takim szalem jak reklamuja czy np. niewiele odbiega od 12 ? itp, itd.

I jeszcze czy te gry sa kompatybilne ze soba ? Tj. czy posiadajac 12 moge online grac z kims kto ma 13 ?

Bede wdzieczny za wszelkie rady i z gory dziekuje.

Możesz się złożyć z kimś na pół i kupić po 85 zł na głowę :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz pod rząd gram mecz w sezonie i podczas gry... nie widać piłki. Miał ktoś tak? ŻENADA!

Mi tak się zdarzyło kilka razy

Ale mnie irytuje inna sprawa a mianowicie łączenie ekip.Gram drużynami 4,5 gwiazdkowymi i wcześniej łączyło mi także 4,5 gwiazdki a teraz jak już liga wysoka tj 1 lub 2 to na 10 meczy 9 drużyn losuje mi 5 gwiazdkowe :pinch: Gdy przeciwnik jest o zbliżonym poziomie to nie ma szans coś pograć. Po to są te śmieszne gwiazdki aby łączyło poziomem drużyn aby było można pograć jakoś normalnie a tu taka LIPA :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się złożyć z kimś na pół i kupić po 85 zł na głowę :)

fife 13 po 85 zl ? prosze o szczegoly bo nie rozumiem jak mam sie zlozyc z kims ? gre mamy potem przeciachac na pół ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×